بازی Resident Evil 4‌ آیفون 15 پرو
یحیی رحیمی

تاریخ انتشار Resident Evil 4 Remake برای آیفون 15 پرو اعلام شد

یحیی رحیمی 17 آبان 1402 بدون دیدگاه
249 بازدید

شرکت کپکام در شهریور امسال و هنگام رونمایی از گوشی آیفون 15 پرو، خبر تعجب‌آوری در مورد رزیدنت اویل اعلام کرد. بازی Resident Evil 4 به همراه Resident Evil Village برای آخرین مدل از گوشی آیفون و همچنین آیپدهای با تراشه M1 به بالا معرفی شد. بازی هشتم این مجموعه هفته گذشته منتشر شد و حال تاریخ انتشار رزیدنت اویل 4 برای گوشی‌های آیفون 15 پرو، آیپد با تراشه M1 به بالا و همچنین مک رسانه‌ای شد.

صفحه توییتر رسمی رزیدنت اویل، تاریخ انتشار ریمیک بازی چهار به همراه محتوای اضافه Separate Ways را روز بیستم دسامبر (نوزدهم آذر) اعلام کرد. مالکان آیفون پانزده پرو، پرو مکس، آیپد و مک حدود یک ماه دیگر می‌توانند به تجربه یکی از بهترین بازی‌های سال بپردازند. گفتنی است تنها آیپدهای دارای تراشه M1 به بالا قادر به اجرای بازی هستند. مدل پایه آیفون 15 نیز قادر به اجرای بازی‌های تراز اول نیست و تنها دو مدل پرو و پرو مکس می‌توانند از پس پردازش بازی بربیایند.

قیمت Resident Evil 4 Remake هنگام انتشار اندکی کمتر از حالت عادی خواهد بود تا علاقه‌مندان بتوانند بازی را تهیه کنند. در صورتی که نگران عملکرد بازی هستید، باید گفت که بازی Village هفته گذشته منتشر شد و مورد استقبال قرار گرفت. گرافیک بازی رزیدنت اویل 8 با گوشی آیفون 15 پرو مشابه کامپیوتر بود و حتی هنگام اتصال آن به تلویزیون هم از کیفیت تصویر کاسته نشد. تراشه A17 پرو اپل موفق به اجرای بازی با وضوح Full HD+ و نرخ فریم 60 فریم در ثانیه شده است.

بازی Resident Evil 4‌ آیفون 15 پروانتشار Resident Evil 4 برای آیفون

نکته قابل‌توجه آن است که نسخه آپید بازی با تراشه M2 وضوح باورنکردنی دارد. این بازی با رزولوشن 2732 x 2048 روی آخرین مدل آیپد اجرا می‌شود. حتی در این حالت می‌توان تنظیمات گرافیکی را روی ماکسیمم قرار دارد و همچنان فریم‌ریت خوبی دریافت کرد. این نشان از قدرت تراشه جدید اپل و همچنین بهینه‌ بودن بازی کپکام دارد. انتظار می‌رود که بازی Resident Evil 4 Remake نیز عملکرد مشابهی روی آیپد داشته باشد و مالکان دستگاه‌های اپل بتوانند از یکی از بهترین عناوین سال لذت ببرند.

بازی‌های تراز اول بیشتری در راه پلتفرم iOS و مک هستند. یوبی‌سافت در حال پورت بازی Assassin’s Creed Mirage برای گوشی‌های آیفون است و در سال آینده میلادی آن را منتشر خواهد کرد. فناوری آپ‌اسکیل گرافیکی اپل به نام MetalFX در این بازی‌ها استفاده می‌شود تا میزان فریم بازی افزایش پیدا کند. تست اولیه نشان داده که این فناوری عملکرد عالی داشته است و اجازه می‌دهد تا اپل، بازی‌های بیشتری در دسترس کاربران قرار دهد.

منبع: GamingBolt

Youtube Par30Game
arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.