دانلود بازی There Is No Game Wrong Dimension برای PC
دانلود بازی There Is No Game Wrong Dimension برای PC پارسی گیم

دانلود بازی There Is No Game Wrong Dimension برای PC

پارسی گیم 6 دی 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی There Is No Game Wrong Dimension برای کامپیوتر

بازی‌های ویدیویی مستقل امروزه به‌قدری متنوع و گسترده شده‌اند که هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌ها را نادیده بگیرد. این بازی‌ها در کمال ساده بودن، سرگرم‌کننده و جذاب هستند و به دلیل تنوع بالا، تجربیات بسیاری را در دنیای مجازی در اختیار ما قرار می‌دهند. بازی There Is No Game Wrong Dimension از استودیو Draw Me a Pixel عنوانی ساده و دوبعدی در سبک ماجرایی و Point & Click بوده که می‌تواند لحظات خنده‌دار و جذاب را در دنیای پیکسلی‌اش برای شما رقم بزند.

بازی ترکیبی از عناصر ماجرایی و کمدی بوده و تمام گیم پلی آن به شکل ساده Point & Click طراحی شده است. شما در این بازی ماجراهایی را درون یک بازی ویدیویی مجازی تجربه خواهید کرد به‌نوعی داخل محیط آن، دروازه جدیدی از ویدیوگیم را ملاقات خواهید کرد. نگذارید که اسم بازی شما را فریب دهد، قطعاً پای یک «بازی» در میان است. برای ماجراجویی‌های پیکسلی و خنده‌دار خودتان را آماده کنید.

بازی مملو از باگ و مشکلات فنی است اما این بخشی از ویدیوگیم درونش است که توسط سازندگان طراحی شده و بسیار نوآوری جذابی محسوب می‌شود. بخشی از گیم پلی سر و کله زدن با همین باگ‌های درون بازی بوده و بخش دیگر به گشت‌وگذار و حل کردن معماها در سبک Point & Click. طراحی معماها هوشمندانه بوده و در بسیاری از موارد باید خارج از چهارچوب‌های اصلی و همیشگی فکر کنید. طنز بالایی که در این بازی وجود دارد تجربه آن را بسیار لذت‌بخش‌تر کرده است. علاوه بر این مجموعه‌ای از مینی گیم‌های فرعی را نیز با پیشروی در مراحل پیدا می‌کنید که برای پیروز شدن در هر کدام، تاکتیک و نقشه متفاوتی لازم دارید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Human: Fall Flat و Unpacking را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی There Is No Game Wrong Dimension با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 SP1+, 10
Processor: x86, x64 architecture with SSE2 instruction set support.
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000
DirectX: Version 10
Storage: 950 MB available space
Sound Card: Built In

تصاویری از محیط بازی :


تبليغات
دانلود
About This Game :

“There Is No Game: Wrong Dimension” is a Point&Click comedy adventure (and Point&Click only!) that will take you on a journey you never asked to go on, through silly and unexpected video game universes.
Will you be able to play along with the “Game” to find your way home? We sincerely think NOT.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.