گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید
گیفت کارت استور یک فروشگاه آنلاین برای خرید انواع گیفت کارت PSN، خرید استیم والت، ایکس‌باکس لایو ، گیفت کارت اپل و گوگل و دیگر سرویس‌های بازی است که بستری ایمن را برای شما فراهم کرده تا با خیال راحت بتوانید به بازی‌های مختلف دسترسی داشته باشید.در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستیم.

گیفت کارت رو از وبسایت مطمئن و ایمن بخرید

جایگاه پست تبلیغاتی
ما یک تبلیغات خاص به شما پیشنهاد داده ایم که می توانید روی آن کلیک کرده و وارد سایت فوق شوید.

جایگاه پست تبلیغاتی

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی
با خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید اکانت PSN خود را شارژ کرده و به تمامی بازی های این سرویس، به خصوص بازی های تخفیف خورده دسترسی داشته باشید. پس هم اینک خود را برای اولین خرید و تجربه کار با بهترین بازی‌ها آماده کنید.

گیفت کارت پلی استیشن | بهترین قیمت | تحویل آنی

Gotham Knights
مهدی ملکی

سازنده Gotham Knights بازی‌های سرویس لایو بیشتری خواهد ساخت

مهدی ملکی 9 بهمن 1399 بدون دیدگاه 219 بازدید

شرکت وارنر برادرز سازنده بازی Gotham Knights طی چند سال گذشته تمرکز عظیمی روی بازی‌های سرویس لایو داشته است که به هر صورت، یا به کیفیت لازم دست پیدا نکرده‌اند یا آن قدر به سمت خرید‌های درون برنامه‌ای متمایل شده‌اند که محوریتشان به سوی دیگری جهت گرفته است. حال به نظر می‌رسد که این شرکت برنامه دارد که در آینده از این مقطع هم فراتر برود و با مهیا ساختن بازی‌های سرویس لایوی که پشتیبانی پس از عرضه زیادی دریافت می‌کنند، سیاست‌های قابل توجهی را در پیش بگیرد.

به تازگی فرصت‌های شغلی جدیدی روی وب‌سایت وارنر برادرز ظاهر شده است که جهت جذب افراد به پروژه‌هایی آشنا چه آثار کژوال و چه آثار AAA، موقعیت‌های بسیاری را پیشنهاد می‌دهد. با این حال قابل توجه‌ترین بخش جزئیات این فرصت‌های شغلی اشاره می‌کند که بازی‌های بعدی شرکت تمرکز عظیمی روی لایو سرویس خواهند داشت.

بازی Gotham Knightsوارنر بردارز مدتی بعد در ماه ژوئن سال جاری میلادی، بازی Back 4 Blood را عرضه خواهد کرد که یک اثر شوتر اول شخص چند نفره به شمار می‌آید و موقعیت تبدیل شدن به عنوانی لایو سرویس، برایش بسیار محتمل به نظر می‌رسد. از سوی دیگر بازی Gotham Knights را مشاهده خواهیم کرد که با محوریت روی گیم‌پلی چند نفره، می‌تواند در چنین زمینه‌ای بسیار خوب عمل کند.

در نهایت به بازی‌های Suicide Squad: Kill the Justice League و Hogwarts Legacy می‌رسیم که در سال 2022 میلادی عرضه خواهند شد و تصور به حالت لایو سرویس آن‌ها، چندان سخت نیست. بازی Injustice 3 نیز می‌توانید گزینه مناسب و البته جذابی برای اعمال تغییرات دلخواه وارنر برادرز باشد.

منبع: Gaming Bolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv