حجم بتا Call of Duty Modern Warfare III
یحیی رحیمی

حجم دانلود بتا رایگان Call of Duty Modern Warfare III

یحیی رحیمی 10 مهر 1402 1 دیدگاه
4,574 بازدید

بتا رایگان بازی Call of Duty Modern Warfare III ابتدا در دسترس پلتفرم پلی‌استیشن قرار می‌گیرد و با فاصله زمانی مشخصی برای کامپیوتر و ایکس‌باکس هم منتشر خواهد شد. به‌تازگی حجم بتا مدرن وارفر 3 مشخص شده است و اگر می‌خواهید چند روزی به تجربه رایگان بخش چندنفره و حالت‌های متفاوت آن بپردازید، لازم است 24 گیگابایت دانلود کنید. البته نصب بازی یک شرط عجیب دارد و باید حتماً فضای خالی زیادی روی کنسول یا کامپیوتر شما وجود داشته باشد.

صفحه توییتر PlayStationSize اعلام کرد که حجم بتا Modern Warfare III حدود 24.813 گیگابایت است. بتا Modern Warfare II حدود نصف این حجم را اشغال می‌کرد و لازم بود که 27 گیگابایت هم فضای خالی در حافظه داشتید. اما بازی جدید با یک تغییر ویژه منتشر می‌شود که چندان برای طرفداران این بازی خوشایند نخواهد بود. از آنجایی که اکتیویژن تمامی بازی‌های این مجموعه را تحت یک برنامه واحد منتشر می‌کند، لازم است که 100 گیگابایت فضای خالی روی کنسول و کامپیوتر داشته باشید.

شارلی‌اینتل مدعی است که برای نصب بتا مدرن وارفر 3 لازم است تمام فایل‌های مربوط به Call of Duty HQ دانلود شوند. این همان برنامه واحدی است که عناوین مهم کالاف دیوتی مانند وارزون 2 را در خود جا داده است. بتا بازی هم به این برنامه اضافه می‌شود و باید ابتدا HQ را اجرا کرد و سپس داخل منو، بتا را انتخاب کرد. با این حساب باید حداقل 100 گیگابایت فضای خالی روی حافظه داشته باشید تا این برنامه بدون مشکل نصب شود. با توجه به اینکه اکتیویژن می‌خواهد تمامی عناوین کالاف دیوتی را زیر یک چتر ببرد، ارائه بتا Modern Warfare III به این صورت، اتفاق عجیبی نیست.

حجم بتا Call of Duty Modern Warfare IIIبتا رایگان Modern Warfare III

باید دید حجم نهایی بازی Call of Duty Modern Warfare III چه اندازه خواهد بود. اکتیویژن قول داده که بیشترین محتوای ممکن برای طرفداران این مجموعه را ارائه دهد. با این حساب اگر فردی بخواهد تمامی فایل‌های بازی را دانلود کند، احتمالا 200 گیگابایت فضای خالی لازم داشته باشد. عناوین کالاف دیوتی در طی سال‌های اخیر، حجم دانلود باورنکردنی داشته‌‌اند و با شروع هر فصل جدید، این حجم بیشتر هم شده است.

باید خاطرنشان کرد که حجم بتا Modern Warfare III مربوط به نسخه پلی‌استیشن 5 است. بازی‌های این کنسول به دلیل فناوری فشرده‌سازی، حجم کمتری نسبت به دیگر پلتفرم‌ها دارند. در صورتی که می‌خواهید بتا را با ایکس‌باکس و کامپیوتر تجربه کنید، لازم است چند گیگابایت بیشتر مصرف کنید. گفتنی است بتا رایگان روز 22 مهر ماه برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر می‌شود.

منبع: TheLoadOut

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    یک توپ داشتم قل قلی بود

    مهمان

    دیگه کسی اسکین های نیکی میناج و اسنوپ داگ و این چرت و پرت ها رو نمیخره اکتیویژن اومده داره اینکار ها رو میکنه ۲ سال دیگه هم یه نسخه دیگه میده که سرور وارزون ۲ رو با اسکین ها ببنده مثل ۱

    پاسخ دهید