آریاکی - فروش انواع گیفت کارت اورجینال
آریاکی - فروش انواع گیفت کارت اورجینال
آریاکی به عنوان یکی از مورد اعتماد ترین و به‌روزترین فروشگاه‌های اینترنتی برای خرید گیفت کارت و محصولات مجازی اورجینال است. تمامی محصولات آریاکی با قیمت بسیار پایین‌تری از سایر رقبا قابل خریداری خواهند بود. آریاکی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن تجارت الکترونیک است که خرید شما را تضمین می‌کند.

آریاکی - فروش انواع گیفت کارت اورجینال

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA
بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA
بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود.

بازی اکشن اول شخص آنلاین زولا ZULA

تبلیغات شما در پارسی گیم
تبلیغات شما در پارسی گیم
در تعریف تبلیغات چنین آمده است: تبلیغات فرآیند روشمند ارائه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و … اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی شبکه جهانی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورداستفاده تبلیغات اضافه‌شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.

تبلیغات شما در پارسی گیم

دانلود بازی INSIDE برای PC,دانلود بازی INSIDE برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی INSIDE, دانلود کرک بازی Inside, دانلود بازی اینساید,بازی Inside کرک شده
دانلود بازی INSIDE برای PC,دانلود بازی INSIDE برای کامپیوتر,سیستم مورد نیاز بازی INSIDE, دانلود کرک بازی Inside, دانلود بازی اینساید,بازی Inside کرک شده پارسی گیم

دانلود بازی Inside برای PC

پارسی گیم 9 شهریور 1395 39 دیدگاه

دانلود بازی Inside برای کامپیوتر

شش سال از زماني كه بازی تحت عنوان ليمبو منتشر شد می‌گذرد بازي كه در ان پسر بچه‌ای به دنبال نجات خواهر خود است،اما همين عنوان مستقل و ظاهراً معمولي با داستاني غير پيچيده كافي بود تا بتواند مخاطبان خاص خود و حتي پلير هاي سخت گير رو جذب خودش كند و آن‌ها را درگير اين مسائل و معماها كند تا جذابيت اين بازي بيشتر نمايان شود و پرده از پيچيدگي و جذابیت آن بردارد و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را خلق كند. حتي به‌نوعی می‌توان گفت اين بازي در سبك خود يعني سکو بازی دوبعدي به نوعي تك و يگانه بوده و شروع‌کننده سبكي خاص كه فقط ويژه استودیوی Playdead در ساخت آن تبحر خاصي دارد به چشم می‌خورد.

يك بازي با محيطي سیاه‌وسفید كه احساس استرس، نااميدي و مرگ در آن موج می‌زد و به پلير اين حس رو منتقل می‌کند كه راه چاره اي به جز تسليم شدن نيست،حال در بازي جديد اين استودیو يعني Inside نه تنها نقاط قوت بازي و المان‌های موفقيت آمیز آن خراب نشده بلكه آن‌ها را ارتقا داده و با با استانداردهای جديدي مواجه می‌شویم.تا مدتي پيش تنها ليمبو اولين بازي استودیو Playdead بود اما اكنون اينسايد آمده تا تمامي معادلات قبلي را برهم بزند و تجربه اي جذاب تر و تكرار نشدني را رقم بزند و اين موضوع ثابت می‌کند گرچه اين استودیو خيلي كم بازي توليد می‌کند اما می‌داند بايد چه تکنیک‌هایی به كار بگيرد تا پلير ها را ميخكوب كند. تقریباً می‌توان گفت كه اين بازي دنباله اي موفق براي ليمبو است كه می‌تواند چند ساعت مفهوم جديدي از بازي كردن را به پلير ها نشان دهد.

