بانجی بازی Destiny 2
یحیی رحیمی

بانجی: اعتماد طرفداران بازی Destiny را از دست داده‌ایم

یحیی رحیمی 12 آبان 1402 بدون دیدگاه
78 بازدید

استودیو بازی‌سازی بانجی به خبرهای اخیر از جمله تعدیل نیرو و کاهش 45 درصدی درآمد بازی Destiny 2 واکنش نشان داد. بانجی اذعان کرد که طرفداران Destiny را ناامید کرده است و قول داد که بهترین بسته الحاقی ممکن را برای بازی بسازند و ناراحتی و نارضایتی را جبران کنند. خالق بازی Halo هفته گذشته حدود 8 درصد از کارمندان خود را اخراج کرد و همچنین زمان انتشار بسته الحاقی جدید را به تاخیر انداخت.

بانجی در وب‌سایتش رسمی‌اش نوشت: «یکی از سخت‌ترین هفته‌ها در تاریخ استودیو را سپری کردیم. این هفته را به حمایت از یکدیگر پرداختیم، از جمله حاضران در استودیو و دوستان و همکارانی که دیگر در میان ما نیستند. ما از بازخوردها و نگرانی‌ها در مورد فصل‌های اخیر و محتوای Lightfall آگاه هستیم. می‌دانیم که اعتماد تعداد زیادی از شما را از دست داده‌ایم. Destiny باید سورپرایزکننده و دل‌نشین باشد. ما این‌طور عمل نکرده‌ایم و این باید تغییر کند.»

بانجی در ادامه به تغییر شیوه کاری اشاره کرد. آنها می‌خواهند بسته الحاقی The Final Shape به یک تجربه فراموش‌نشدنی تبدیل شود: «می‌خواهیم محتوایی بسازیم که به‌عنوان بهترین چیزی که تابه‌حال ساخته‌ایم شناخته شود.» استودیو اشاره کرد که محتوای جدید باید در قد و قواره Forsaken و The Witch Queen باشد و اینکه استاندارهای قبلی رعایت خواهند شد. آنها قرار است تمام تلاش خود را برای توسعه هر چه‌بهتر محتوای نهایی بازی انجام دهند. 650 توسعه‌دهنده تمام تلاش خود را برای کسب رضایت بازی‌کنان انجام خواهند داد.

بانجی بازی Destiny 2بسته الحاقی جدید Destiny

بانجی مدعی است که در هفته‌های آینده، اطلاعات بیشتری دریافت می‌کنیم و تغییراتی در مورد روند آپدیت‌های فصلی خواهیم دید. بلومبرگ این هفته گزارش داد که میزان درآمد بازی Destiny 2 حدود 45 درصد نسبت به سه‌ماهه پیشین افت کرده است. یکی از مدیران ارشد به کاهش قابل‌توجه بازی‌کنان اشاره کرده است که برای یک بازی لایو سرویس به هیچ عنوان مناسب نیست. گفتنی است شرکت سونی با خرید بانجی، انتظار داشت که درآمد سرشاری از سوی آنها به دست بیاید و مدیران پلی‌استیشن از وضعیت استودیو رضایت ندارند.

بانجی طبق ادعاها، زمان انتشار بسته الحاقی The Final Shape را از فوریه 2024 به ژوئن تغییر داده است. زمان اضافه برای توسعه بیشتر بازی در نظر گرفته شده است. گفتنی است مدیرعامل استودیو به اطلاع کارمندان رسانده که تعدیل نیرو صورت نمی‌گیرد، اما روند اخراج‌ها روز دوشنبه بدون اطلاع قبلی آغاز شد. حدود صد نفر از کارمندان با دریافت ایمیل از حکم اخراج خود اطلاع پیدا کردند. نظر شما چیست؟ آیا بازی Destiny 2 به روزهای سابقش برمی‌گردد؟

منبع: VGC

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.