دانلود بازی The Weird Dream برای PC
دانلود بازی The Weird Dream برای PC پارسی گیم

دانلود بازی The Weird Dream برای PC

پارسی گیم 15 فروردین 1403 بدون دیدگاه
1,129 بازدید

دانلود بازی The Weird Dream برای کامپیوتر

به دنیای مرموز The Weird Dream خوش آمدید. این بازی یک ماجراجویی دوبعدی مترویدوانیا است که در میان ویرانه‌های وحشتناک شهر آلفا اتفاق می‌افتد. در این سفر غوطه‌ور، بازیکنان نقش یک قهرمان خرگوش مرموز را بر عهده می‌گیرند، به اعماق بقایای شهر می‌روند، با ساکنان جهش‌یافته مقابله می‌کنند و به تدریج حقیقت سقوط فاجعه‌بار شهر آلفا را کشف می‌کنند. The Weird Dream با کنترل‌های دقیق، ساخت شخصیت‌های انعطاف‌پذیر، روایت‌های پراکنده، باس‌فایت‌های هیجان‌انگیز، مناطق اکتشافی متنوع و محیطی افسانه‌ای، قول یک تجربه فراموش‌نشدنی را می‌دهد که گیم‌پلی را با محیطی غنی و مملو از داستان ترکیب می‌کند.

در قلب The Weird Dream، کنترل‌های محکم و بی عیب و نقص آن نهفته است که به بازیکنان در حین حرکت در محیط‌های چالش برانگیز، تجربه‌ای یکپارچه را ارائه می‌دهد. تسلط بر ترکیبی از توانایی‌ها، ریتم و رفلکس‌های درون بازی، کلید عبور از دنیایی است که نیاز به مهارت دارد. این بازی از یک سیستم پیشروی به سبک مترویدوانیا استفاده می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از طریق یک سیستم Rune سازگار، توانایی‌های جدید را باز کنند و آزمایش کنند. این انعطاف‌پذیری بازیکنان را قادر می‌سازد تا سبک مبارزه منحصر به فرد خود را ایجاد کنند و در حین پیشرفت در بازی، توانایی‌های خود را افزایش دهند.

روایت The Weird Dream از طریق قطعات تکه‌تکه پراکنده در سراسر دنیای بازی آشکار می‌شود. بازیکنان پروفایل‌های هیولا و قطعات داستان را جمع‌آوری می‌کنند و به تدریج اسرار تاریک شهر آلفا و ارباب اسرارآمیز را کنار هم می‌چینند. برای رویارویی با بیش از 40 رئیس قدرتمند در بازی آماده شوید که هر کدام چالشی منحصر به فرد را ارائه می‌دهند که نیازمند استفاده استراتژیک از توانایی‌های قدرتمند قهرمان داستان است. فراتر از باس‌ها، بازیکنان کاوش‌های جهان باز را در هفت بیوم مجزا و بیش از 300 منطقه با جزئیات پیچیده آغاز می‌کنند که هر کدام مملو از رازهایی خیره کننده برای کشف و چالش‌هایی برای غلبه است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Rin The Last Child و Oblivion Override را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی The Weird Dream برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 (64bit)
Processor: INTEL CORE2 DUO E4500 or AMD Athlon64 X2 5600+
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel UHD Graphics 630
DirectX: Version 11

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

The Weird Dream is a 2D Metroidvania game set in the ruins of Alpha City. Control a mysterious bunny while confronting Alpha City’s mutated inhabitants. Level up your skills, and unravel the truth behind the City’s untimely destruction. The city holds many legends about the origin of a being only known as the Astral Lord, yet they all share a common detail: the Astral Lord answers sincere prayers and fulfills every desire.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.