مایکل بازیگر GTA 6
یحیی رحیمی

بازیگر مایکل در جی تی ای: GTA 6 ارزش صبر کردن را دارد

یحیی رحیمی 1 مهر 1402 1 دیدگاه
10,136 بازدید

بازیگر مایکل در بازی GTA V با انتشار ویدیو کوتاهی به نگرانی و اعتراض‌های طرفداران راک‌استار گیمز واکنش نشان داده است. او می‌گوید که بازی GTA 6 ارزش صبر کردن را دارد و بهتر است که دندان روی جگر گذاشت و منتظر خبرهای رسمی ماند. جی تی ای 6 موردانتظارترین بازی چند سال اخیر است که همچنان اطلاعات رسمی از آن در دسترس نیست. گفتنی است اسم بازی نیز مشخص نیست و راک‌استار حتی به مناسبت تولد ده سالگی GTA V نیز هیچ اطلاعات تازه‌ای از این بازی منتشر نکرد.

پس از آنکه معرفی بازی ششم به مناسبت تولد GTA V صورت نگرفت، افراد زیادی شروع به اعتراض کردند. راک‌استار گیمز تنها چند آیتم تزئینی جایزه را به بازی‌کنان بخش آنلاین هدیه داد و ترجیح داد تا معرفی بازی را به تاریخ دیگری منتقل کند. ند لوک، بازیگر شخصیت مایکل در شماره پنجم یک پست کوتاه منتشر کرد تا اندکی از نگرانی و اضطراب طرفداران بکاهد. این پست به مناسبت تولد ده سالگی بازی پنجم منتشر شد و در این ویدیو گفت که بازی GTA VI همانند بازی پنجم «ارزش صبر کردن» را دارد.

مشخص نیست آیا او اطلاعی از بازی جدید دارد یا اینکه صرفاً پیامی برای دلگرم کردن طرفداران منتشر کرده است. از آنجایی که راک‌استار گیمز به‌ندرت با بازیگران سابق بازی‌هایش همکاری می‌کند، بعید است که اطلاعات رسمی در اختیار ند لوک باشد. البته او تنها می‌گوید که GTA 6 مانند GTA V ارزش صبر کردن را دارد و همچنین می‌تواند رکوردهای فروش را جابه‌جا کند. ممکن است او بازی را دیده باشد یا اینکه تنها یک گمانه‌زنی را مطرح کرده باشد.

مایکل بازیگر GTA 6 خبری از GTA 6 نیست

بیان این حقیقت که بازی GTA 6 رکوردهای فروش را جابه‌جا خواهد کرد، جای تعجب ندارد. ده سال از آخرین نسخه بازی می‌گذرد و طرفداران مدت‌هاست منتظر آن هستند. همچنین محبوبیت این سری و راک‌استار گیمز در طی چند سال اخیر و به‌خصوص پس از Red Dead Redemption 2 افزایش یافته است. این باعث شده تا بازی‌کنان بیشتری مایل به خرید اثر شوند. مدیرعامل تیک‌تو در اجلاس مالی گذشته اذعان کرد که سال آینده مالی، بهترین وضعیت ممکن را خواهند داشت که اشاره‌ای غیرمستقیم به فروش GTA VI‌ بود.

شایعات در مورد بازی جی تی ای 6 ادامه دارند. به‌تازگی یک فایل کامل در مورد تصاویر، ویدیوها و کدهای فاش‌شده از بازی جدید منتشر شده است. این فایل بخش‌های اصلی نقشه را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد که چه قابلیت‌هایی در این بازی وجود دارد. برای نمونه رنگ منو اصلی مشابه بازی GTA Vice City خواهد بود و همچنین یک سری سرقت‌ها بر اساس واقعیت طراحی شده‌اند که وسیع‌ترین در نوع خود خواهند بود. امکان ورود به منازل و ساختمان‌های زیادی وجود دارد و بعد واقع‌گرایی بازی اندکی افزایش یافته است. منتظر خبرهای رسمی در طی ماه‌های آینده باشید.

منبع: ComicBook

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    AhmadRezaGr

    مهمان

    You forget a thousand things everyday, How about you make sure it’s one of them?

    پاسخ دهید