زمان انتشار Fable و Gears of War E-Day
آیدا امشاسفند

بازی Fable و Gears of War: E-Day چه زمانی منتشر می‌شوند؟

آیدا امشاسفند 27 خرداد 1403 بدون دیدگاه
194 بازدید

براساس اخبار غیر رسمی، بازی Fable در پاییز سال 2025 و بازی Gears of War: E-Day در همان 2025 و حتی قبل از فیبل به بازار عرضه می‌شود. مایکروسافت در رویداد تابستانی ایکس‌باکس به نمایش تازه‌ترین بازی‌ها پرداخت. از بسیاری عناوین در حال توسعه تریلرهای جدید پخش شد، طرفداران با ظاهر بازی‌های در حال ساخت آشنا شدند، اما چیزی که مایکروسافت با ما در میان نگذاشت، تاریخ‌ انتشار بازی‌ها بود.

بسیاری از بازی‌ها یک بازه تاریخ انتشار را برای خود دارند، برای مثال می‌دانیم که برخی از بازی‌ها مانند Avowed و Indiana Jones and the Great Circle در سال 2024 عرضه می‌شوند و برخی دیگر مانند Doom: The Dark Ages، Fable بازی Midnight دارای بازه‌های انتشار برای سال 2025 هستند. اما بعضی بازی‌ها مانند Perfect Dark و Gears of War: E-Day اصلا بازه انتشاری برای آن‌ها مشخص نشده بود. اگرچه اعلام شده که فیبل برای عرضه در سال 2025 برنامه‌ریزی شده است، اما بدون شک این بازی در اوایل سال منتشر نخواهد شد. شرایط برای بعضی از بازی‌ها پیچیده شده و بازه‌های انتشار می‌تواند تیم‌ توسعه این بازی‌ها را تحت فشار بگذارد.

زمان انتشار Fable و Gears of War E-Dayگزارش تام وارن از بازه انتشار دو بازی Fable و Gears of War: E-Day

یکی از معروف‌ترین و معتبرترین خبرنگاران حوزه گیم، تام وارن از رسانه The Verge، اخبار بیشتری را در مورد این دو عنوان برای ما به اشتراک گذاشت و به نظر می‌سد این بازی احتمالا نزدیک به هم منتشر می‌شوند. به گفته وارن، ریبوت Fable در حال حاضر برای عرضه بین سه‌ماهه چهارم سال 2024 (بین اکتبر و دسامبر) برنامه ریزی شده و احتمالاً مایکروسافت برنامه ریزی کرده تا آن را به بازی بزرگ تعطیلات سال آینده تبدیل کند. وی در مورد بازی Gears of War: E-Day هم اخباری جدید داشت. بر اساس گفته‌ی این خبرنگار، بازی جدید گیرز آف وار در سال 2025، شاید حتی قبل از عرضه Fable عرضه شود.

در این مورد وارن حرف‌های بیشتری داشت و شاید برنامه‌ عرضه بازی Gears of War: E-Day تغییر کرده باشد. این اتفاق می‌تواند به عنوان یک وقفه استراحتی برای تیم The Coalition استفاده شود اما بر اساس اخبار دیگر، شرایط می‌تواند تغییر کند چون مایکروسافت یک تیزر تریلر بزرگ برای آن‌ منتشر کرده است و از روی تجربه می‌توان گفت انتشار این بازی بسیار دور نیست. هر دو بازی Fable و Gears of War: E-Day برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارند.

منبع: Wccftech

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.