لغو ساخت ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic
یحیی رحیمی

ساخت ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic لغو شد

یحیی رحیمی 27 آبان 1402 1 دیدگاه
100 بازدید

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic حدود دو سال پیش برای کنسول پلی‌استیشن 5 معرفی شد. مدیرعامل شرکت Embracer اخیراً از پاسخ به سؤال خبرنگاران در مورد وضعیت پروژه طفره رفته، اما گزارش تازه‌ای در مورد لغو ساخت اثر منتشر شده است. سونی مدتی پیش تریلر معرفی بازی را از تمامی شبکه‌های اجتماعی پاک کرد که نشان می‌داد اتفاقی رخ داده است. تولید بازی در حال حاضر متوقف شده و سرنوشت اثر مشخص نیست.

جف گراب در قسمت جدید پادکست زنده GMM به وضعیت بازی جنگ ستارگان: شوالیه‌های جمهوری قدیم پرداخت. او می‌گوید که اگرچه پروژه کنسل نشده، اما تولید آن متوقف شده است. او مدعی است که هیچ استودیویی در حال حاضر مشغول تولید ریمیک بازی نیست. ریمیک Knights of the Old Republic تابه‌حال چالش‌های زیادی را پشت سر گذاشته است و به نظر می‌رسد که این بازی به دست طرفداران و علاقه‌مندان نخواهد رسید.

گراب در مورد وضعیت بازی گفت: «برای روشن کردن قضیه باید بگم توسعه بازی در جریان نیست. کار کاملا متوقف شده و هیچ استودیویی روی بازی کار نمی‌کند. من وضعیت را بررسی کرده‌ام و فکر نمی‌کنم این خبری باشه که خیلی از شماها دنبالش باشید. سونی از پروژه کناره‌گیری کرده و حتی اسم بازی را از یوتیوب و شبکه‌های اجتماعی پاک کرده است. اینکه تولید یک بازی به‌طور کامل متوقف بشه و بعدها دوباره از سر گرفته بشه کاملا نادره.» در نتیجه طرفداران بازی بهتر است امیدی به انتشار اثر نداشته باشند.

لغو ساخت ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republicلغو ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic 

گفتنی است ساخت ریمیک بازی KOTOR توسط استودیو Apsyr واقع در تگزاس آمریکا شروع شد. این استودیو پورت نسخه مک را انجام داده بود. گزارشی بعدها منتشر شد که نشان داد سونی و لوکاس‌فیلم از وضعیت پروژه رضایت نداشته‌اند و آن را به استودیو دیگری سپرده‌اند. به نظر می‌رسد که یکی از استودیوهای تحت مالکیت شرکت بزرگ Embracer تولید پروژه را به دست گرفته است. طبق شواهد، Saber Interactive مسئولیت پروژه را بر عهده داشته است و آنها نیز نتوانسته‌اند از پس آن بربیایند.

بازی‌ شوالیه‌های جمهوری قدیمی از مهم‌ترین عناوین جنگ ستارگان به‌حساب می‌آید که توسط استودیو BioWare ساخته شد. این اثر نقش‌آفرینی توانست نامزد دریافت جایزه بهترین بازی نقش‌آفرینی سال شود و یکی از خاطره‌انگیزترین عناوین جنگ ستارگان است. سونی با بستن قرارداد ویژه‌ای، انتظار داشت که ریمیک اثر به‌طور انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شود. این برنامه‌ریزی به هم خورده است و باید دید چه بازی‌ای جایگزین آن خواهد شد. نظر شما چیست؟ آیا منتظر دریافت ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic بودید؟

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    sina

    مهمان

    حیف شد بازی خوبی میتونست باشه و پتانسیل زیادی داشت.

    پاسخ دهید