دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
دانلود بازی Stellaris Necroids برای PC
دانلود بازی Stellaris Necroids برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Stellaris Necroids برای PC

پارسی گیم 15 آبان 1399 بدون دیدگاه

دانلود بازی Stellaris Necroids برای کامپیوتر

بازی‌های استراتژیک زیادی در بازار وجود دارند اما همگی محبوب و پرطرفدار نیستند. این نوع بازی‌ها نیازمند تعادل مناسبی میان المان‌های مختلف هستند و هر استودیویی نمی‌تواند یک عنوان موفق را در این ژانر شلوغ بسازد. شرکت Paradox Interactive مدت‌هاست به ساخت بازی‌های استراتژیک می‌پردازد و در سال 2016 بود که تصمیم به انتشار یک بازی بسیار جذاب گرفت تا این ژانر محبوب را به مرزهای تازه‌ای بکشاند. این بازی Stellaris بود که یک اثر هیجان‌انگیز با درون‌مایه سفر در فضا و سیاره‌های پیرامون بود و به موضوع جالبی می‌پرداخت: این دفعه دیگر زمین برای شما کافی نخواهد بود و برای اینکه مرزهای پادشاهی انسانی را به‌کرات و ستاره‌های دیگر نیز بکشانید، یک چالش فوق‌العاده سخت پیش روی شماست. با دانلود بازی Stellaris Necroids شروع به ساخت امپراتوری خود کنید.

این بازی در مورد آینده‌ای دور صحبت می‌کند که با کشف سفرهای بین ستاره‌ای، به پله تازه‌ای از تاریخ بشر رسیده‌ایم و برای جستجو در فضای پیرامون و دست‌یابی به قدرت بیشتر، دنبال کرات دیگر رفته‌ایم. Stellaris Necroids با انتخاب یک نژاد شروع می‌شود، هرکدام از نژادهایی که می‌بینید نیز دارای قدرت‌های مخصوص خود هستند و به همین دلیل باید عاقلانه انتخاب کنید. بعدازآن است که وارد سال 2200 می‌شوید و باید کار گسترش قلمرو خود را شروع کنید. می‌توانید بیش از 40 درصد از سیاره‌های موجود را به تصرف خود درآورید و برای این کار گزینه‌های زیادی دارید، حمله کنید یا اینکه هم‌پیمانش شوید! مهم‌ترین نکته این است که تجارت و دادوستد، اهمیت زیادی در طول بازی دارد و بنابراین باید گوشه‌ای از چشمتان به آن باشد بعدازآن است که وارد بخش دیپلماسی خواهید شد و پیشنهاد می‌کنیم ابتدا این گزینه را بررسی کنید تا اینکه رسماً وارد جنگ مستقیم شوید و تمدن یک سیاره را به تلی از خاکستر تبدیل کنید.

در بسته الحاقی Stellaris Necroids یک نوع نژاد بسیار باهوش اضافه‌شده که مرگ را از زندگی حذف کرده و به بازیکنان اجازه‌ی ساخت امپراتوری‌هایی می‌دهد که قرار نیست به این سادگی به کتاب‌های تاریخ بپیوندند. این DLC جدید، چالش‌ها و آیتم‌های تزئینی بیشتری برای شما آماده کرده تا ظاهر خود را با نژاد جدید بازی ست کنید. این نژاد جدید تأثیر بسیار زیادی روی دنیای پیرامون می‌گذارد و تغییرات زیادی در زمینه تعادل قوا ایجاد می‌کند که ممکن است قدرت امپراتوری‌های موجود را افزایش دهد. بیشتر تغییرات بازی ظاهری است و روند پیشین این بازی استراتژیک، دست‌نخورده باقی‌مانده است. این بازی تجربه‌ای تکرار نشدنی سرشار از هیجان است. در این سبک بازی‌های Hearts of Iron و Command And Conquer 4 Tiberian Twilight را تجربه کنید.

Stellaris Necroids

در ادامه برای دانلود بازی Stellaris Necroids با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows® 7 SP1 64 Bit
Processor: Intel® iCore™ i3-530 or AMD® FX-6350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 460 or AMD® ATI Radeon™ HD 5870 (1GB VRAM), or AMD® Radeon™ RX Vega 11 or Intel® HD Graphics 4600
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c- compatible sound card
Additional Notes: Controller support: 3-button mouse, keyboard and speakers. Special multiplayer requirements: Internet Connection

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows® 10 Home 64 Bit
Processor: Intel® iCore™ i5-3570K or AMD® Ryzen™ 5 2400G
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 560 Ti (1GB VRAM) or AMD® Radeon™ R7 370 (2 GB VRAM)
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space
Sound Card: Direct X 9.0c- compatible sound card
Additional Notes: Controller support: 3-button mouse, keyboard and speakers. Special multiplayer requirements: Internet Connection

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Necroids, an intelligent undead species that live death to the fullest, will allow players to form empires that thrive where others might perish – and perish that others might thrive!
The Necroids Species Pack features a brand new selection of portraits, civics, ship sets and other cosmetics for players who don’t fear the afterlife, and a unique Necrophage origin with new civics.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv