Ghost Modern Warfare II
علیرضا نظری

کمپین داستانی گوست برای Modern Warfare II منتشر می‌شود

علیرضا نظری 8 آذر 1401 بدون دیدگاه

طبق جدیدترین گزارش‌های بدست آمده، Ralph Valve (رالف والو)، یکی از اینسایدرهای Call of Duty، ادعا می‌کند که یک کمپین اسپین‌آف تک نفره بر اساس شخصیت محبوب سایمن رایلی ملقب به گوست در Infinity Ward در دست ساخت است که تاریخچه او را قبل از بازی Call of Duty Modern Warfare II بررسی می‌کند. در حالی که این افشاگر برجسته منابع خود را اعلام نکرده است، اشاره می‌کند که یکی از اشخاصی که در این پروژه مشارکت دارد، این اطلاعات را برای آنها فاش کرده است.

شاید بتوان گفت تنها چیزی که در طول سال‌ها در فرنچایز کال او دیوتی هیچ زمانی اتفاق نیفتاده است، ایجاد یک بسته الحاقی با تمرکز بر داستان شخصیت‌های فردی آن است. سری کال او دیوتی در طول سال‌ها شخصیت‌های نمادینی را تولید کرده است، به‌ویژه در سری مدرن وارفر، می‌توان به شخصیت‌هایی همچون کاپیتان پرایس و سوپ مکتاویش اشاره کرد. به نظر می‌رسد یکی از محبوب‌ترین کاراکترها که با نام گوست شناخته می‌شود، می‌تواند کانون توجهات در قالب یک بسته الحاقی در سال 2023 قرار بگیرد.

تا مدتی پیش، به نظر می‌رسید که هیچ محتوای جدیدی برای کال او دیوتی در سال 2023 وجود نخواهد داشت، سپس اکتیویژن به طور ناگهانی، طی یک گزارش مالی، به یک نسخه پریمیوم اشاره کرد که به عنوان یک بسته الحاقی برای فرنچایز کال او دیوتی محسوب می‌شود. با توجه به اینکه هم اکنون مشخص نیست که این بسته الحاقی چه چیزی می‌تواند باشد، افشاگر برجسته رالف والو ادعا می‌کند که Infinity Ward به صداپیشه‌ی شخصیت گوست یعنی ساموئل روکین، برای حضور بیشتر او در سری Call of Duty مراجعه کرده است که به احتمال زیاد، گذشته این شخصیت را مورد بررسی قرار خواهند داد.

گوست Modern Warfare II

کمپین اسپین‌آف شخصیت گوست

ظاهراً بخش داستانی این اسپین آف بر روی گذشته زندگی Ghost قبل از وقایع مدرن وارفر 2 تمرکز خواهد کرد و این حقیقت را برملا می‌کند که او به چه علت ماسک را پوشیده است. در واقع به نوعی این موضوع سبب می‌شود که در نهایت بتوانیم چهره واقعی پشت ماسک مرموز او را نیز رویت کنیم. با این حال، تاکنون هیچ تاییدیه‌ای در مورد اینکه آیا روکین با آن‌ها قرارداد بسته است یا خیر وجود ندارد.

بنا به اینکه هیچ اطلاعات رسمی در این باره از سوی سازندگان اعلام نشده است، مطمئناً نمی‌توان گفت که آیا این کمپین اسپین‌آف بخشی از برنامه اینفینیتی وارد در سال 2023  برای Modern Warfare 2 خواهد بود یا خیر؛ اما احتمالاً قرار است در دنیای مدرن وارفر اتفاق بیفتد. علیرغم اینکه رالف والو منبع قابل اعتمادی برای Call of Duty بوده، در گذشته گزارش‌های نادرستی هم داشته است. مانند حدس و گمان درباره دنباله Call of Duty Advanced Warfare که توسط سایر افراد داخلی رد شد. بنابراین، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم فعلاً تا زمانی که دلایل بیشتری در این مورد اعلام شود، اسپین آف Ghost را به عنوان شایعه در نظر بگیرید.

در حال حاضر، اینفینیتی وارد و Raven Software به شدت بر روی بهبود تجربه بخش چند نفره در مدرن وارفر 2 و Warzone 2.0 متمرکز شده‌اند، که هر دو در مدت کوتاهی پس از عرضه، حجم زیادی از جامعه بازیکنان را به خود جذب کرده‌اند. محتوای فصل اول چند هفته زودتر منتشر شد و می‌توانید انتظار داشته باشید فصل دوم در سال آینده عرضه شود که احتمالاً دارای لیست‌های پخش بیشتری برای Warzone 2.0 و همچنین نقشه‌های جدیدی برای Modern Warfare 2 خواهد بود و شاید هم اسلحه‌های جدید برای هر دو بازی اضافه شود.

منبع: Dualshockers

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.