بهترین سفینه های بازی استارفیلد
Avatar

بهترین سفینه های بازی استارفیلد و نحوه به دست آوردن آن‌ ها

آیدا امشاسفند 27 شهریور 1402 بدون دیدگاه
1,182 بازدید

از Shieldbreaker گرفته تا Wanderwell، در این مقاله به بهترین سفینه های بازی استارفیلد و نحوه به دست آوردن آن‌ها می‌پردازیم. غرق شدن در دنیای استارفیلد‌ (Starfield) و مبارزات فضایی می‌تواند بسیار لذت بخش باشد و شما می‌توانید به هر نحوی که می‌خواهید سفر کنید؛ حتی می‌توانید سفینه خود را تقریبا نادیده بگیرید. دنیای این بازی نکات زیبایی دارد که اگر آنها را از دست بدهید نیمی از لذت بازی را از دست خواهید داد. اما برخی از این سفینه‌ها قیمت بسیار بالایی دارند و نمی‌توانید خیلی زود آنها را بدست بیاورید؛ با این حال در کوتاه مدت، پول و امتیازات مهارتی زیادی در Starfield دریافت خواهید کرد، که به زودی گزینه های شما را باز خواهد کرد. همراه باشید با 8 تا از بهترین سفینه های بازی Starfield.

سفر در کهکشان با بهترین سفینه های بازی استارفیلد

در هنگام بازی استارفیلد قرار است مدت زیادی را در سفینه خود به سر ببرید و نکات زیادی وجود دارد که باید به آنها دقت کنید؛ برای مثال قدرت آتش این سفینه‌ها، سرعت و بقیه موارد و انتخاب سفینه مناسب یکی از مهم‌ترین اهداف شما هنگام این بازیست. سازندگان این بازی به خوبی بر این مسئله واقف بوده و گزینه‌های زیادی را برای بازیکنان ساخته‌اند؛ اما بهترین سفینه های بازی استارفیلد کدامند؟ با ما در معرفی بهترین سفینه های بازی استارفیلد و نحوه به دست آوردن آن‌ها همراه باشید:

8) RAZORLEAF

سفینه RAZORLEAF بازی استارفیلد

 • نحوه بدست آوردن: ساید کوئست «Mantis» را به اتمام برسانید.
 • هزینه: رایگان

تقریباً در اوایل بازی خود، به احتمال زیاد یادداشتی با عنوان «پست مخفی!» را پیدا خواهید کرد. این ساید کوئست از آنجایی که یکی از بهترین ماموریت‌های جانبی در Starfield است، زره‌های بسیار قدرتمندی را به همراه سفینه Razorleaf پاداش می‌گیرید – یکی از بهترین کشتی‌های کلاس A در بازی برای هر کسی که سطح نسبتاً پایینی دارد. این سفینه یک محفظه بار با فضایی برای 420 کیلوگرم مواد دارد، بنابراین یک کاهش جزئی نسبت به 495 ارائه شده توسط Frontier وجود دارد، اما با سوخت تقریباً سه برابری و 100 محافظت بدنه بالاتر، همراه با سلاح‌های قوی‌تر، این مقایسه بی‌معنی است. به خصوص که دارای انبار محموله محافظ با ظرفیت 160 است که برای قاچاق کالا ضروری است.

7) WANDERWELL

سفینه WANDERWELL بازی استارفیلد

 • نحوه بدست آوردن: انتخاب تریت Kid Stuff
 • هزینه: رایگان

اگر تریت Kid Stuff را انتخاب کنید، والدین شما در بازی زنده خواهند بود و شما می‌توانید در ازای دریافت 2% از کردیت خود هر هفته برای حمایت از آنها، آنها را ببینید. اگر به داستان و بازی زمان کافی بدهید و در نهایت، پدرتان کشتی کلاس A را به عنوان Wanderwell را که در حین بازی برنده شده به شما هدیه خواهد داد. از طرفی، در حالی که هیچ محموله محافظت شده‌ایی مانند Razorleaf را ندارد، Wanderwell دارای ظرفیت حمل بار 880 است که آن را برای حمل تمام منابع مورد نیاز برای انجام ماموریت های جانبی عالی می‌کند. این سفینه فقط با دو اسلحه به‌طور پیش‌فرض به جای سه اسلحه استاندارد عرضه می‌شود، بنابراین برای تجهیز کامل آن باید کمی وقت بگذارید، اما با برد پرش 27LY، بهترین ارتقا بعد از Razorleaf است.

