دانلود بازی Song of Iron برای PC
دانلود بازی Song of Iron برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Song of Iron برای PC

پارسی گیم 13 شهریور 1400 2 دیدگاه

دانلود بازی Song of Iron برای کامپیوتر

پرداختن به سبک مبارزات باستانی در دنیاهای فانتزی امری است که منجر به پدید آمدن بازی‌های ویدیویی موفقی شده است. برای مثال سری محبوب Assassin’s Creed یکی از همین بازی‌ها بوده. همین موضوع باعث شده تا استودیوهای کوچک‌تر هم به این سوژه توجه کنند و عناوینی با این سبک بسازند. بازی Song of Iron از استودیو Resting Relic عنوانی جدید بوده که در یک دنیای فانتزی جریان دارد و مملو از ماجراهای سرگرم‌کننده و مهیج است.

شما در این بازی نقش یک مبارز شجاع و باستانی را داشته که مسیر پشت سرش به‌طور کامل تخریب ‌شده و تنها راه، پیشروی به سمت جلو است. در طول این مسیر پرمخاطره، هر چیزی که فکرش را بکنید جلوی راه شما قرار خواهد گرفت، از انسان‌ها گرفته تا موجودات و هیولاهای افسانه‌ای و یا حتی خود طبیعت. حال باید برای نجات مردم خود معبد قدیمی خدایان را پیدا کرده تا راه‌حلی پیدا کنید.

سبک دوربین بازی دید از بغل داشته اما محیط‌ها و کاراکترها همگی سه‌بعدی طراحی شده‌اند. گیم پلی بازی بر محور مبارزات با سلاح‌های قدیمی مختلف پایه‌گذاری شده و هر چیزی از تیرکمان گرفته تا شمشیر و سپر و تبر، در دسترس شما قرار خواهد گرفت. اما مراقب باشید، سلاح‌ها می‌توانند خراب‌شده و یا حتی گم شوند و گاهی فقط باید حس جنگجویی باستانی‌ای که در خونتان وجود دارد را همراه کنید تا بتوانید در این ماجرای خطرناک پیش بروید.

طراحی مراحل هم در این بازی تنوع خوبی داشته و از محیط‌های جنگی تا غارهای بزرگ، مرداب‌ها و یا محیط‌های کوهستانی در آن‌ها دیده می‌شود. همواره باید مراقب خطرهای احتمالی باشید و گاهی به‌جای درگیر شدن مستقیم در مبارزات، از مخفی‌کاری استفاده کرده تا بتوانید دشمنان را غافلگیر کنید. اگر می‌خواهید این مبارز شجاع را در ماجراهای افسانه‌ای‌اش همراهی کنید، Song of Iron را حتماً تجربه کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Death’s Door و Little Nightmares 2 را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Song of Iron با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: windows x64
Processor: Intel Core i5 or equivalent AMD
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: keyboard & mouse or Controller

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: windows x64
Processor: Intel Core i7 or equivalent AMD
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: keyboard & mouse or Controller

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Behind you lies a trail of broken helms, shattered shields. You hold the axe of a fallen foe. Worn and dented, it will suit it’s purpose. What lies ahead is still a mystery, your goal is not. To save your people you must find the Great Temple of the Gods, but do not expect a warm welcome.
Prepare to be met by a world set against you. In Song of Iron, man, monster and nature itself will try to stop you. Fight through it all in this gritty adventure where combat is intense, visceral and dangerous. Use bow, axe and shield to fight back but take care, weapons can be lost, arrows will run out and shields will be broken. With the blood of your ancestors and valor regained along the way you can fight on!

بازی های مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • Avatar

  eric

  مهمان

  سر یکی از مراحل اول بازی کرش می کنه

  پاسخ دهید
 • Avatar

  گیمر

  مهمان

  سلام پارسی گیم . این بازی امتحان کردین ؟ خوبه؟

  پاسخ دهید