تروفی‌های Assassin's Creed Mirage
ارحام ادبخواه

فهرست تروفی‌های Assassin’s Creed Mirage لو رفت

ارحام ادبخواه 9 مهر 1402 1 دیدگاه
2,238 بازدید

با نزدیک‌تر شدن به زمان عرضه اساسینز کرید میراژ، اطلاعات بیش‌تر و دقیق‌تری از آن به دست می‌رسد. حالا در جدیدترین خبر، متوجه فهرست تروفی‌های Assassin’s Creed Mirage شدیم که مجموعه 51 عدد خواهد بود. از این 54 تروفی 34 تا از آن‌ها برنز و 15 عدد از آن‌ها سیلور خواهند بود.

در حال حاضر تنها حدود یک هفته تا عرضه بازی Assassin’s Creed Mirage باقی مانده و هیجانات شکل گرفته حول آن روز به روز افزایش می‌یابد. همین هیجان افزایش یافته باعث می‌شود که عطش بیش‌تری نسبت به جزئیات آن پیدا کنیم تا بتوانیم جدیدترین اساسینز کرید شرکت یوبیسافت را بهتر بفهمیم. حال اگر شما هم این عطش را در وجود خود حس می‌کنیم خبر خوبی برای شما داریم. وبسایت Powerpyx به تازگی فهرست تروفی‌های Assassin’s Creed Mirage را لو داده که دقیقا مطابق انتظارات به نظر می‌رسد.

اما چرا مطابق انتظارات؟ اساسینز کرید میراژ هم درست مانند سایر نسخه‌های اخیر مجموعه فهرست بلند بالایی از تروفی‌ها را شامل می‌شود که زمان زیادی برای آزاد کردن‌شان نیاز خواهید داشت. میراژ به طور کلی 51 تروفی دارد که از این تعداد، 34 تروفی برنز و 15 تروفی سیلور به چشم می‌خورند. علاوه بر این‌ها یک تروفی گلد و یک تروفی پلاتینیوم هم وجود دارد که برای کسب کردن‌شان ماموریتی طولانی در پیش دارید.

در حالی که بخشی از تروفی‌های بازی Assassin’s Creed Mirage به داستان مربوط هستند و به صورت خودکار آزاد می‌شوند، بخش دیگری از آن‌ها نیازمند انجام کارهایی خاصی هستند. برای مثال شما برای کسب تروفی‌های متفرقه و فرعی باید به سراغ کارهایی نظیر ارتقا اسلحه، ارتقا لباس یا تکمیل یک سری ماموریت‌های فرعی مشخص بروید. علاوه بر این‌ها باید به سراغ جمع کردن تمام کالکتیبل‌های بازی بروید و دشمنان را هم با استفاده از روش‌هایی خاص بکشید.

تروفی‌های Assassin's Creed Mirageفهرست تروفی‌های Assassin’s Creed Mirage مشخص شد

از آنجایی که فهرست تروفی‌های اساسینز کرید میراژ ممکن است برخی از نکات داستانی را لو دهد، در این مطلب به طور کامل از آن‌ها یاد نمی‌کنیم. اما اگر دوست دارید به شخصه تمامی آن‌ها را ببینید بهتر است به لینک وبسایت پاورپیکس که در بالا قرار داده شده مراجعه کنید. به طور کلی اگر عاشق آزاد کردن تروفی‌ها و اچیومنت‌ها هستید و زمان لازم را دارید، در حین تجربه میراژ تجربه لذت بخشی خواهید داشت.

بازی Assassin’s Creed Mirage که قصد دارد مجموعه را به سمت ریشه‌ها بازگرداند، شما را در نقش شخصیتی با نام بسیم قرار می‌دهد؛ شخصیتی که در داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla هم نقشی کلیدی داشت. اما ما در میراژ شاهد نسخه‌ای جوان از بسیم هستیم که در شهر بغداد زندگی می‌کند و به تدریج از یک دزد خیابانی به یک اساسین حرفه‌ای تبدیل می‌شود.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 13 مهر 1402 (5 اکتبر) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی منتشر خواهد شد. نمرات این بازی یک روز پیش از عرضه رسمی در دسترس قرار خواهند گرفت. نظرات خود را در مورد تروفی‌های اساسینز کرید میراژ و تعداد آن‌ها را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GamingBolt

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    Masod.rowshan

    مهمان

    سلام.خواستم بگم هیچوقت از سری بازیهای Assassin’s creed فارسی ساز ارائه نکردید. امیدوارم برای این بازی مورد انتظار کم نذارید. ممنوووون ❤️

    پاسخ دهید