با شروع بازي شاهد يك جنگل تاريك در مقابل يك كودك تنها با لباسي قرمز هستيم كه پا به اين جنگل و دنیای تاريك می‌گذارد كه صداي باد و حركت برگ درختان در ان به گوش ميرسد.دنيايي كه دقیقاً حسي مشابه بازي قبلي اين استودیو را منتقل می‌کند.پسر بچه بازي ما در اين دنيا گرفتار شده و از دست كساني كه به دنبال او هستند فرار می‌کند،او تصميم گرفته فرار كند تا از دست افرادي كه انسان‌ها را به موجوداتي بي احساس تبديل می‌کنند در امان باشد افرادي كه می‌خواهند بار این روش به دنيا حكومت كنند كه بي شباهت به دنيا فعلي ما نيست.پسرك از اين ميان بايد از دست انسان‌هایی كه مسائلي مثل عشق و احساسات را فراموش کرده‌اند فرار كند و جان سالم به در ببرد.

Inside
تاريكي به رنگ خاكستري

دنيايي تيره و كِدِر كه نمی‌توان تصور كرد چه چيز پيش رويتان قرار مي دهد؛رستگاري براي انسان‌ها دست نيافتني شده و پسرك ما با تمام اين مشكلات دست و پنجه نرم می‌کند تا بلكه از اين دنيايي كه در عذاب است نجات پيدا كند.بازي با همین خط داستاني شروع می‌شود و از زماني كه كنترل پسرك را به دست می‌گیرید تا زماني كه بازي را به اتمام ميرسانيد ٣تا٣:٣٠ساعت فوق‌العاده را تجربه و لمس خواهيد كرد.هیچ‌گونه راهنمايي وجود ندارد و نه ديالوگي رد و بدل می‌شود تنها خودتان هستيد و پسركي كه بايد به انتهاي اين برزخ برسد.بازي روند بازي به گونه طراحي شده كه تنها با جلو رفتن و ادامه مسير روبه رو با محیط‌ها و قسمت‌های دشوار و گاهاً پيچيده مواجه می‌شوید.بازي به گونه اي طراحي شده كه بدون داستان سرايي هم شما رو درگير خودش ميكند شايد اگر اين بازي ديالوگ داشت به اين اندازه تاثير گذار نمی‌شد.

فضاي بازي در مقايسه با ليمبو كمي رنگي تر شده به نحوي كه سازندگان بازي براي اينكه بتوان نظر شما را جلب كندد و توجه شما را به هر جايي كه می‌خواهند هدايت كنند كه با پاشيده شدن رنگ‌ها در برخي قسمت‌ها(اغلب قرمز) قابل مشاهده است؛اما همچنان همان حس و حال غم انگيز قابل مشاهده است. شايد بتوان گفت سادگي در كنترل اين بازي يكي از نقاط عطف ان باشد و تنها کلیدهایی كه تحت كنترل شما هستند كليد پرش و كليد تعامل با محيط است مانند هل دادن يك جعبه يا كشيدن يك دستگيره است. حركت دوربين خارق‌العاده است ،دوربين دائماً در حال حركت و رفتن به جلو و عقب است تا بهترين صحنه را شكار و نشانتان دهد. برخي مواقع چاره اي جز مردن نداريد،زيرا هيچ كلمه اي رد و بدل نمی‌شود و راهنمايي وجود ندارد و اين مرگ‌های مكرر به پلير كمك می‌کند تا معماها را بهتر درك كند و انجام آزمون و خطاها صحيح تر پيش برود.

در هر قسمت از اين بازي معماهاي مختلفي مشاهده می‌کنید در ابتدا حل كردن معماها سخت به نظر ميرسد اما تمام چيزي كه براي حل آن‌ها احتياج داريد درست همان جا هستند كه با كمي دقت آن‌ها رو خواهيد ديد تنها کافی ست چند آیتم مختلف را امتحان كنيد،البته در برخي از معماها زمان و شرايط محيط دخيل هستند كه با پيشرفت در بازي با تمام آن‌ها آشنا می‌شوید. عبور از برخي از معماها با كنترل كردن انسان‌های مختلف امكان پذير است.پسرك ما اين قدرت را دارد كه پوشيدن کلاه مخصوص برخي انسان‌ها را كنترل كند.به طور مثال براي حركت دادن آیتمی در بازي به نيروي زيادي نياز خواهيد داشت،با كمي گشت و گذار در اطراف و كنترل انسان‌های مختلف می‌توانید نفرات لازم براي حركت دادن آیتم را پيدا كنيد.

