دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
بازی Call of Duty Vanguard
محمد صادق شجاعی

بازی Call Of Duty: Vanguard حجم بسیار کمتری از آثار قبل خواهد داشت

محمد صادق شجاعی 5 آبان 1400 بدون دیدگاه

حجم زیاد و سرسام‌آور، یکی از مشکلات سری Call of Duty در طی سال‌های اخیر بوده که نارضایتی بسیاری از بازیکنان را به دنبال داشته است. این امر نه تنها کاربرانی که از اینترنت پر‌سرعت بی‌بهره هستند، را به دردسر می‌اندازد، بلکه دارندگان کنسول‌ها را مجبور می‌کند که به منظور تامین فضای خالی مورد‌نیاز، برخی از بازی‌های خود را پاک کنند. حال طبق جدید‌ترین اخبار، شرکت Activision توانسته این مشکل را رفع و حجم جدید‌ترین اثر سری کالاف دیوتی یعنی بازی Call of Duty: Vanguard را به شکل قابل توجهی کاهش دهد.

بر اساس توییت منتشر شده در صفحه رسمی Call of Duty، شرکت اکتیویژن در بازی کالاف دیوتی ونگارد از فناوری جدیدی برای استریم و نمایش تکسچر‌ها و بافت‌ها استفاده کرده است. به واسطه این فناوری، حجم بازی مذکور روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر به میزان 30 تا 50 درصد کاهش پیدا خواهد کرد.

همانطور که اشاره شد، حجم آثار مختلف سری Call of Duty همچون بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، یکی از بزرگترین موانع در برابر تجربه آن‌ها بوده که با توجه به فناوری جدید اکتیویژن، می‌توان به برطرف شدن این نقطه ضعف، امیدوار بود. شرکت Activision تا‌کنون حجم بازی کالاف دیوتی ونگارد را اعلام نکرده و دقیقا مشخص نیست فناوری جدید این شرکت تا چه اندازه در کاهش حجم این بازی در نسخه مربوط به کامپیوتر و کنسول‌های نسل نهمی موثر بوده است.

بازی Call of Duty: Vanguard در تاریخ 5 نوامبر (14 آبان) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و کامپیوتر عرضه خواهد شد. نظر شما در مورد فناوری جدید اکتیویژن چیست؟ آیا به موفقیت آن در کاهش حجم بازی مذکور امیدوار هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv