کوین افغانی صداپیشه ماریو
یحیی رحیمی

کوین افغانی صداپیشه جدید ماریو اعلام شد

یحیی رحیمی 22 مهر 1402 بدون دیدگاه
171 بازدید

کوین افغانی (Kevin Afghani) صداپیشه بیست و شش ساله آمریکایی ساکن لوس‌آنجلس، صداپیشه جدید شخصیت ماریو و لوئیجی اعلام شد. او با انتشار توییت کوتاهی در صفحه شخصی‌اش این خبر را به اطلاع همگان رساند. این صداپیشه تازه‌کار دومین حضورش در دنیای ویدیوگیم را با ماریو دنبال می‌کند و قبلا تنها صداپیشه یکی از کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت به نام آرنولد بوده است.

کوین افغانی در صفحه توییترش نوشت: «افتخار خارق‌العاده‌ای با صداپیشگی ماریو و لوئیجی در بازی Super Mario Bros Wonder نصیب من شد. از نینتندو بابت دعوت به امپراتوری گل‌ها (مکان اصلی بازی‌ ماریو واندر) تشکر می‌کنم.» عدم تجربه کافی او باعث شد تا بسیاری در شبکه‌های اجتماعی، اقدام جدید نینتندو را عجیب و قابل‌توجه بخوانند. بسیاری برای او آرزوی موفقیت کردند و معتقدند که کار سختی برای پر کردن جای خالی چارلز مارتینت دارد.

اسم این صداپیشه در دمو فاش‌شده بازی ماریو واندر پیدا شد. طرفداران این مجموعه شروع به گمانه‌زنی کردند و معتقد بودند که میک وینگرت، صداپیشه جدید ماریو است. وینگرت صداپیشه اصلی انیمیشن‌های کنگ‌فو پاندا است و از نظر طرفداران، انتخاب فوق‌العاده‌ای برای این نقش بود. نینتندو ترجیح داده تا ماجراجویی تازه‌ای با فردی کاملاً ناشناس را آغاز کند. باید دید آیا او می‌تواند جای خالی چارلز مارتینت را پر کند و همانند او، یکی از افراد مهم مجموعه بازی‌های نینتندو شود.

کوین افغانی صداپیشه ماریوکوین افغانی صداپیشه جدید ماریو

شرکت نینتندو تابستان امسال از جدایی چارلز مارتینت خبر داد. او 25 سال به‌عنوان صداپیشه ماریو فعالیت کرد و قرار است به‌عنوان «سفیر ماریو» به فعالیت‌هایش ادامه دهد. او مدتی پیش اذعان کرد که از مفاد این سمت کاری آگاه نیست. به نظر می‌رسد که مارتینت باید به کشورهای مختلف سفر کند و با طرفداران دیدار کند و شور و هیجان را در دل آن‌ها دو چندان کند. به نظر می‌رسد که صداپیشه دیگر شخصیت‌ها مانند پیچ و تود و بوزر تغییر نکرده است.

حدود یک هفته تا انتشار بازی Super Mario Wonder باقی مانده است. منتقدان مشغول تجربه بازی هستند و به‌زودی نظرات خود را با عموم به اشتراک خواهند گذاشت. باید دید آیا تغییر زیادی در صدای ماریو و لوئیجی شنیده می‌شود یا خیر. کوین افغانی مسئولیت بزرگی روی دوشش دارد و به‌زودی صدای او را خواهیم شنید. او قبلاً نیز در چند آگهی تبلیغاتی نینتندو نقش‌آفرینی کرده بود و به نظر می‌رسد که رابطه خوبی با این شرکت ژاپنی دارد. نظر شما در مورد صداپیشه جدید ماریو چیست؟ آیا کوین افغانی را فرد شایسته‌ای برای این کار می‌دانید؟

منبع: VGC

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.