کمپین داستان Call of Duty Modern Warfare III
یحیی رحیمی

طول بخش داستانی Modern Warfare III تنها سه ساعت است

یحیی رحیمی 13 آبان 1402 2 دیدگاه
1,614 بازدید

اکتیویژن دسترسی به بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare III را زودتر از موعد برای خریداران فعال کرد. هدف آن است که علاقه‌مندان یک هفته زودتر بتوانند کمپین داستانی را تجربه کنند و سپس برای بخش چندنفره آماده شوند. افرادی که بازی را تجربه کرده‌اند، می‌گویند که طول بخش داستانی حدود سه تا چهار ساعت است و همچنین با بدترین بخش داستانی در تاریخ این مجموعه روبه‌رو هستیم.

اکتیویژن مدتی است تمرکز روی بخش داستانی را برداشته و به‌جای آن بخش چندنفره و وارزون را مرتب آپدیت می‌کند. این باعث شده تا کمپین داستانی هر بار افت پیدا کند. اگرچه بخش داستانی کالاف دیوتی همیشه کوتاه بوده و می‌توانستیم آن را زیر 10 ساعت به اتمام برسانیم، اما اکتیویژن تصمیم گرفته تا این زمان را به حداقل کاهش دهد. بازی مدرن وارفر 3 را می‌تواند سه‌ساعته تمام کرد و این در حالی است که بیش از پنجاه گیگابایت فایل برای بخش داستانی دانلود کنید.

بازی Call of Duty Modern Warfare III یک سبک جدید در مأموریت‌ها را به کار گرفته است. مأموریت‌ها حالت نیمه آزاد پیدا کرده‌اند و می‌توان به چند شیوه مأموریت را به اتمام رساند. اکتیویژن امیدوار بوده که چنین تغییر سبکی بتواند زمان کوتاه بازی را بپوشاند، اما مانند یک شمشیر دو لبه عمل کرده و ضربه بزرگی به آن زده است. منتقدانی که بخش داستانی را بررسی کرده‌اند به هیچ عنوان از این سبک مأموریت رضایت ندارند و نوشته‌اند که مأموریت‌های داستانی بیشتر به انجام مأموریت‌های فرعی خسته‌کننده و بی‌هدف تبدیل شده است.

کمپین داستان Call of Duty Modern Warfare IIIبخش داستانی Call of Duty Modern Warfare III

بسیاری از منتقدان و بازی‌کنان نوشته‌اند که مدرن وارفر 3 تنها یک بسته الحاقی است، اما نه یک بسته الحاقی عالی و این محصول در قد و قواره یک بازی هفتاد دلاری نیست. بسیاری نیز پس از تجربه کمپین تصمیم گرفتند تا بازی را ریفاند کنند و مبلغ پرداختی را پس بگیرند. نکته قابل‌توجه حجم بیش از حد بازی است. بیش از 200 گیگابایت فضای خالی برای نصب بازی لازم دارید. در واقع شما برای نصب بازی جدید باید فایل‌های Modern Warfare II را دریافت کنید که اسم آن به Call of Duty HQ تغییر یافته است. سپس کمپین داستانی را دانلود می‌کنید و برای سه ساعت محتوا باید حدود 130 گیگابایت حجم مصرف کنید.

کمپین داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 3 به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. مایکروسافت با تصاحب اکتیویژن بلیزارد روی تبلیغ شدید بازی متمرکز شده است. تمامی کاربران ایکس‌باکس یک صفحه تبلیغاتی مستقل دریافت کردند که مورد انتقاد قرار گرفت. فضای اطراف بازی کاملاً منفی است و باید دید آیا بخش چندنفره موردپسند قرار می‌گیرد یا خیر.

منبع: Forbes

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • Avatar

  پاسکال

  مهمان

  همین دیروز تمومش کردم و بیشتر از سه ساعت بود????
  ولی تهش خیلی بد تموم شد،پایانش باز بود انگاری که می‌خوام شماره چهارش رو هم بدن بیرون

  پاسخ دهید
  • Avatar

   علی در پاسخ به پاسکال

   مهمان

   داداش میشه فقط بخش داستانی رو دان کرد