دانلود بازی Ak Xolotl برای PC
دانلود بازی Ak Xolotl برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Ak Xolotl برای PC

پارسی گیم 2 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,307 بازدید

دانلود بازی Ak Xolotl برای کامپیوتر

AK-xolotl یک شوتر روگ لایک با زاویه دید از بالا به پایین است که توسط استودیو 2Awesome ساخته شده است و دارای شخصیت‌های زیبا و در عین حال مرگبار است. این بازی ترکیبی از شخصیت‌های دوست‌داشتنی با گیم‌پلی شدید و خشن ژانر خود است که آن را به یک تجربه منحصربه‌فرد تبدیل می‌کند. بازیکنان در نقش یک آکسولوتل تنها در مأموریتی برای نجات نوزادان ربوده شده آکسولوتل ها و یافتن غذای گم شده را بر عهده می‌گیرند. این ماجراجویی زیست‌بوم‌های مختلفی را در بر می‌گیرد و بازیکن را در برابر دشمنان مسلح مانند خرچنگ‌های عجیب و غریب و موجودات تهاجمی جنگل قرار می‌دهد. مسیرهای تصادفی تضمین می‌کنند که هیچ دو دست از بازی یکسان نیست، اما هر دست با یک باس چالش برانگیز و عظیم به پایان می‌رسد.

طرح‌بندی‌های محدود نقشه گاهی اوقات باعث می‌شود بازی تکراری شود؛ با این حال هر بار شاهد محیطی تصادفی و جذاب هستیم. بازی طیف گسترده‌ای از سلاح‌ها را ارائه می‌دهد، از جمله AK-47 کلاسیک با مهمات نامحدود و همچنین گزینه‌های دیگری مانند کاتانا و تپانچه‌های خودکار. هر سلاح دارای مزایا و معایب منحصر به فردی مانند قدرت و مهمات محدود است. در حین پیشرفت می‌توانید سلاح‌های بیشتری پیدا کنید که انتخاب‌های استراتژیک و تنوع را تشویق می‌کنند. پاور آپ‌ها در دسترس هستند و می‌توان آنها را پس از پاک کردن اتاق‌ها انتخاب کرد و مزایایی مانند افزایش سلامت، سرعت یا توانایی‌های منحصربه‌فرد را ارائه می‌کند. این بازی آزمایش با قدرت‌ها و سلاح‌های مختلف را برای ایجاد ترکیب‌های مؤثر تشویق می‌کند. پس تجربه‌اش را از دست ندهید.

Ak Xolotl به عنوان یک بازی سرگرم کننده و خوش ساخت با روایتی طنز که برای طرف‌داران هر دو ژانر اکشن و روگ لایک جذاب است، در میان بازی های دیگر متمایز است. این بازی برای تازه واردان به بازی‌های روگ لایک، مینی گیم‌ها و محتوای عمیقی را آماده کرده است. پس اگر به چالش‌های ساده و در عین حال اعتیادآور علاقه دارید، این بازی زیبا را دانلود کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Mr Suns Hatbox و Voltaire The Vegan Vampire را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Ak Xolotl برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10 or newer
Processor: (64 bit) 2.0 Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia or ATI DirectX11 Compatible Graphics Card
DirectX: Version 11
Storage: 500 MB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

AK-xolotl is the ultimate top-down roguelite shooter starring the most adorable amphibian! You’re an axolotl armed with an AK, that embarks on an epic rampage, shooting down anything that stands in your way. Slaughter your way through a variety of biomes and conquer randomly generated rooms, all while collecting delicious food and capturing precious baby Axolotls. Channel the incredible power of Axolotls’ regeneration! If you’re knocked down, you will rise again from the ashes and start stronger, unlocking new weapons with each fight. Fight, die, come back stronger and fight again!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.