اين بازي هیچ‌گونه صحنه اكشني ندارد؛اما در لحظاتي از آن هيجان به اوج خودش ميرسد.فرار از دست نیروهای امنيتي ،سگ‌های وحشي يا عبور از مکان‌هایی كه نبايد ديده شويد،اين مراحل به طوري طراحي شده‌اند كه به طور ناخودآگاه دچار اضطراب و هيجان می‌شوید. توجه به زمان‌بندی و محيط بسيار مهم است و يكي از ویژگی‌ها مهم صحنه‌های بازي است.مثلاً در جريان فرار از دست نیروهای امنيتي اگر به زمان بندي يا موقعيتي كه در آن هستيد توجه نكنيد گرفتار می‌شوید در نتيجه بايد با زمان بندي مناسب و عبور از مکان‌های مناسب خودتان را به مقصد برسانيد.

روند بازی Inside هیچ‌وقت تكراري نمی‌شود،نه تنها معماها شكل جدیدتری به خودشان می‌گیرند،بلكه در محیط‌های مختلف شكل ادامه بازي هم تغيير می‌کند.در مراحل اوليه تنها دويدن و پرش را مشاهده می‌کنید اما پس از مدتي شنا می‌کنید و حتي سوار زیردریایی هم می‌شوید ،همچنین بايد اضافه کنیم كه با ٤٠دقيقه پاياني بازي غافلگير خواهيد شد و همين ٤٠دقيقه آخر بازي به نحوي شما را غافلگير خواهد كرد كه نمی‌توان در مورد آن صحبت كرد و به فكر فرو خواهيد رفت.اين بازي بدون داشتن داستان سرايي عجيب يا ویژگی‌های پيچيده در روند بازي گيمر را مجذوب خودش می‌کند و زماني كه اين روند با موسيقي و افکت‌های صوتي تركيب می‌شود،اثري نمايان می‌شود كه به سادگي نمی‌توان از آن دل كند.صداي نفس‌نفس زدن شخصيت اصلي بازي در زمان مواجه با خطرات مختلف يا صدا و نوري كه در محيط مشاهده می‌شود كاري می‌کند كه نتوانيد به راحتي از اين بازي جدا شويد.

هم اکنون این بازی فوق‌العاده را از وب‌سایت پارسی گیم دانلود کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 3 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 8/10 (64-bit OS required)
Processor: Intel i7 920 @ 2.7 GHz, AMD Phenom II 945 @ 3.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660, Radeon R9-270
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space
Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

تصاویری از محیط بازی :


بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 39 دیدگاه
 • Avatar

  Pouriya

  مهمان

  سلام و درود
  سیستم من کارت گرافیکش AMD M310 هستش و CPU i7 7700U و RAM 8
  با گرافیک بالا اجرا میشه ؟ ینی فشار نمیاد به لپ تاپ

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به Pouriya

   پشتیبانی

   سلام
   اگر کارت گرافیک مناسب داشته باشید اجرا میشود

 • Avatar

  حمید

  مهمان

  ببخشید روی سیستم
  Cpu :2. 83ghz
  Ram:2 gb
  اجرا میشه

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به حمید

   پشتیبانی

   خیر

 • Avatar

  Hector

  مهمان

  سلام خسته نباشید
  چرا راهنمای نصب بازی رو نزاشتین
  بعد از دانلود بازی و اکسترک فایل ها و نصب فایل بازی دیگ کار دیگ ای نمیخواد انجام بدیم؟؟!!
  لطفا راهنمایی کنید+

