زمان معرفی بازی GTA 6
یحیی رحیمی

بلومبرگ: بازی GTA 6 این هفته معرفی می‌شود

یحیی رحیمی 17 آبان 1402 1 دیدگاه
297 بازدید

جیسون شرایر، خبرنگار و گزارشگر مشهور بازی‌های ویدیویی در گزارش تازه‌ای به زمان معرفی GTA 6 پرداخت. او مدعی است که از منابع نزدیک به راک‌استار گیمز شنیده است که این بازی در طی هفته جاری معرفی می‌شود و سپس تریلر رسمی در ماه آینده پخش خواهد شد. گزارش جدید در حالی منتشر می‌شود که گمانه‌زنی یکی از اینسایدرهای معتبر راک‌استار گیمز ادعای مشابهی را چند روز پیش مطرح کرده بود.

منابع آشنا با برنامه‌های راک‌استار گیمز مدعی هستند که شرکت Take-Two انتظار پخش تریلر بازی جدید مجموعه جی تی ای در ماه آینده را دارد. طبق گزارش بلومبرگ، راک‌استار در طی هفته جاری از اسم و جزئیات اولیه رونمایی می‌کند. هیچ اطلاعات دیگری در دسترس نیست و درصورتی‌که ادعای مطرح‌شده صحیح باشد، تریلر رسمی GTA 6 باید در اوایل ماه دسامبر و در طی مراسم گیم اواردز 2023 پخش شود.

گزارش‌ها و شایعات بسیار زیادی در مورد بازی GTA VI وجود دارد. گزارش مالی شرکت Take-Two و همچنین صحبت‌های تحلیل‌گران نشان می‌دهد که بازی ششم این مجموعه پرطرفدار تا مارس 2025 منتشر خواهد شد. مدیرعامل تیک‌تو سال گذشته در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که بازی جدید جی تی ای، یک بنچمارک تازه برای این مجموعه خواهد بود و تأثیر زیادی روی صنعت بازی خواهد گذاشت. وی بارها از صحبت مستقیم در مورد بازی جدید خودداری کرده است و به نظر می‌رسد که این هفته پس از مدت‌ها صبر، طرفداران اطلاعات رسمی دریافت خواهند کرد.

زمان معرفی بازی GTA 6زمان معرفی GTA 6

ویدیوهای لو رفته سال گذشته بخش بزرگی از بازی GTA 6 را نشان داد. برای نمونه می‌دانیم که با دو کاراکتر اصلی به نام‌های جیسون و لوسیا سر و کار داریم. آنها دو سارق حرفه‌ای هستند و لوسیا که اولین شخصیت اصلی مؤنث این مجموعه است، یک هکر حرفه‌ای است. شهر اصلی بازی نیز وایس سیتی خواهد بود که بر اساس میامی مدرن طراحی شده است. نقشه بازی GTA VI بر اساس بررسی‌های چندماهه طرفداران، بزرگ‌ترین در نوع خود خواهد بود. مناطق مختلفی از جمله اقیانوس و کنار دریا پوشش داده شده است.

گزارش‌های اخیر نشان داد که موتور گرافیکی GTA VI بسیار پیشرفته است. شبیه‌سازی دقیق حرکت آب انجام شده و ورزش‌های آبی مانند موج‌سواری اضافه شده است. پتنت تازه‌ای نشان داد که انیمیشن‌های بازی جدید بسیار طبیعی خواهند بود. یک منبع ادعا کرده که فاصله گرافیکی میان GTA 6 و Red Dead Redemption 2 کاملاً قابل‌توجه خواهد بود. واقع‌گرایی در گرافیک جی تی ای 6 از جمله ادعاهای مطرح‌شده است.

زمان معرفی GTA 6 توسط بلومبرگ مطرح شده که خبرگزاری کاملاً معتبری است. منتظر دریافت اطلاعات رسمی در طی روزهای آینده باشید. نظر شما چیست؟ آیا GTA VI بالاخره پس از مدت‌ها صبر و انتظار این هفته معرفی می‌شود؟

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    سجاد

    مهمان

    اگر واقعیت داشته باشه بی صبرانه منتظرشیم خدا کنه سیستم سنگین نیاز نداشته باشه البته حیف یک سال اول انحصار کنسول هاس مثل رد دد دو

    پاسخ دهید