دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
دانلود بازی Anomaly Warzone Earth برای PC
دانلود بازی Anomaly Warzone Earth برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Anomaly Warzone Earth برای PC

پارسی گیم 17 آبان 1398 4 دیدگاه

دانلود بازی Anomaly Warzone Earth برای کامپیوتر

یکی از زیرشاخه‌های سرگرم کننده‌ی سبک استراتژی، سبک Tower defense است که البته به دلیل کمبود تنوع در این نوع بازی‌ها، معمولاً Tower defense به عنوان به مود در بازی‌های استراتژی عادی قرار داده می‌شود یا به عنوان یک بازی گوشی روانه‌ی بازار می‌شود. Anomaly: Warzone Earth نیز به عنوان یک بازی گوشی این سبک را وارد خود کرده است که البته برعکس شده‌ی این سبک را به صورت مستقل در بازی خود قرار داده است. این مسئله باعث شده است تا این بازی جذابیت‌های بیشتری نسبت به دیگر Tower defense هایی که به عنوان مود در بازی‌های بزرگ می‌بینید داشته باشد.

در سبک تاور دیفنس، شما باید شروع به ساخت ساختمان‌های دفاعی کنید تا در برابر گروه‌های بزرگی که از مسیری مشخص حرکت می‌کنند، دوام بیاورید. شما با ارتقا دادن ساختمان‌های دفاعی و قرار دادن آن‌ها در مکان‌های درست حسابی، می‌توانید به خوبی در برابر گروه‌های بزرگ دفاع کنید و آن‌ها را شکست دهید. در بازی آنومالی، قضیه برعکس است؛ این شما هستید که باید حمله کنید و از سدهای قدرتمند دفاعی دشمن عبور کنید. به همین دلیل، نام Tower Attack برای سبک این بازی در نظر گرفته شده است.

همانطور که در بازی‌های تاور دیفنس، دشمنی که ساختمان‌ها به آن شلیک می‌کنند دست شما نیست، حرکت وسایل نقلیه‌ حاوی محموله نیز در این بازی دست شما نیست. شما باید مسیر حرکت کلی محموله‌ی دلخواه را مشخص کنید و بعد از آن دیگر به جهت حرکت آن، دسترسی نخواهید داشت. هدف در این بازی، رساندن محموله‌های زیادی به آخر نقشه است و ساختمان‌های دفاعی مانع این کار می‌شوند. شما باید با استراتژی‌های مختلفی که بازی در برابر شما قرار می‌دهد، از این سدهای دفاعی قدرتمند عبور کنید.

اگر به دنبال یک بازی در سبک Tower defense هستید که برعکس دیگر بازی‌های این سبک، شما را مجبور به حمله کردن و دفاع از محموله‌ی خود در برابر ساختمان‌های دفاعی کند، Anomaly: Warzone Earth تجربه‌ای جذاب و متفاوت را به شما ارائه می‌دهد که می‌تواند ساعاتی شما را سرگرم نگه دارد.

در ادامه برای دانلود بازی Anomaly Warzone Earth با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Microsoft Windows XP SP2/Microsoft Windows Vista/Microsoft Windows 7
Processor: Intel Pentium 4 2.4GHz or AMD Athlon 64 +2800
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 7600 / ATI Radeon X1800 or equivalent
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 1 GB
Sound: DirectX 9.0c compliant soundcard

سیستم پیشنهادی :

OS: Microsoft Windows XP SP2/Microsoft Windows Vista/Microsoft Windows 7
Processor: Intel Pentium 4 2.4GHz or AMD Athlon 64 +2800
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 7600 / ATI Radeon X1800 or equivalent
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 1 GB
Sound: DirectX 9.0c compliant soundcard

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Anomaly: Warzone Earth is an extraordinary mixture of action and strategy in a reversed tower defense formula. The game tasks you with saving a near-future Earth from an alien onslaught. The invaders have captured world’s major cities, building huge turrets that destroy everything in their path. It’s up to you to lead an armor squad through the streets of cities like Baghdad and Tokyo, planning the route and strategically choosing which units to deploy in order to crush the opposition. Take control of the Commander, whose special abilities and quick thinking will be vital in supporting the squad in its mission, as you engage in fast-paced, tactical battle across story campaign and two heart-pounding Squad Assault Modes.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 4 دیدگاه
 • امیر

  مهمان

  سلام بازی رو نصب کردم یه بازی دیگه شد که …….این بازی شدAce Combat Assault Horizon

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به امیر

   پشتیبانی

   سلام
   بررسی میشه

 • ممد

  مهمان

  چه بازی مسخره ای مضخرفی بود..الکی این همه دانلودش کردم..

  پاسخ دهید
 • علی

  مهمان

  سلام وقت تون بخیر من جدیدا به یک مشکل خوردم موقعی که از بعضی از بازی ها میام بیرون صفحه مانیتور ام شطرنجی وبرفکی وسبز میشه بعد به حالت عادی اش بر میگرده بعضی از وقت ها هم مجبور به ریسیت میشم تا صفحه درست بشه کسی میدونه مشکل از چی ؟ سیستم من گیمینگ هست

  پاسخ دهید


Adv
Adv