دیسک Marvel's Spider-Man 2
یحیی رحیمی

تعدادی از دیسک های Marvel’s Spider-Man 2 مشکل نصب دارند

یحیی رحیمی 29 مهر 1402 بدون دیدگاه
321 بازدید

بازی‌کنان گزارش داده‌اند که امکان نصب Marvel’s Spider-Man 2 از دیسک را ندارند و پس از آنکه پیشرفت نصب به 36 درصد می‌رسد، فرایند قفل می‌شود. به نظر می‌رسد که تعداد اندکی از دیسک های مارول اسپایدرمن 2 خراب باشند یا مشکلی وجود داشته باشد. استودیو اینسامنیاک گیمز و سونی واکنشی به گزارش‌ها نشان نداده‌اند و باید دید چه زمانی این ایراد برطرف خواهد شد.

بازی مارول اسپایدرمن 2 روز گذشته منتشر شد و گیمرها در سراسر جهان، ماجراجویی را آغاز کردند. دنباله مارول اسپایدرمن و بازی فرعی مایلز مورالز توانست امتیازهای بهتری دریافت کند و طبق شواهد، بهترین بازی ابرقهرمانی اینسامنیاک گیمز شود. موفقیت بازی باعث شد تا افراد زیادی تصمیم به خرید دیسک Marvel’s Spider-Man 2 بگیرند. آنها در کمال تعجب متوجه شدند که امکان نصب بازی را ندارند و به نظر می‌رسد که دیسک خراب باشد.

فردی در ردیت مطلبی منتشر کرد و گزارش داد که میزان پیشرفت نصب بازی از دیسک روی 36 درصد قفل شده است. بسیاری پاسخ دادند که این اتفاق برای آنها رخ داده است و اینکه فرایند نصب از دیسک بدون هیچ دلیل مشخصی متوقف می‌شود. به نظر می‌رسد که مشکل گسترده باشد و کاربرانی از آمریکای شمالی و اروپا، مشکل نصب از دیسک Marvel’s Spider-Man 2 را گزارش داده‌اند. تعدادی نوشته‌اند که ممکن است تعداد اندکی از دیسک‌ها بد رایت شده باشند.

دیسک Marvel's Spider-Man 2مشکل نصب دیسک Marvel’s Spider-Man 2

راه‌حل رسمی توسط سونی ارائه نشده است. عده‌ای اما یک سری راه‌حل ساده ارائه داده‌اند. برای نمونه بازی را حذف کرد و دوباره نصب کرد، کش سیستم را پاک کرد، دیتابیس را دوباره ریبیلد کرد، بازی را آفلاین نصب کرد و همچنین دیسک و آپدیت روز اول به‌صورت جداگانه نصب شوند. یکی از گیمرهای بدشانس دیسک اول را پس داده و متوجه شده که دیسک دوم خریداری‌شده هم مشکل دارد. یکی از کاربران ResetEra نوشته است که فروشگاهی که او بازی را از آن خریداری کرده به اطلاعش رسانده که سونی از مشکل باخبر است.

سونی و اینسامنیاک گیمز واکنش به گزارش‌های خراب بودن دیسک Marvel’s Spider-Man 2 نشان نداده‌اند. باید دید آیا مشکل ناشی از دیسک است یا اینکه کنسول باید آپدیت شود و مشکلی فنی پیش آمده است. بخش بزرگی از خریداران نسخه فیزیکی، بدون مشکل بازی را نصب کرده‌اند. تنها افراد محدودی به مشکل خورده‌اند. گیمرهایی که دیسک خراب‌شده خریده‌اند، آن را پس داده‌اند و نسخه دیجیتالی را خریداری کردند. توسعه‌دهنده روز گذشته آپدیت هنگام عرضه را منتشر کرد که پایداری را افزایش می‌دهد و از حجم باگ‌ها می‌کاهد.

منبع: GameRant

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.