Delta Force: Hawk Ops موبایل
یحیی رحیمی

زمان انتشار نسخه آزمایشی موبایل Delta Force: Hawk Ops

یحیی رحیمی 30 مهر 1402 بدون دیدگاه
187 بازدید

شوتر موبایل Delta Force: Hawk Ops مدتی پیش رسماً معرفی شد. این بازی قرار است برای کامپیوتر هم در دسترس قرار گیرد و قرار است نسخه آزمایشی به‌صورت کاملاً محدود در روزهای آینده برای گیمرهای چینی منتشر شود. برنامه‌ریزی کامل نسخه‌های آزمایشی توسط استودیو TiMi، سازنده کالاف دیوتی موبایل اعلام شد.

گیمرهای چینی قبل از همه قادر به تجربه بخش چندنفره بازی Delta Force: Hawk Ops خواهند بود. حالت ویژه‌ای به نام Hazard Operations طراحی شده است که با الهام از ژانر شوترهای اکسترکشن طراحی شده است. سازندگان بازی انتظار دریافت بازخوردهای سازنده از سوی بازی‌کنان را دارند تا بتوانند بازی را آن‌طور که باید اصلاح کنند. در نتیجه هدف از نسخه‌های آزمایشی، دریافت بازخورد و تست سیستم‌ها و کشش سرورها است.

نسخه آزمایشی آفلاین در سه‌ماهه آغازین 2024 در سراسر جهان قابل تجربه خواهد بود. سازنده بازی به چندین کشور مختلف سفر خواهد کرد و امکان تجربه آفلاین بازی را فراهم می‌کند. دو نقشه بزرگ بازی در این مدت بررسی می‌شوند و در دسترس افراد محدودی قرار می‌گیرند. قرار است کشورهای پشتیبانی‌شده در تاریخ دیگری اعلام شوند. تست آلفا بازی دلتا فورس اواسط 2024 انجام می‌شود. افرادی که پیش ثبت‌نام کنند در اولویت قرار می‌گیرند و افرادی به‌صورت اتفاقی انتخاب می‌شوند و در نهایت به بازی دسترسی پیدا می‌کنند.

Delta Force: Hawk Ops موبایلنسخه آزمایشی Delta Force: Hawk Ops 

نسخه بتا بازی Delta Force: Hawk Ops در پایان 2024 از راه می‌رسد و گیمرها در سراسر جهان می‌توانند به آن دسترسی پیدا کنند. صحبتی در مورد نسخه کامپیوتر نشده است و در صورتی که علاقه‌مند به تجربه بازی هستید، بهتر است سری به وب‌سایت رسمی بزنید و ثبت‌نام کنید. مهارت استودیو TiMi در توسعه شوترهای موبایل و موفقیت کالاف دیوتی موبایل باعث شده تا سطح انتظار از این بازی بالا رود. ناشر انتظار زیادی از بازی دارد و به دنبال رقابت با شوترهای محبوب امروزی است.

بازگشت مجموعه بازی دلتا فورس از جمله اتفاقات غیرمنتظره بود. تصاویر و ویدیوها نشان می‌دهند که با یک شوتر چندنفره جنگی و متفاوت روبه‌رو هستیم که حالت هیرومحور خواهد داشت. در واقع هر کدام از کاراکترها یک ویژگی منحصر به فرد دارند. مثلاً یکی از آنها دکتر است و می‌تواند در حین نبرد به بقیه کمک کند. تابه‌حال نیم میلیون نفر برای دانلود Delta Force: Hawk Ops ثبت‌نام کرده‌اند. استودیو انتظار دارد که این رقم به بیش از دو میلیون نفر برسد. منتظر دریافت خبرهای بیشتر باشید.

منبع: GamingonPhone

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.