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به Hector

   پشتیبانی

   سلام
   بله فقط اکسترکت و نصب کنید

 • Avatar

  amir hhhhh

  مهمان

  سلام ببخشید این بازی روی سیستم 32bitنمیاره؟

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به amir hhhhh

   پشتیبانی

   سلام
   ویندوز ۶۴ بیت نصب کنید

 • Avatar

  hamim

  مهمان

  روی این سیستم میاد
  ram:16 -gtx1660 ti-ryzen7

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به hamim

   پشتیبانی

   بله

 • Avatar

  محمد

  مهمان

  سلام برای من کامل نصب میشه ولی بعد نصب روش دابل کلیک میکنم چیزی بالا نمیاد
  مشکل از کجاشه؟

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به محمد

   پشتیبانی

   سلام
   بازی را به صورت Run As Administrator اجرا کنید
   سیستم و کارت گرافیک خود را آپدیت کنید
   مطمئن شوید حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را در اختیار دارید
   انتی ویروس یا ویندوز دیفندر را غیرفعال و بازی را کرک کنید

 • Avatar

  پارسا

  مهمان

  سلام
  خیلی ممنون بابت این بازی
  من از هر سایتی ریختم نمیومد و لی الان کاملا راحت اجرا میشه

  پاسخ دهید
 • Avatar

  ابولفضل

  مهمان

  سلام ببخشید روی سیستم من اجرا میشه
  رم ۴
  سی پی یو Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz, 2501 Mhz, 2 Core(s), 4 Logical Processor(s)
  ویندوز ۱۰ ۶۴ Bit
  فضای کارت گرافیک ۲ گیگ
  مدل کارت گرافیک intel 4000 hd

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به ابولفضل

   پشتیبانی

   سلام
   با کیفیت پایین اجرا میشود

 • Avatar

  علی

  مهمان

  سلام
  اونجایی که او پری دریاییه چیه موهاشم بلنده میاد رو چجوری ردش کنم؟
  هرکاری میکنم میاد میرسه بهم :/
  میدونم نور بگیری سمتش نزدیک نمیشه و یه دریچه چوبی هم هست که باید بزنی بشکنی ولی وقتی میزنم اون دریچه رو بشکنم و چراغم خاموش میشه میاد پاره پورم میکنه

  پاسخ دهید
 • Avatar

  Ali

  مهمان

  سلام با اين سيستم بازي مياد
  Cpu:i3. Ram :4 گرافيك : intel hd ويندوز 7 64 بيت

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به Ali

   پشتیبانی

   سلام
   استفاده از گرافیک آنبورد برای اجرای بازی ها اصلا پیشنهاد نمیشود

 • Avatar

  سجاد مدرس

  مهمان

  با سلام وقتی روی ایکون بازی کلیک میکنم.
  استیم باز میشه و این ارور رو میده:
  an error occurred while updating (app configuration unavailable(

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به سجاد مدرس

   پشتیبانی

   سلام
   متن ارور را در گوگل یا یوتیوب سرچ کنید

 • Avatar

  سجاد مدرس

  مهمان

  با سلام.
  من بازی نصب کردم ولی هر چقدر بر روی ایکون نصب کلیک میکنم بازی باز نمیشود

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به سجاد مدرس

   پشتیبانی

   سلام
   پیش نیازهای بازی را نصب کنید
   سیستم و کارت گرافیک خود را آپدیت کنید
   مطمئن شوید حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را در اختیار دارید
   انتی ویروس را غیرفعال و بازی را کرک کنید

 • Avatar

  ABOLFAZL

  مهمان

  هرکاری که گفتید رو انجام دادم بازم هیچ . من از این بازی سنگین تر هم همین الان دارم هر بازی که نصب میکنم میاد به جزع این ایرادش چیه یعنی ؟ البته من قبلش این بازی رو داشتم و می اومد ولی یه جا از بازی در اومد حذفش کردم و دوباره دانلفودش کردم و دیگه نمیاد

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به ABOLFAZL

   پشتیبانی

   این مشکل میتونه توسط آنتی ویروس یا ویندوز دیفندر به وجود اومده باشه

 • Avatar

  ABOLFAZL

  مهمان

  سلام ادمین لطفا جواب بدید : من بازی رو نصب مبکنم نصب هم میشه ولی بعد که میخوام وارد بازی بشم دوبار کلیک چپ میزنم ولی هیچی نمیاد . لطفا جواب ممنون

