بازی Star Wars Eclipse
ارحام ادبخواه

اطلاعات تازه‌ای از بازی Star Wars Eclipse منتشر شد

ارحام ادبخواه 1 مهر 1402 بدون دیدگاه
189 بازدید

با وجود اینکه بازی Star Wars Eclipse چند وقتی است که در سکوت خبری فرو رفته، اما هنوز هم مراحل توسعه خود را پشت سر می‌گذارد. اما در میان این سکوت خبری طولانی مدت اطلاعات جدیدی از بازی جدید استودیو کوانتیک دریم به دست رسیده که حاکی از ایده‌های جذابی است.

مجموعه جنگ ستارگان در چند سال اخیر در دنیای بازی‌های ویدیویی حضور پررنگ و صد البته موفقی را تجربه کرده است. دو بازی Star Wars Jedi: Survivor و LEGO Star Wars: The Skywalker Saga هر دو عملکرد خوبی داشتند و مورد تحسین قرار گرفتند. علاوه بر این، بازی Star Wars Outlaws شرکت یوبیسافت هم جذاب به نظر می‌رسد و آینده خوبی برای آن پیش بینی می‌شود. اما با این حال ما هنوز ایده خاصی در مورد بازی Star Wars Eclipse استودیو کوانتیک دریم نداریم.

این بازی که اولین بار در مراسم گیم اواردز سال 2021 معرفی شد، پروژه اکشن-ماجراجویی جدید استودیو کوانتیک دریم محسوب می‌شود؛ استودیویی که آن را برای ساخت آثاری نظیر Detroit: Become Human و Heavy Rain می‌شناسیم. اما ظاهرا بازی Star Wars Eclipse هم درگیر حواشی این استودیو معروف شده و به احتمال زیاد در پنجره زمانی سال 2026 به دست گیمرها می‌رسد. اما این تاخیر طولانی به چه دلیلی است؟ آیا احتمال افزایش آن وجود دارد؟

لیسا پنسه که مدیر بازاریابی استودیو کوانتیک دریم محسوب می‌شود، در مراسم توکیو گیم شو 2023 حضور داشت و با رسانه IGN هم به مصاحبه پرداخت. او در طی این مصاحبه اعلام کرد که بازی Star Wars Eclipse هنوز هم در دست ساخت قرار دارد و اتفاق بدی برای آن رخ نداده است. به گفته پنسه تنها دلیل سکوت خبری به وجود آمده این است که بازی مورد بحث هنوز آماده معرفی جامع‌تر نشده و باید مدت زمان بیش‌تری برای آن صبر کرد.

بازی Star Wars Eclipse

بازی Star Wars Eclipse هنوز در دست ساخت است

لیزا پنسه به رسانه IGN اعلام کرد که یکی از اهداف آن‌ها، شناخته شدن استار وارز اکلیپس به عنوان یک اکشن-ماجراجویی است که DNA استودیو کوانتیک دریم را به دوش می‌کشد. بنا بر همین موضوع باید انتظار یک روایت چند شاخه، پایان بندی‌های مختلف و چندین شخصیت قابل کنترل را داشته باشیم که هر کدام داستان مخصوص به خود را دارند.

مدیر بازاریابی استودیو کوانتیک دریم ادامه داد:«در این بازی خبر از Game Over نیست. هر کسی ممکن است بمیرد، هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد و داستان به گونه‌ای ادامه پیدا می‌کند که امضا کوانتیک دریم مشخص باشد. اما کاری که روی اکلیپس انجام می‌دهیم باعث افزایش تخصص و تمرکز ما روی بحث گیم پلی شده است».

در حالی که هنوز تاریخ عرضه خاصی برای بازی Star Wars Eclipse در نظر گرفته نشده، لیزا پنسه می‌گوید که شرکت NetEase فشار خاصی روی اعضای استودیو نگذاشته است. این شرکت که استودیو کوانتیک دریم را به اختیار خود درآورده، تاریخ انتشار معینی را در نظر نگرفته تا تیم سازنده در فشار قرار نگیرد. بدین ترتیب فعلا خبر خاصی دست ما را نمی‌گیرد و طبق اطلاعات، هر موقع که این بازی آماده باشد جزئیات بیش‌تری در موردش منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی Star Wars Eclipse و داده‌های مرتبط با آن چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GamingBolt

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.