بازی Silent Hill: The Short Message سایلنت هیل
محمد صادق شجاعی

بازی Silent Hill: The Short Message رده بندی سنی شد

محمد صادق شجاعی 4 مهر 1401 بدون دیدگاه

طبق تازه‌ترین اخبار بازی، در کشور کره جنوبی اثر جدیدی از سری Silent Hill (سایلنت هیل) تحت عنوان بازی Silent Hill: The Short Message رده بندی سنی شده است.

رسانه Gematsu در بررسی‌های خود متوجه شده که کمیته رده بندی سنی و مدیریت بازی‌های ویدیویی کره جنوبی (به اختصار GRAC) اثری تازه از سری Silent Hill را رده بندی سنی کرده است. در توضیحات این اثر که با نام بازی Silent Hill: The Short Message شناخته می‌شود، از شرکت UNIANA به عنوان ناشر نام برده شده است. این شرکت وظیفه انتشار تولیدات کونامی در کشور کره جنوبی را بر عهده دارد. علاوه بر بازی جدید سری سایلنت هیل، چندین اثر شرکت Konami از جمله بازی eFootball 2023 نیز در کره جنوبی رده بندی سنی شده‌اند.

رده بندی سنی بازی جدید سری Silent Hill به معنای احتمال معرفی رسمی این اثر در آینده نزدیک است. در توضیحات ارائه شده به همراه رده سنی بازی مذکور، هیچ اطلاعاتی دیگر ارائه نشده است. به همین دلیل پلتفرم‌های مقصد تازه‌ترین اثر سایلنت هیل در هاله‌ای از ابهام قرار دارند.

بازی Silent Hill: The Short Message سایلنت هیل

پلتفرم‌های مقصد Silent Hill: The Short Message مشخص نیست

در سال‌های اخیر بازار شایعات مربوط به ساخت و انتشار بازی جدیدی از سری  Silent Hill بسیار داغ است. برای مثال تصاویری از نسخه ریمیک Silent Hill 2 که توسط استودیو Bloober Team در حال ساخت بوده، منتشر شده است. همچنین نسخه دموی بازی Silent Hill 5 تحت عنوان Sakura به بیرون درز کرده است. علاوه بر این شایعاتی منتشر شده که از تلاش شرکت Annapurna Interactive برای ساخت یک اثر اپیزودیک شبیه به بازی Until Dawn خبر می‌دهند.

زمان و مکان معرفی رسمی بازی Silent Hill: The Short Message هنوز مشخص نشده است. با این حال اندی رابینسون از رسانه VGC گزارش کرده که این امر در یک رویداد بزرگ مثل The Game Awards انجام خواهد شد. نظر شما در مورد بازی جدید سری سایلنت هیل چیست؟ آیا مشتاق رونمایی از این اثر هستید؟ به نظر شما این اثر چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.

iranicard
iranicard