دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
دانلود بازی A Hat in Time Ultimate Edition برای PC
دانلود بازی A Hat in Time Ultimate Edition برای PC پارسی گیم

دانلود بازی A Hat in Time Ultimate Edition برای PC

پارسی گیم 29 شهریور 1400 2 دیدگاه

دانلود بازی A Hat in Time Ultimate Edition برای کامپیوتر

یکی از سبک‌هایی که دست سازندگان بازی‌های ویدیویی را برای نوآوری و ایده پردازی باز می‌گذارد، پلتفرمر سه‌بعدی است زیرا وجود مکانیک‌های ساده گیم پلی در آن باعث می‌شود قدرت مانور زیادی در اختیار سازندگان باشد و به عناصر دیگر هم بتوانند بیشتر توجه کنند. بازی A Hat in Time از استودیو Gears of Breakfast یکی از همین عناوین بوده که ماجراجویی‌های یک دختر که عاشق کلاه‌های جادویی است را روایت می‌کند.

شما در این بازی نقش یک دختر کوچک را بازی می‌کنید که به کلاه‌های جادویی برای قدرت‌هایی که به او می‌دهند علاقه‌مند ‌است. همین علاقه، او را درگیر ماجراهای مهیج و جذابی در دنیای وسیع بازی می‌کند. این دختر یک سفینه فضایی ویژه داشته که توسط آن گشت‌وگذار می‌کند اما روزی تمام سوختش تمام‌ شده و او را در سیاره‌ای اسیر می‌کند. حالا او باید برای نجات از این سیاره، تلاش کرده و سوخت خودش را بازیابی کند. در این مسیر اما ماجراهای پرمخاطره و هیجان‌انگیزی در انتظار دختر خواهد بود.

گستردگی مراحل و دنیای بازی از عوامل جذابیت A Hat in Time است. شما در طول بازی 5 دنیای بزرگ را تجربه خواهید کرد که در هرکدام، ماجراها و مراحل متفاوتی منتظرتان هستند. برای مثال باید پرونده یک قتل داخل قطار را حل کنید و یا در یک کارناوال تفریحی شرکت کرده و…. که همگی آن‌ها جذابیت ویژه‌ای دارند. سبک گیم پلی هم همان چیزی است که از یک پلتفرمر سه‌بعدی انتظار دارید. کاراکتر شما با پریدن و غلت زدن باید به نقاط جدید برود و حلقه‌های امتیاز جمع کند. کلاه‌های جادویی نیز نقش بزرگی را بازی کرده و با پیدا کردن کلاه‌های جدید می‌توانید قابلیت‌های متفاوتی را به دست آورید. A Hat in Time را می‌توان به‌نوعی شبیه به Mario نینتندو دانست، همان‌قدر سرگرم‌کننده، گسترده و جذاب.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Death’s Door و Super Mario Odyssey را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی A Hat in Time Ultimate Edition با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit only
Processor: 3.0 GHz processor
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 64-bit only
Processor: 3.5 GHz processor
Memory: 8 GB RAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 8 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

A Hat in Time is a cute-as-heck 3D platformer featuring a little girl who stitches hats for wicked powers. In A Hat in Time you play as a tiny space-travelling girl with a big tophat. Her adventure is halted when all her fuel, the Time Pieces, is lost and scattered across a nearby planet. Hat Kid must now jump, fight and stitch new hats to make her way into every nook and cranny of this new world in order to restore her fuel and resume her journey. On her way, she’ll bump into the menacing Mafia of Cooks, the goofy birds of Dead Bird Studio, the spooky shadows of Subcon Forest, and more!

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • مهدی

  مهمان

  سلام
  این بازی روی سیستم زیر میاد؟؟
  ‌amd ryzen 3 2200u
  Ram 8
  Vega 3 (1 gb)
  Windows 10

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به مهدی

   پشتیبانی

   باید تست کنید


Adv
Adv