دانلود بازی Combat Mission Final Blitzkrieg برای PC
دانلود بازی Combat Mission Final Blitzkrieg برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Combat Mission Final Blitzkrieg برای PC

پارسی گیم 1 اسفند 1402 بدون دیدگاه
3,750 بازدید

دانلود بازی Combat Mission Final Blitzkrieg برای کامپیوتر

سفری جذاب را از طریق نبردهای پر فراز و نشیب در امتداد مرز آلمان و نبرد نمادین Bulge در مأموریت جنگی بسیار مهم Blitzkrieg آغاز کنید. این بازی در پس‌زمینه جنگ جهانی دوم جریان داشته و به بازیکنان بازآفرینی دقیقی از فشار متفقین غربی به قلب رایش بین اکتبر 1944 تا ژانویه 1945 را ارائه می‌کند. این بازی با تمرکز بر بخش آمریکایی، بازیکنان را در چالش‌ها و پیچیدگی‌هایی که هر دو طرف در یکی از سرنوشت‌سازترین لحظات جنگ با آن مواجه شدند غوطه‌ور می‌کند. در CMFB، بازیکنان به میدان‌های نبرد مهم تاریخی منتقل می‌شوند. این محیط‌ها لایه‌ای از پیچیدگی را به بقا و پیروزی در نبرد اضافه می‌کنند.

این بازی دارای دو کمپین گسترده است که هر کدام تجربه‌ای متمایز و همه‌جانبه را ارائه می‌دهند. یک کمپین حول پیشروی بی امان آمریکایی‌ها به سمت آخن، اولین شهر بزرگ آلمان که به دست نیروهای متفقین افتاد، متمرکز است. دیگری در مسیر جسورانه Kampfgruppe Peiper به عمق خطوط آمریکایی می‌پردازد. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند در یک کمپین آموزشی، 25 سناریو مستقل و نقشه‌های نبرد سریع متعدد شرکت کرده و تجربه تاکتیکی متنوع و چالش‌برانگیزی را کسب کنند. با ویرایشگر جامعی که در اختیار دارید، می‌توانید نقشه‌ها، سناریوها و کمپین‌هایی را ایجاد کرده و ارزش تکرار بازی را افزایش دهید.

Combat Mission Final Blitzkrieg دارای طیف وسیعی از مکانیک‌های گیم پلی خلاقانه است که تجربه تاکتیکی را ارتقا می‌دهد. از فیزیک واقع‌گرایانه و بالستیک گرفته تا شرایط آب و هوایی پویا و نور، هر جنبه‌ای از میدان جنگ به دقت شبیه‌سازی‌شده است. بازیکنان باید با عواملی مانند روحیه، تجربه و رهبری که بر نتایج نبردها تأثیر می‌گذارند، مبارزه کنند. توجه به دقت تاریخی در CMFB بسیار مهم است. تغییرات سازمانی در تشکیلات به طور دقیق به تصویر کشیده شده است. این به چالش‌های تاکتیکی که هم نیروهای متفقین و هم نیروهای محور در این دوره با آن‌ها مواجه بودند، عمق می‌بخشد. تجربه این شاهکار را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Second Front و All Quiet in the Trenches را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Combat Mission Final Blitzkrieg برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Pentium IV 1.8 GHz or equivalent speed AMD processor
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 256 MB VRAM or better and must support 1024×768 or higher resolution in OpenGL***IMPORTANT*** Not all Intel integrated video cards will play the game. If that is your only video card try the demo before purchasing
DirectX: Version 10
Storage: 17 GB available space
Sound Card: DirectX 10 compatible Sound Card (Windows only)

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Pentium IV 2.8 GHz or equivalent speed AMD processor or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1 GB VRAM or better and must support 1024×768 or higher resolution in OpenGL
DirectX: Version 12
Storage: 17 GB available space
Sound Card: DirectX 12 compatible Sound Card (Windows only)

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Combat Mission Final Blitzkrieg (CMFB) follows the Western Allies through the battles along Germany’s border and into the heart of the Reich itself. The game covers the October 1944 through January 1945 timeframe with a focus on the American sector of the Battle of the Bulge.
Combat Mission Final Blitzkrieg allows you to revisit the famous battlefields along the German border, with the wintery Battle of the Bulge as its main focus. It was a time and place where the Wehrmacht was still highly capable at the tactical level, yet fairly evenly matched against the American forces arrayed against it. The mix of harsh weather in an unforgiving rugged environment ensured the fighting was challenging for both sides.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.