دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Auto Chess برای PS5
دانلود بازی Auto Chess برای PS5 پارسی گیم

دانلود بازی Auto Chess برای PS5

پارسی گیم 22 شهریور 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Auto Chess برای پلی استیشن 5

یکی از سبک‌های جذابی که به‌تازگی توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده است، سبک Auto Battler بوده که از آن با نام Auto Chess هم یاد می‌شود. شما در این بازی‌ها باید نیروها یا قهرمان خودتان را در صفحه‌ای نسبتاً کوچک جایگذاری کرده و سپس به تماشا بنشینید تا خودشان وارد نبرد با نیروهای حریف شده و نتیجه مشخص شود. در واقع تنها کاری که بازیکن انجام می‌دهد، انتخاب مناسب قهرمان‌ها و همچنین جایگذاری آن‌ها بوده و بقیه موارد، از استفاده از قابلیت‌ها گرفته تا ضربه زدن و… توسط خود بازی انجام می‌شود. از عناوین معروف این ژانر می‌توان به بازی Teamfight Tactics و یا Dota Underlords اشاره کرد. بازی Auto Chess از استودیو Dragonest Game یکی دیگر از این عناوین جذاب و سرگرم‌کننده است.

بازی همان‌طور که از نامش پیدا است، به اصول پایبند بوده و تجربه اصیلی از یک Auto Battler را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس از موفقیت چشمگیر بازی بر روی پلتفرم موبایل، اکنون سازندگان آن را برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر کرده‌اند تا طیف گسترده‌تری از بازیکنان را به سمت خود جذب کنند. گیم پلی بازی ساده بوده و شما باید ابتدا نیروهای خود را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را قدرتمندتر کنید. هر نیرویی می‌تواند از 1 تا 3 ستاره داشته باشد و برای مثال، سه نیروی تک‌ستاره به یک نیروی دوستاره از همان کلاس تبدیل می‌شوند.

علاوه بر درجه ستاره، هر نیرو کلاس‌بندی و نژاد خاصی دارد که با سایر نیروهای مشابه همخوانی داشته و منجر به دستیابی به قابلیت‌های جدیدی می‌شود. برای تشکیل بهترین تیم، بهتر است به این همخوانی‌ها توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید پیروز میدان باشید. بازی 4 حالت مختلف داشته که هرکدام قوانین مخصوصی دارند. برای مثال حالت Fantasy Mode هر هفته قوانین جدیدی را تعیین کرده و حالت Quick Mode زمان اجرای نبردها را سریع‌تر می‌کند.

سبک و سیاق فانتزی و کارتونی کاراکترها و طراحی دنیای بازی نیز از دیگر ویژگی‌های مثبت این عنوان محسوب می‌شوند. طیف گسترده‌ای از قهرمان‌ها در دسترس شما است که هرکدام قابلیت منحصربه‌فردی داشته و به زیبایی طراحی شده‌اند تا تصاویری زیبا را در میدان نبرد برایتان خلق کنند. اگر می‌خواهید یک عنوان فکری و استراتژیک جذاب را تجربه کنید، Auto Chess را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Auto Chess با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Auto chess, an innovative gameplay mod created by Drodo Studio, has opened up a new dimension of the online game. Here, you can experience the most original content, and the purest game mode, and the ever-existing joy that only belongs to auto battler.
A game that has achieved the dream that gathering console, PC, and mobile players together to play online, at any time and anywhere. You can play with your friends from all over the world, there are no more boundaries in the world of Auto Chess!

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv