بسته الحاقی Lies of P
یحیی رحیمی

انتشار تصاویری از بسته الحاقی Lies of P؛ ساخت دنباله تائید شد

یحیی رحیمی 10 آبان 1402 بدون دیدگاه
275 بازدید

استودیو Round8 اطلاعات تازه‌ای از بازی Lies of P منتشر کرد. قرار است یک آپدیت ویژه برای این بازی سولزلایک در ماه نوامبر منتشر شود که قدرت تعدادی از دشمنان را تغییر می‌دهد. اولین تصاویر از بسته الحاقی Lies of P نیز منتشر شد و در عین حال ساخت دنباله اثر توسط کارگردان تائید شد.

جیوون چویی با انتشار یک پیام ویدیویی از اولین تصاویر هنری بسته الحاقی Lies of P رونمایی کرد. ویدیو علاوه بر نمایش چند تصویر از محتوای جدید، زمان انتشار رسمی ساندترک یا موسیقی متن را فاش کرد. تاریخ دقیق انتشار مشخص نیست، اما توسعه‌دهنده به‌زودی آن را در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد. کارگردان از برنامه‌ها برای بازی بعدی گفت و به نظر می‌رسد که دنبال لایز آو پی ساخته شود و شاهد یک مجموعه بازی دنباله‌دار خواهیم بود.

آپدیت ماه جدید بازی لایز آو پی، تغییرات مهمی پدید می‌آورد. ابتدا سیستم سرهم کردن سلاح‌ها بهتر می‌شود و عملکرد بهتری حین نبرد خواهیم دید. یک سری آیتم‌های تزئینی از جمله لباس Alidoro اضافه می‌شود. قابلیت Rising Doge یا جاخالی دادن ویژه به‌عنوان مهارت اولیه فعال می‌شود. در نتیجه لازم نیست اواسط بازی و هنگامی‌که سیستم مهارت درختی فعال شد، آنگاه امکان جاخالی دادن را پیدا کنید. این یکی از انتقادات وارده به بازی بود که چاره‌ای برای آن در به‌روزرسانی تازه یافت شده است.

بسته الحاقی Lies of Pبسته الحاقی Lies of P

دو تصویر منتشرشده، محتوای بسته الحاقی Lies of P را نشان می‌دهند. این تصاویر حالت کانسپت را دارند و مربوط به جریان بازی نمی‌شوند. البته نمی‌توان برداشت درستی از آنها کرد و باید منتظر اطلاعات رسمی ماند. فضای این تصاویر به‌نوعی لاوکرفتی است و ممکن است داستانی به آن شکل روایت شود. اعلام ساخت دنباله بازی لایز آو پی، طرفداران را خوشحال کرد. یک‌میلیون نسخه از این بازی در ماه اول فروخته شد و افراد زیادی به تحسین از آن پرداختند. منتقدان باور دارند که این بازی، نزدیک‌ترین عنوان به بازی‌های فرام‌سافتور است.

بازی جدید شرکت Neowiz از طریق سرویس گیم پس هم در دسترس است و به‌نوعی باعث شده تا بازی فروش بهتری داشته باشد. این اثر به داستان آشنای پینوکیو می‌پردازد و یک اثر اکشن سولزلایک است و در شهری جریان دارد که با کابوس‌ها و عروسک‌های خطرناک دست و پنجه نرم می‌کند. شما به‌عنوان پینوکیو باید به دنبال پدر ژپتو بگردید و در نهایت به یک انسان تبدیل شوید. منتظر دریافت اطلاعات بیشتر در طی هفته‌های آینده باشید.

دنباله Lies of Pمنبع: Gematsu

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.