زامبی Call of Duty Modern Warfare 3
یحیی رحیمی

انتقاد شدید از بخش زامبی Call of Duty Modern Warfare 3

یحیی رحیمی 14 مهر 1402 4 دیدگاه
1,149 بازدید

شرکت اکتیویژن با انتشار تریلر تازه‌ای در مراسم کالاف دیوتی نکست از جزئیات بخش زامبی Call of Duty Modern Warfare 3 رونمای کرد. تصاویر تازه‌ای از حالت زامبی مدرن وارفر 3 منتشر شد و حال می‌توانیم ببینیم که با چه قابلیت‌هایی روبه‌رو هستیم و چه انتظاری از این بخش باید داشته باشیم. معرفی رسمی چندان با استقبال طرفداران قدیمی مواجه نشد و بسیاری بخش زامبی را نقد کردند که به آنها نیز خواهیم پرداخت.

رویداد کالاف دیوتی نکست، اطلاعات زیادی در مورد بازی مدرن وارفر 3 در اختیار ما گذاشت. 16 نقشه هنگام انتشار در بخش مولتی‌پلیر فعال خواهند بود. پنج نقشه در بتا رایگان ارائه می‌شود. نقشه‌های جدیدی برای حالت Ground War طراحی شده است که روز انتشار در دسترس قرار می‌گیرد. یک حالت جدید به نام Cutthroat طراحی شده است که سه تیم سه نفره را مقابل همدیگر قرار می‌دهد.

بخش زامبی Call of Duty Modern Warfare 3 حالت جهان‌باز دارد. بازی‌کننده در مقابل محیط و دشمنان باید بجنگد. روند بازی حالت گروهی دارد و شما باید همراه بقیه تیم‌ها وارد نقشه شوید و گله‌های بزرگ زامبی‌ها را یکی پس از دیگری نابود کنید. همکاری با همدیگر منجر به پیروزی خواهد شد. تنوع دشمنان نسبت به قبل بهتر شده است و این دفعه تنها با زامبی‌ها نخواهیم جنگید. بلکه چالش‌های حاضر در محیط و البته بقیه بازی‌کنان هم وجود دارند.

زامبی Call of Duty Modern Warfare 3بخش زامبی Call of Duty Modern Warfare 3

پشتیبانی از وسایل نقلیه به بخش زامبی اضافه شده است. می‌توانید سوار بر اتومبیل از چنگ دشمنان فرار کنید. حالت زامبی بیشتر به یک بتل رویال شباهت پیدا کرده است. امکان ارتقاء تفنگ و دریافت جایزه وجود دارد و با یک لایو سرویس روبه‌رو هستیم که هر چه بیشتر بازی کنید، بیشتر هم جایزه می‌برید. این تمام اطلاعاتی بود که از بخش زامبی در دسترس قرار گرفت و رویداد اخیر کالاف دیوتی نکست بیشتر به تکرار مطالب قبلی پرداخت.

اکتیویژن از نقشه جدید وارزون به نام اورزکستان رونمایی کرد که مناطق شهری بیشتری دارد و با درخواست‌های بازی‌کنان همخوانی پیدا کرده است. تماشا تریلر و تصاویر زیر می‌تواند به درک حس و حال بخش زامبی Call of Duty Modern Warfare 3 کمک بیشتری کند. این حالت هنگام انتشار در دسترس خواهد بود و همچنین با کمک استودیو Treyarch ساخته شده است. اکانت‌های نزدیک به اکتیویژن نوشتند که حالت زامبی برای افرادی است که می‌خواهند جهان‌باز بازی کنند و اینکه ترکیبی از DMZ و Outbreak است. در نتیجه خبری از آن حالت زامبی کلاسیک نیست.

طرفداران کالاف دیوتی نسبت به تغییرات جدید روی خوشی نشان ندادند. آنها سال‌هاست منتظر بخش زامبی قدیمی هستند و این بار هم نتوانستند آنچه می‌خواستند را دریافت کنند. نظر شما در مورد این بخش چیست؟ آیا زامبی مدرن وارفر 3 را بازی خواهید کرد؟

منبع: Gematsu

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 4 دیدگاه
 • Avatar

  AREZOO

  مهمان

  خوب بله که بازی خواهیم کرد . بنظرم این مدلی بودن بخش زامبی خیلی هم بهتره یعنی چی اخه چند نفر که دوست و اشنا دارن باهم تیم اپ کنن و بی افتن به جون مردم دیگه که مثلا دوست دارن تنهایی بازی کنن .

  پاسخ دهید
 • Avatar

  سجاد

  مهمان

  من نمی فهمم چرا باید هر نسخه ای از کالاف رو که می سازن بخش زامبی داشته باشه این همه بخش زامبی تو هر نسخه به چه دردی می خوره!! از رامبی خسته نشدن

  پاسخ دهید
  • Avatar

   Tattooghxst در پاسخ به سجاد

   مهمان

   پسر خوب تو بازی نکن . مگه مجبورت کردن؟! مد زامبی از cod wow 1 شدیدا محبوبه تا الان . البته باید انقد حرفه ای باشی ک جربزه ی حل کردن ایستراگ هاشو داشته باشی وگرنه خسته کننده میشه و انگار هدفی نداره و بی سر و ته هست . اما اینطور نیست خیلی از مپ های زامبی پایان دارن! فقط خیلی مخ میخواد و یه تیم چهار نفره خوب

  • Avatar

   Mani در پاسخ به سجاد

   مهمان

   من به شخصه علاقه زیادی به بخش زامبی دارم شما بازی نکن