دانلود بازی Broken Lines The Dead and the Drunk برای PC
دانلود بازی Broken Lines The Dead and the Drunk برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Broken Lines The Dead and the Drunk برای PC

پارسی گیم 28 آذر 1399 بدون دیدگاه

دانلود بازی Broken Lines The Dead and the Drunk برای کامپیوتر

زامبی‌ها، این موجودات عجیب‌وغریب که کسی نمی‌داند از کجا آمده‌اند، اکنون تبدیل به دشمنی پیش‌فرض در بسیاری از بازی‌های تازه‌وارد، شده‌اند. فرقی نمی‌کند که محصول پیش رو یک عنوان بزرگ و مجموعه باشد، یا اولین بازی ساخته شده توسط استودیویی تازه‌کار. در حال حاضر این زامبی‌ها حتی در جنگ جهانی دوم نیز حضور دارند و در خیلی از محصولات ویدئویی شاهد این موضوع هستیم که باید علاوه بر جبه دشمن، با زامبی‌ها نیز درگیر باشیم. بازی‌های بسیاری در سبک‌های مختلف حتی تفننی به لطف حضور موجودات چندش‌آور جذاب و سرگرم‌کننده شده است، بنابراین دلیلی بر اینکه توسعه دهندگان از زامبی‌ها دل بکنند، وجود ندارد. بازی Broken Lines برای علاقه‌مندان به سبک استراتژی منتشر شده است و شاهد نبرد گروهی هشت‌نفره از سربازان با طیف گسترده‌ای از زامبی‌ها هستیم که به‌سادگی نابود نمی‌شوند. این گروه که قصد عقب‌نشینی و بازگشت به خانه را از جبه‌های نبرد جنگ جهانی دوم دارد، اکنون باید به فکر این باشد که چگونه از دست زامبی‌ها خلاصی پیدا کند. توسعه دهندگانی از استودیو PortaPlay طراحی این محصول را بر عهده داشته و در نهایت کمپانی Super.com بازی را برای علاقه‌مندان منتشر کرده است.

به‌واسطه گیم پلی این بازی، شاهد داستانی متفاوت از جنگ جهانی دوم خواهیم بود، جایی که نازی‌ها برای شکست دشمنان خود دست به هر کاری زدند. همان‌طور که گفته شد داستان در مورد گروهی از سربازان است که علاوه بر افراد زنده، باید با طیف گسترده‌ای از مرده‌ها نیز مبارزه کنند تا بتوانند جان خود را در برابر حملات بی‌امان دشمن حفظ نمایند و به کشور خود خدمت کنند. وظیفه شما هدایت این گروه از سربازان برای پیدا کردن منبعی جادویی است که مردگان را زنده می‌کند؛ اما چگونه می‌توان زامبی‌ها را که به‌صورت چندنفره به سمت شما حمله‌ور می‌شوند را از بین برد ؟

جواب سؤال، اینجاست، ترکیبی از موارد مشتعل را همیشه با خود همراه داشته باشید و با دیدن گروهی از زامبی‌ها سریعاً یکی از آن ترکیبات فوق‌العاده را استفاده کنید، کار تمام است آن‌ها راهی جهنم شده و مسیر برای بازگشت سربازان به خانه اکنون باز شده است. رمز موفقیت شما در محیط‌ها و حالت‌های مختلف، داشتن استراتژی مناسب مبارزه است. شما باید نقشه و پلن های مختلفی برای رویارویی با دشمنان زنده و مرده خود داشته باشید. آماده باشید تا سبک مبارزه خود را با هر زامبی بی نظیری که در مقابل شما قرار دارد تطبیق دهید، اما باید جانب احتیاط را نیز در نظر داشت چرا که برخی از آن‌ها واقعاً هیولا هستند.

شاید برای شما نیز عجیب باشد اما نوشیدن هم مزایای خودش را دارد. به معنای واقعی کلمه، هرچه سربازان شما بیشتر بنوشند، امتیازات و توانایی‌های بیشتری کسب می‌کنند در این هنگام است که سربازان می‌توانند به‌صورت یک‌تنه تعداد بسیاری از دشمنان را با سلاح گرم خود را بین برده و راه را برای پیشروی باز کنند. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژی هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا محصولات مشابهی چون Company of Heroes 2 و Hearts of Iron IV را نیز بررسی نمایید.

در ادامه برای دانلود بازی Broken Lines The Dead and the Drunk با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: i5-5700 2Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Graphics: GeForce GT 750M 2GB or similar (1500 3DMark score)
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: I7-7700 4Ghz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GTX1050
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Dead are returning from their graves! If crash landing behind enemy lines was already a challenging experience for our squad of vagabonds, they sure as Hell didn’t sign up for this kind of insane, supernatural encounter, a three-sided fight for survival against both the living and the undead. Yet now it is upon them to discover the source of this occult magic in the war-ridden land that they find themselves in, and hopefully eliminate it before hordes of zombies spread all over the world. But how does one retain their sanity when facing enemies that have been spat out of hell?

بازی های مرتبط