6) SHIELDBREAKER

سفینه SHIELDBREAKER بازی استارفیلد

 • نحوه بدست آوردن: از New Atlantis Ship Services Technician خرید کنید
 • هزینه: 265,443 کردیت

این سفینه کلاس B هزینه زیادی دارد، اما اگر هم داستان اصلی و هم ماموریت های وابسته به جناح (که هر دوی آنها بیشتر از ساید کوئست‌ها پول پرداخت می‌کنند) را در اولویت قرار داده اید و به معنای واقعی کلمه هر چیزی را که دیده‌اید فروخته اید، احتمالاً کردیت کافی برای خرید Shieldbreaker در این بازی دارید. هنگامی که توجه خود را به فعالیت‌های جانبی معطوف کنید، مانند از بین بردن Crimson Fleet و حمل هزاران منبع در سراسر کهکشان، این کشتی می‌تواند همه این کارها را انجام دهد. با تعداد خدمه 5 نفره و ظرفیت بار 2280 نفر (متاسفانه هیچ کدام از آن‌ها محافظت نمی‌شود)، در این سفینه فضای زیادی وجود دارد. مطابق با نام خود، سلاح های نسبتاً قدرتمندی نیز دارد و با لیزری عرضه می‌شود که به طور خودکار کشتی‌های دشمن را هدف قرار می‌دهد.

5) SILENT RUNNER

سفینه SILENT RUNNER بازی استارفیلد

 • نحوه بدست آوردن: از مرکز اصلی HopeTech خرید کنید.
 • هزینه: 390,150 کردیت

آیا می خواهید یک حامل تمام وقت شوید؟ به دنبال Silent Runner باشید؛ یک کشتی کلاس C که در اصل برادر بزرگتر Shieldbreaker است. در حالی که Shieldbreaker در مبارزات بسیار خوب است، SILENT RUNNER فقط به محموله می پردازد، با 6060 فضای حمل بار. البته می‌توانید آن را با تسلیحات بیشتر ارتقا دهید، اما اگر می‌خواهید یک کامیون‌دار فضایی شوید، این موردی است که باید به آن فکر کنید. در کنار فضای بار، می تواند تا 29LY پرش کند و دارای قدرت بدنه 1164 است که برای دور نگه داشتن اعضای Crimson Fleet یا اعضای House Va’ruun که به صورت ضربتی وارد می شوند، کافی است. همچنین ظرفیت سوخت 300 را دارد که تقریباً شما را به هر نقطه از کهکشان می‌رساند.

4) VANQUISHER

سفینه VANQUISHER بازی استارفیلد

 • نحوه بدست آوردن: از Stroud-Eklund Showroom در Neon خرید کنید.
 • هزینه: 335,655 کردیت

سفینه Vanquisher یک سفینه همه کاره کلاس C با ظرفیت بار 4120، سوخت 1100 و بدنه 908 است. جایی که به ویژه می درخشد، موشک های آن است که قدرت صدمه 149 را دارد همراه با سپر 730 آن. در سایر دسته‌های تسلیحاتی کمی حرف زدن ندارد، اما وقتی موشک‌های شما آسیب زیادی وارد می‌کنند، خیلی مهم نیست. همچنین ممکن است از نظر زیبایی شناسی دلپذیرترین سفینه نباشد، اما به هر حال شما عمدتاً به فضای داخلی نگاه خواهید کرد.

