خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Mafia Definitnive Edition
Call of Duty: Vanguard
هادی اسماعیل‌زاده

بازی Call of Duty: Vanguard ماه جاری معرفی می‌شود

هادی اسماعیل‌زاده 12 مرداد 1400 بدون دیدگاه

برای بیش از یک دهه، شرکت Activision از الگویی مشخص برای معرفی بازی‌های جدید فرنچایز Call of Duty پیروی می‌کرد. با این حال با معرفی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در اواخر تابستان 2020 و عرضه آن به فاصله چند ماه بعد، این روند تغییر کرد. به نظر می‌رسد که شرکت Activision قصد دارد بازی Call of Duty 2021 را نیز به همین سبک معرفی کند؛ عنوانی که حال انتظار می‌رود اواخر ماه جاری میلادی معرفی شود.

انتظار می‌رود نسخه جدید مجموعه Call of Duty با عنوان احتمالی Call of Duty: Vanguard، از طریق حالت بتل رویال در بازی Call of Duty: Warzone معرفی شود. قرار است حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Warzone به زودی وارد فصل پنجم خود شود. کاملاً محتمل است که شروع فصل پنجم با معرفی بازی Call of Duty: Vanguard همراه شود. البته شاید هم معرفی این بازی بعدا در طول فصل جدید اتفاق بیفتد.

به نظر می‌رسد محبوبیت باورنکردنی بازی Call of Duty: Warzone چیزی است که باعث تغییر نظر اکتیویژن در روند معرفی بازی Call of Duty شده است. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد که طرفداران مجموعه Call of Duty اواخر فصل تابستان، خبرهای خوشحال کننده‌ای دریافت کنند.

Call of Duty Vanguard

از بازی Call of Duty: Vanguard چه می‌دانیم؟

شایعاتی وجود دارد مبنی بر این که بازی Call of Duty: Vanguard حتی بیشتر از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War با Warzone ادغام خواهد شد. شایعات حاکی از آن است که نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone بر اساس بازی Call of Duty: Vanguard در حال توسعه است. به گفته افشاکننده این اطلاعات، این نقشه اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022 در دسترس خواهد بود. ظاهراً نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone از مضمون جنگ جهانی دوم برخوردار خواهد بود و از نظر اندازه با Verdansk قابل مقایسه است؛ بر خلاف نقشه کوچکی مانند Rebirth Island.

البته باید گفت که فعلاً هیچکدام از این اطلاعات به صورت رسمی تائید نشده است. اگر بازی جدید Call of Duty اواخر ماه اوت معرفی شود، باید به زودی منتظر اعلام جزئیات بیشتر در خصوص آن باشیم. البته با این فرض که برنامه‌های بازاریابی شرکت Activision برای بازی جدید Call of Duty به دلیل درگیری مداوم این شرکت با کارکنان خود به هم نخورد. اخیرا ایالت کالیفرنیا از Activision Blizzard به دلیل تبعیض جنسیتی شکایت کرده و این منجر به واکنش شدید کارکنان و طرفداران این شرکت شده است.

منبع: GAMERANT

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv