ایلان ماسک در Cyberpunk 2077
ارحام ادبخواه

سی‌دی پراجکت: ایلان ماسک در Cyberpunk 2077 حضور ندارد

ارحام ادبخواه 3 مهر 1402 بدون دیدگاه
345 بازدید

در چند روز اخیر بحث‌های زیادی حول حضور ایلان ماسک در Cyberpunk 2077 شکل گرفته بود. با این حال، طراح ارشد ماموریت‌های بازی این موضوع را تکذیب کرد و گفت که ماسک هیچ وقت به عنوان یک کامئو در جهان سایبرپانک حضور نیافته است.

به روز رسانی 2.0 بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده و تغییرات زیادی را به وجود آورده است. این تغییرات در حدی محسوس هستند که خود سی دی پراجکت اعلام کرد افرادی که پیش از این بازی را تجربه کرده‌اند، باید در به روز رسانی جدید باز هم به سراغ آن بروند. اما در میان تمامی این تغییرها یک جزء به خصوص در چند روز اخیر حاشیه‌ساز شده و بحث‌های جالبی را به وجود آورده است.

برخی از افراد اعتقاد دارند که با عرضه به روز رسانی 2.0، شخصیتی که شبیه ایلان ماسک بوده از دنیای بازی حذف شده و جای خود را به یک کاراکتر دیگر با ظاهاری متفاوت داده است. این شخصیت که تا حدودی شبیه مدیرعامل شرکت تسلا بود، در بخش Prologue کلاس Corpo قرار می‌گرفت و در آن به چشم می‌خورد.  اما با تایید رسمی خود سازندگان این حدس کاملا کذب است و ایلان ماسک در Cyberpunk 2077 حضور نداشته است.

اما حدس و گمان‌ها از کجا شروع شد؟ در طی کتاب زندگی‌نامه ایلان ماسک که توسط والتر آیزاکسون به قلم نگارش درآمده، نکته جالبی وجود دارد. نویسنده در بخشی از کتاب می‌گوید که ثروتمندترین فرد جهان یک روز با یک اسلحه به قدمت 200 سال وارد استودیو سی دی پراجکت می‌شود و از آن‌ها می‌خواهد که را به عنوان یک کامئو در شهر نایت سیتی قرار دهند. هرچند که این اتفاق رخ داده، اما سی دی پراجکت هیچ وقت او را به  سایبرپانک 2077 اضافه نکرده است.

ایلان ماسک در Cyberpunk 2077

ایلان ماسک هیچ وقت در سایبرپانک 2077 حضور نداشته

هنگامی که یکی از کاربران توتییر با آپلود کردن یک عکس به حذف شدن NPC شبیه ایلان ماسک اشاره کرد، طراح ارشد ماموریت‌های بازی Cyberpunk 2077 نسبت به آن واکنش نشان داد. پاتریک کی. میلز در پاسخ به این توییت اظهار کرد:«آن شخصیت ایلان ماسک نبود و شباهتی هم به او نداشت. اصلا چه کسی این مزخرفات را مطرح کرده است؟»

میلز در ادامه توضیح داد که نمی‌تواند حضور ایلان ماسک با اسلحه 200 ساله در استودیو را انکار کند، چون در آنجا حضور نداشته است. اما او اعتقاد دارد حتی اگر چنین اتفاقی رخ داده باشد، بدین معنی نیست که سازندگان هم او را به بازی اضافه کرده‌اند. بنابراین به طور رسمی باید شایعات مربوط به حضور ایلان ماسک در سایبرپانک 2077 را فراموش کنیم و از کنار آن بگذریم.

اما جدا از مسئله مطرح شده بهتر است از به روز رسانی 2.0 لذت ببرید و وارد شهر نایت سیتی شوید؛ چرا که تجربه بازی هیچ وقت به اندازه الان لذت بخش و روان نبوده است. نظرات خود را در این باره با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: PCGamer

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.