دانلود زیرنویس فارسی بازی Control
نئو و جان ویک در سری Mortal Kombat
محمد صادق شجاعی

کیانو ریوز علاقه‌ای به حضور نئو و جان ویک در سری Mortal Kombat ندارد

محمد صادق شجاعی 3 آذر 1400 بدون دیدگاه

یکی از ویژگی‌های مهم و هیجان‌انگیز سری Mortal Kombat، حضور شخصیت‌های مهمان از آثار مختلف است. برای مثال تا‌کنون جوکر، ترمیناتور، جان رمبو، کریتوس، اسپان و بسیاری دیگر به عنوان کاراکتر‌های مهمان در آثار مختلف مجموعه مذکور حاضر شده‌اند. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، کیانو ریوز در مصاحبه‌ای اعلام کرده که علاقه چندانی به حضور در سری Mortal Kombat به عنوان شخصیت‌های نئو و جان ویک ندارد.

وب‌سایت Esquire اخیرا مصاحبه‌ای با کیانو ریوز ترتیب داده که در قالب آن به موضوعات مختلفی پرداخته شده است. در کنار سوالاتی در مورد شرایط کاری این بازیگر، از او در مورد حضور احتمالی شخصیت‌های نئو و جان ویک در بازی بعدی مجموعه مورتال کامبت پرسیده شد که ظاهرا کیانو ریوز چندان مشتاق این امر نیست. این هنرمند گفته است که اگر استفاده از کاراکتر‌های مذکور در سری Mortal Kombat به تصمیم او بستگی داشت، مطمئنا با آن مخالفت می‌کرد. او در این باره گفته است:

اگر قرار بود من این تصمیم را بگیرم، جوابم منفی بود. مورتال کامبت در بخش‌های زیادی یک مجموعه فوق‌العاده است. اما به نظر من هم نئو و هم جان ویک راه خودشان را می‌روند و مورتال کامبت هم راه خود را.

نئو و جان ویک در سری Mortal Kombat

اد بون علاقه‌مند به حضور جان ویک و نئو در سری‌ Mortal Kombat

احتمال حضور کاراکتر‌های نئو و جان ویک در سری Mortal Kombat از آن‌جا نشات می‌گیرد که مالکیت هر سه آن‌ها در اختیار شرکت برادران وارنر است. همچنین در سال 2019، خالق و کارگردان سری مورتال کامبت یعنی اد بون گفت که علاقه‌مند است نئو یا جان ویک به عنوان شخصیت‌های مهمان در بازی Mortal Kombat 11 حضور داشته باشند؛ اگر چه این اتفاق هیچگاه رخ نداد. علاوه بر این، اد بون پیش از این در مصاحبه با Game Informer گفته بود که به احتمال زیاد شخصیت نئو در بازی Injustice 2 حضور خواهد داشت؛ اما این امر نیز به حقیقت بدل نشد.

خشونت بالای جان ویک برای مبارزات سری Mortal Kombat انتخابی درست و مناسب است، اما در مقابل تنها ربات‌ها به دست نئو از بین رفته‌اند. حال با وجود مخالفت‌های کیانو ریوز، بعید به نظر می‌رسد که شخصیت‌های مذکور در آینده به سری مورتال کامبت اضافه شوند. نظر شما در مورد حضور کاراکتر‌های Neo و John Wick در دنیای مورتال کامبت چیست؟ آیا موافق حضور آن‌ها هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv