دانلود زیرنویس فارسی بازی Control
دانلود بازی Whispering Willows برای PC
دانلود بازی Whispering Willows برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Whispering Willows برای PC

پارسی گیم 20 اردیبهشت 1399 بدون دیدگاه

دانلود بازی Whispering Willows برای کامپیوتر

بسیاری از بازی‌های ترسناک دارای خط داستان مشابه و تکراری هستند. معمولاً یک عمارت وجود دارد که فردی داخل آن گیر افتاده است و عده‌ای نیز برای آزاد کردن او جان خود را به خطر می‌اندازند. استودیو Night Light Interactive نیز دقیقاً با تکرار همین ایده در سال 2014 بازی Whispering Willows را روانه بازار کرد. این بازی یک دنیای ترسناک است که شمارا با ارواح و دنیای آن‌ها آشنا می‌کند. باید معماهای مهمی را حل کنید و پرده از رازهای مهیبی بردارید تا بالاخره بتوانید به النا کمک کنید تا پدر گم‌شده‌اش را در یک بازی معمای و ترسناک پیدا کنید.

بازی Whispering Willows داستان دختر جوانی به النا الکورن را روایت می‌کند که ماجرایی بسیار ترسناک و دلهره‌آور را برای یافتن پدر گمشده‌اش و همچنین عمارت اسرارآمیز Willow شروع کرده است. پدر او با مراجعه به این عمارت منفور گم‌شده است و مدتی است که خبری از او نیست. حالا شما هستید که باید در قالب النا به دنبال او بگردید و در این میان با بعد دیگری از هستی آشنا خواهید شد: دنیای مردگان! جایی که ممکن است پدر شما همان‌جا گیر افتاده باشد و برای پیدا کردن او باید از دل معماها و پازل‌های مختلفی عبور کنید. اگرچه کمک به او چندان آسان نیست و شمارا وارد دنیایی ترسناک می‌کند. جایی که ارواح و موجودات عجیب سد راهتان خواهند شد و ماجراجویی را برای شما سخت خواهند کرد. البته اینجاست که باید نشان دهید چه دختر شجاعی هستید و برای پیدا کردن پدرتان دست به هر کاری که باید و لازم است می‌زنید.

بیشتر اشباحی که در بازی Whispering Willows وجود دارند چندان آزاری به شما نمی‌رسانند و در عوض این شما هستید که باید به اقتضای داستان، خواسته‌های آن‌ها را پیش برده و گره از معما بردارید. با این در موارد اندکی نیز با ارواح شرور برخورد می‌کنید که گردنبند آویخته به گردن شما، با قرمز شدن حضور آن‌ها را به شما یادآور می‌شود. ارواح البته آن‌چنان‌که فکر می‌کنید خودشان را به شما نشان نمی‌دهند و تنها صدای آن‌ها را خواهید شنید و چندین دیالوگ نیز بیان خواهد شد. استودیو برای پیش بردن داستان از یک دفتر خاطرات استفاده کرده است که با طی کردن هر مرحله، کامل می‌شود و می‌توانید داستان را بهتر متوجه شوید یا اینکه اطلاعاتی از پس‌زمینه شخصیت‌ها و محیط داستان دریافت کنید. گرافیک دوبعدی بازی برعکس آن چیزی که فکر می‌کنید به هیجان و لذت آن افزوده است و صداگذاری نیز خوبی از رمز و راز را به شما القا خواهد کرد. در این سبک بازی‌هایی چون Little Nightmares و What Remains of Edith Finch هم‌ چنین حسی به شما خواهند داد.

در ادامه برای دانلود بازی Whispering Willows با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP/Vista/7/8
Processor: Core 2 Duo or faster
Graphics: Shader Model 3.0 compatible, GeForce 8600GT (2007 model) or better
DirectX: Version 9.0
Additional Notes: Controller recommended

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Young Elena Elkhorn embarks on a harrowing journey to find her missing father and discover the secrets of the Willows Mansion. Aiding her journey is a unique amulet, she received from her father, which allows her to astral project her spirit into a ghostly-realm and communicate with the dead. Play as Elena to find her missing father, use your astral projection to solves the mansion’s tricks and puzzles, help the lingering souls and discover so much more in Whispering Willows.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv