دانلود زیرنویس فارسی بازی Control
دانلود بازی Fishing Sim World برای PC
دانلود بازی Fishing Sim World برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Fishing Sim World Lake Arnold برای PC

پارسی گیم 7 اسفند 1397 بدون دیدگاه

دانلود بازی Fishing Sim World Lake Arnold برای کامپیوتر

Fishing Sim World: Lake Arnold بسته‌ی الحاقی بازی Fishing Sim World است که دریاچه‌ی بزرگ Arnold را که ماهی‌های بسیار متنوعی در آن وجود دارد را به بازی اضافه می‌کند. این دریاچه بیش از ده هزار ماهی در 10 نوع کاملا متفاوت در برابر شما قرار می‌دهد که تنوع نسبتا خوبی را به بازی اصلی اضافه می‌کند.

Fishing Sim World Lake Arnold

محیطی که اطراف این دریاچه‌ی بزرگ است، بیشتر حالت جنگلی دارد که چالش‌های جالبی را در حین ماهی‌گیری به گیم‌پلی بازی اضافه می‌کند. یک ماهی اصلی برای هر ده نوع ماهی که در این دریاچه قرار دارد، در نظر گرفته شده است که گرفتن آن‌ها بسیار چالش برانگیز و سخت است. پیدا کردن هر ده نوع ماهی نیز کار ساده‌ای نیست و مسائل آب و هوایی و منطقه‌ی ماهی‌گیری شما در کنار عوامل بسیار زیاد دیگری، دست به دست هم می‌دهند تا پیدا کردن تمام انواع ماهی‌ها، سخت و زمان‌بر باشد. سازندگان تلاش کرده‌اند که با اضافه کردن المان‌های مختلف، ماهی‌گیری در این دریاچه را برای شما متنوع‌تر کنند و هربار ماهی‌گیری در دریاچه‌ی آرنولد، چالش متفاوتی را در پیش روی شما قرار می‌دهد.

اگر از دوستداران بازی Fishing Sim World هستید، بسته‌ی الحاقی Lake Arnold محتوای نسبتا زیادی را به بازی اضافه می‌کند و دریاچه‌ای پر از ماهی‌های گوناگون را با چالش‌های مخصوص به خود را در برابر شما قرار می‌دهد که می‌تواند هواداران را تا مدتی سرگرم نگه دارد.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows® 7 64bit / 8 64bit
Processor: Quad-Core 3.5 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Graphics Card with 2 GB Video RAM: Nvidia Geforce GTX 750 or equivalent
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 20 GB available space
Additional Notes: External mouse or compatible Xbox controller required

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Fishing Sim World is the most authentic fishing simulator ever made, taking you around the world on an angling journey like no other. Feel the adrenaline rush of landing trophy largemouth bass and the thrill of fighting huge carp and monster pike as Fishing Sim World perfectly combines realistic game physics and accurate fish AI for an authentic fishing experience that will have you hooked from the start.

Your angling skills will be tested to the limit as you explore two vast USA bass lakes set in Florida and upstate New York and five European locations, including France’s famous Gigantica Main Lake and even a challenging stretch of the UK’s Grand Union Canal.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها
چگونه بازي هاي کامپيوتري را نصب کنيم ؟ + آموزش ويدئويي
  • حجم : 19.5 گيگابايت
  • امتیاز :
  • (امتیاز 4.5 از میانگین رای 2 نفر)
  • رمز فایل : www.par30game.ir ( پسورد را تايپ کنيد )
  • منبع : پارسی گیم ( کپی برداری تنها با ذکر نام و لینک منبع مجاز است )

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv