بازی Forza Motorsport 8
یحیی رحیمی

تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport 8 فاش شد

یحیی رحیمی 21 خرداد 1402 بدون دیدگاه
204 بازدید

بازی Forza Motorsport 8 پس از سال‌ها گذشت از نسخه هفتم از راه خواهید رسید. شبیه‌ساز مسابقات رانندگی استودیو Turn 10 قرار است امسال برای ایکس‌باکس و کامپیوتر منتشر شود و طبق گزارش تازه‌ای، تاریخ انتشار Forza Motorsport روز دهم اکتبر (18 مهر) خواهد بود. این بازی قرار است امشب 21 خرداد در مراسم ایکس‌باکس نمایش رسمی داشته باشد.

شایعه تازه در مورد تاریخ انتشار Forza Motorsport 8 توسط خبرگزاری Exputer مطرح شد و سپس مجری پادکست Xbox Two این شایعه را تائید کرد. طرفدارها می‌توانند چند ماه آینده و در روز سه‌شنبه 18 مهر ماه، ماجراجویی خود را آغاز کند. این تاریخ انتشار با شایعه ماه گذشته دیگر اینسایدر ایکس‌باکس هم‌خوانی دارد. MrMattyPlays گفته بود که استودیو توسعه‌دهنده به دنبال انتشار بازی در ماه اکتبر میلادی است. به نظر می‌رسد که مهر، ماه موردعلاقه مجموعه فورتزا است و بازی‌های گذشته نیز در همین ماه منتشر شده‌اند. برای نمونه Forza Motorsport 7 حدود شش سال پیش و در ماه مهر منتشر شد.

اکتبر امسال پر از بازی‌های بزرگ و تراز اول است. بازی اساسینز کرید میراژ روز دوازدهم اکتبر منتشر می‌شود، دقیقاً دو روز پس از فورتزا. سپس نوبت به بازی Lords of the Fallen در روز سیزدهم اکتبر می‌رسد و آنگاه روز بیستم اکتبر نیز با مارول اسپایدرمن 2 روبه‌رو خواهیم شد. چندین بازی دیگر مانند Alone in the Dark و بازی جدید توتال وار هم برای اکتبر امسال برنامه‌ریزی شده‌اند. واضح است که فورتزا موتوراسپرت با عناوین گفته‌شده تفاوت دارد و همچنین سرویس گیم‌پس به آن کمک می‌کند تا میلیون‌ها نفر در روزهای اول، بازی را تجربه کنند.

تاریخ انتشار بازی Forza Motorsport 8

تغییرات بازی Forza Motorsport 8

استودیو Turn 10 می‌گوید که بازی جدید آن‌ها پیشرفته‌ترین بازی مسابقه‌ای تاریخ است. کریس اساکی مدتی پیش گفته بود که پیشرفت یک نسخه جدید بازی فورتزا قابل‌توجه است و فاصله بسیار زیادی میان نسل‌های مختلف این سری وجود دارد. تریلر سال گذشته این مسئله را تائید کرد و نشان داد که دقیق‌ترین شکل از شبیه‌سازی را داریم. برای نمونه سیستم اصطکاک تایر، هشت نقطه اتصال به پیست دارد و این در حالی است که بازی‌های گذشته تنها یک نقطه برخورد یا اتصال داشتند. دمای پیست نیز حس و حال رانندگی تأثیر می‌گذارد و برای نمونه رانندگی در هوای سرد شب با هوای داغ روز تفاوت دارد.

بازی Forza Motorsport 8 قرار است بیش از 500 اتومبیل مختلف و 800 آپگرید را هنگام انتشار ارائه دهد. 20 پیست مختلف ارائه می‌شوند که حداقل پنج عدد از آن‌ها تازه هستند. خودروهای موجود در بازی به لطف فناوری اسپکتروفوتومتر با واقعیت تفاوتی نخواهند داشت. بازتاب نور روی سطح آن‌ها بسیار طبیعی خواهد بود. این بازی همچنین از ری‌تریسینگ هم‌زمان بهره می‌برد، قابلیتی که حتی Forza Horizon 5 از آن بی‌بهره بود.

اگر شایعه تازه در مورد تاریخ انتشار Forza Motorsport 8 درست باشد، باید منتظر عرضه آن در روز 18 مهر برای ایکس‌باکس سری و کامپیوتر باشیم. مراسم امشب ایکس‌باکس برای کسب اطلاعات بیشتر را از دست ندهید.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.