3) ABYSS TREKKER

سفینه ABYSS TREKKER بازی استارفیلد

نحوه بدست آوردن: از Ship Services Technician در Paradiso خرید کنید.
هزینه: 347,230 کردیت

سفینه Abyss Trekker یکی دیگر از کشتی‌های کلاس C است که اگر قصد دارید در فضاهای جنگی زیادی شرکت کنید، بهترین گزینه برای شماست. با این دستگاه غنیمت زیادی حمل نخواهید کرد زیرا فقط 340تا ظرفیت بار دارد، اما به لطف 100 موشک و 170 آمار بالستیک، قادر خواهید بود هر حریفی را که با آن روبرو می شوید، نابود کنید. با سپر 850 و بدنه 1031، بیرون آوردن این کشتی سفید فیروزه‌ای از آسمان بسیار طول می‌کشد، اما اگر نیاز به فرار دارید، 950 سوخت دارد و می‌تواند تا 25 LY پرواز کند.

2) NARWHAL

سفینه NARWHAL بازی استارفیلد

 • نحوه بدست آوردن: از Taiyo Astroneering در Neon خرید کنید.
 • هزینه: 432,620 کردیت

Narwhal بدون شک بهترین – و مطمئناً یکی از گران ترین – سفینه در کل بازی است. این هیولای آبی کلاس C که بیش از 400000 اعتبار را از شما کم می‌کند، فوق العاده خوب است و می تواند تا 30 LY بپرد، بنابراین می توانید به هر کجا که دوست دارید بروید. این هواپیما می‌تواند تا هفت خدمه داشته باشد، دارای 560 سوخت، 2118 بدنه و 1760 ظرفیت بار است.

در نتیجه، کار حمل و نقل مواد زیادی را انجام می دهد (اگرچه برای این کار بهترین نیست)، اما اگر می خواهید یک کشتی تا آنجا که ممکن است به جای جابجایی بین کشتی ها بسته به وظیفه فعلی، انجام دهد، ناروال برای شماست. 114 موشک بالستیک و 82 موشک آن هم یکی از بهترین قطعات این ماشین‌اند و صدمات زیادی را وارد می‌کنند.

1) STARBORN GUARDIAN

سفینه STARBORN GUARDIAN بازی استارفیلد

 • نحوه بدست آوردن: استارت NEW GAME+
 • هزینه: رایگان

هنگامی که بازی را تمام کردید، New Game Plus با Starborn Guardian به شما پاداش می‌دهد، یک کشتی کلاس A که در اولین بازی شما قابل خرید یا سرقت نیست. سفینه Starborn Guardian یکی از سریع‌ترین کشتی‌های از پیش ساخته شده در بازی است، می‌تواند تا فاصله 30LY پرش کند و دارای دو سلاح منحصربه‌فرد در Solar Flare Beam و Gravity Torpedo است. با ظرفیت بار 950 و بدنه 649، یکی از بهترین کشتی ها در کل بازی است، به خصوص که هر بار که بازی جدید را دوباره شروع می کنید، یک کشتی ارتقا یافته به دست می آورید. به علاوه باورنکردنی به نظر می‌رسد آنهم سفینه‌ایی باشد که شما نمی‌توانید چیزی شبیه به آن را در شیپ بیلدر ایجاد کنید.

جمع بندی

در پایان این مقاله، بهتر است به این مسئله اشاره کنیم که نمی‌توان این کشتی‌هارا دسته بندی کرد یا تصمیم گرفت که کدام از بقیه بهتر است، در این بازی هر شخصی بر اساس نیازهای خود به سفینه‌هایی خاص نیاز دارد و ما در این مقاله به بهترین سفینه های بازی استارفیلد که می‌توانید براساس نیاز‌های خود از بین آنها انتخاب کنید پرداختیم. نظر شما در مورد بهترین سفینه های بازی استارفیلد چیست؟ تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

سوالات متداول در رابطه با این محتوا

کدام سفینه های بازی استارفیلد را می‌توان به صورت رایگان به دست آورد؟

سفینه RAZORLEAF و STARBORN GUARDIAN از جمله بهترین سفینه های بازی هستند که می‌توان به صورت رایگان دریافت کرد.

۱
آیا برای به دست آوردن سفینه های خوب در بازی استارفیلد باید پول پرداخت کرد؟

بله برخی از بهترین سفینه‌های بازی استارفیلد را باید با واحد پولی درون بازی خریداری کرد.

۲
arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
 • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.