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به ABOLFAZL

   پشتیبانی

   سلام
   پیش نیازهای بازی را نصب کنید
   سیستم و کارت گرافیک خود را آپدیت کنید
   مطمئن شوید حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی را در اختیار دارید
   انتی ویروس را غیرفعال و بازی را کرک کنید

  • Avatar

   مسعود در پاسخ به ABOLFAZL

   مهمان

   کرک بازی را جداگانه دانلود کن بریز جای محل نصب بازی

  • Avatar

   amir در پاسخ به ABOLFAZL

   مهمان

   دادش سیستمو ری استارت کن درست می شه

 • Avatar

  فاطمه

  مهمان

  واقعا بازیش قشنگه اما پایانش غمگین و کنار ساحل میمیره نمی دونم چه اتفاقی براش می افته اما خیلی دوست دارم این بازی 2ش هم بیاد

  پاسخ دهید
  • Avatar

   پوریا در پاسخ به فاطمه

   مهمان

   صرفا واسه اینکه بگی تا آخرش رفتی، آخر بازیو گفتی؟

  • Avatar

   عباس در پاسخ به فاطمه

   مهمان

   یاد بگیریم اسپویل نکنیم مخصوصا اخره بازیو تو بگی بازیو تموم کردم قبول میکنیم نیازی نیست به ما ثابت کنی

  • Avatar

   ماهان در پاسخ به فاطمه

   مهمان

   داستان پایان دومی هم داره
   اونجوری که فکر میکنی غم انگیز نیست میتونی تفسیر بازیو بری بخونی😊😉

 • Avatar

  محمد

  مهمان

  من مشکل صدا دارم، اصلا صدا نداره

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به محمد

   پشتیبانی

   سلام
   سیستم خود را بروزرسانی کنید

 • Avatar

  erfan

  مهمان

  واااااقعا بازی بینظیزیه
  من sekiro و world war z و prey و simcity رو کامپیوترم نصب کردم الان ولی نشستم اینو بازی کردم تا تموم بشه
  واقعا بی نظیره از همه نظر به همه
  دوست داران این سبک پیشنهاد میدم حتما دانلود کنید
  لطفا اگه بازی این سبک هست پیشنهاد کنید البته جز لیمبو

  پاسخ دهید
 • Avatar

  عقیل

  مهمان

  من از بچگی دارم بازی رایانه ای انجام میدم …
  بعضی بازی ها واقعا با روح و روان آدم رابطه برقرار میکنه
  آدم غرق میشه تو بازی
  وقتی یه بازی کلا طبیعی و دقیق ساخته میشه یجور دیگه میچسبه …
  آدمو هیپنوتیزم میکنه اصلا ..
  مخصوصا افکت های صدا و حالت فیزیک بازی …
  این دوتا بازی “لیمبو و اینساید” هم بهترین نوع اینجور بازیا بودن …
  پایان لیمبو بازم خوب بود …
  ولی پایان این بازی جای سوال باقی میزاره …
  خیلی ناراحت کننده و غم انگیزه …
  وقتی تمومش میکنی کلا فکرت به زندگیت مشغول میشه همش تصورات خاص و تاریکی میاد به ذهنت !!!!!!!!!!!!!

  پاسخ دهید
 • Avatar

  محمدرضا

  مهمان

  تجربه ای متفاوت از یک بازی خوب
  واقعا ارزش امتحان کردن رو داره
  مخصوصا برای کسانی که علاقه به ساخت بازی دارند !

  پاسخ دهید
 • Avatar

  hamid

  مهمان

  موقع اجرای بازی این ارور رو میده:
  no apps are installed to open this type of link
  مشکل چیه ؟

  پاسخ دهید
  • Avatar

   پارسی گیم در پاسخ به hamid

   مهمان

   سلام hamid عزیز.
   چند فایلی از بازی شما کسر شده.
   بازی رو به درستی کرک کنید! حتما ویندوز های گفته شده و 64 بیتی باشد.


Adv
Adv