دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
دانلود بازی Superhot VR برای PC
دانلود بازی Superhot VR برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Superhot VR برای PC

پارسی گیم 17 فروردین 1399 2 دیدگاه

دانلود بازی Superhot VR برای کامپیوتر

فناوری واقعیت مجازی تابه‌حال راه زیادی را پیموده است. این فناوری ابتدا بسیار ساده و پیش‌پاافتاده بود و پیشرفت‌های اخیر باعث تولید بازی‌های بسیار جالبی برای هدست های واقعیت مجازی و این پلتفرم جذاب شده است. اگر به چند سال پیش نگاه بیندازیم، چندین بازی را خواهیم دید که در پیش انداختن این فناوری پرچم‌دار بوده‌اند. یکی از این بازی‌ها، عنوان Superhot VR است که توسط استودیو SUPERHOT Team ساخته و منتشرشده است. بازی درواقع یک شوتر بسیار جذاب در دنیای آدم‌های قرمزرنگ است، جایی که آن‌ها یکی پس از دیگری به سمت شما هجوم می‌آورند و حسابی با تفنگ و سلاح‌هایشان اذیتتان خواهند کرد.

داستان بازی Superhot VR در عین سادگی بسیار پیچیده است. شما نقش یک شخصیت ناشناخته رادارید که ابتدا و به‌صورت یک سری پیام‌های متنی از گذشته و اینکه چرا در این دنیا قرارگرفته‌اید اطلاع پیدا می‌کنید. بعدازآن است که افرادی قرمزرنگ پشت سر هم به سمت شما فرستاده می‌شوند و تا آخر بازی با خودتان کلنجار خواهید رفت که این افراد چرا واقعاً دست از شما برنمی‌دارند. بازی بیش از 30 مرحله جذاب است و در تمامی این مراحل ابتدا بدون هیچ‌گونه سلاحی وارد بازی خواهید شد و سپس باید در برابر چند حریف قرار بگیرید و آنگاه پی خواهید برد که نبرد با این قرمزی‌ها چندان آسان هم نیست. درواقع بازی مانند یک پازل بزرگ طراحی‌شده است و تا زمانی که شما هیچ حرکتی انجام ندهید، اتفاقی نخواهد افتاد اما همین‌که دوربین را تکان دهید، دشمن مانند برق جلوی شما حاضر می‌شود و حتی ممکن است فرصت کردن را نیز به شما ندهند.

Superhot Mind Control Deleteبازی Superhot Mind Control Delete سومین نسخه از فرانچایز Superhot نام دارد. در این بازی بیشتر از پیش غرق دنیای سفید و قرمز خواهید شد و داستان بیشتری خواهید شنید. این بازی نسبت به نسخه‌های پیشین گسترده‌تر شده است و مبارزه با ویژگی اسلوموشن جذابیت بیشتری پیداکرده است. قدرت بیشتری روی کنترل بازی خواهید داشت و شخصیت‌های جدید بازی را بیش‌ازپیش مرگ‌بار کرده است. تفنگ خود را آماده کنید و با رگبار گلوله، حریفان قرمزی که سد راه شما قرارگرفته‌اند را نابود کنید. بعد از مدت‌ها انتظار، این بهترین هدیه‌ای بود که تیم توسعه بازی می‌توانست به ما اهدا کند.

جزئیات گرافیکی بازی چندان عجیب و پیچیده نیست و با دنیایی سفیدرنگ با گلوله‌ها و آدم‌هایی قرمزرنگ روبه‌رو هستید که از کریستال ساخته‌شده‌اند و در صورت اصابت گلوله، خردوخمیر می‌شوند. تجربه این بازی در هدست واقعیت مجازی تکرار نشدنی است و این بازی با توجه به گیم گلی بسیار جذاب و نوآورانه خود توانسته تحسین بسیاری از منتقدان را به همراه داشته باشد و حتی بازی جوایز بسیار زیادی را نیز تابه‌حال دریافت کرده است. بازی Superhot VR یک عنوان یک زیبا و متفاوت است و بدون هیچ‌گونه انتظاری به یک شاهکار تبدیل‌شده است. تیراندازی هیجان‌انگیز است و بازی به‌خوبی از المان‌های واقعیت مجازی برای رسیدن به هدف خود و همان سرگرم کردن شما استفاده کرده است. در این سبک نگاهی به Half-Life: Alyx و Beat Saber هم بیندازید.

نکته: این بازی تنها برای کسانی که هدست های واقعیت مجازی دارند قابل اجرا خواهد بود و داشتن یکی از دستگاه های HTC Vive یا Windows Mixed Reality یا Valve Index برای اجرای این بازی الزامی است.

در ادامه برای دانلود بازی Superhot VR با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Intel i5-4590 equivalent or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Intel i5-4590 equivalent or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 / AMD Radeon R9 290 or greater
Storage: 4 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Blurring the lines between cautious strategy and unbridled mayhem, SUPERHOT VR is the definitive VR FPS in which time moves only when you move. No regenerating health bars. No conveniently placed ammo drops. It’s just you, outnumbered and outgunned, grabbing weapons off fallen enemies to shoot, slice, and maneuver through a hurricane of slow-motion bullets. Decisive winner of dozens of VR Game of the Year awards, SUPERHOT VR is a title reimagined and redesigned from the ground up for VR and hand tracking controllers. The fruit of over three years of close cooperation between the critically acclaimed SUPERHOT Team and Oculus, SUPERHOT VR brings the intensely visceral action of SUPERHOT directly into your head and soul. And now – directly into your VR headset too.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • ُTaha

  مهمان

  سلام ببخشیذ میشه بازی alt f4 یا بازی های puppet combo رو هم توی سایت قرار بذیذ ممنون

  پاسخ دهید
 • Sina

  مهمان

  سلام. این بازی برای pc هست و نسخه VR نیست.
  با تشکر از این که بازی های VR هم قرار میدید.

  پاسخ دهید


Adv
Adv