دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Afterparty برای PC
دانلود بازی Afterparty برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Afterparty برای PC

پارسی گیم 8 آبان 1398 1 دیدگاه

دانلود بازی Afterparty برای کامپیوتر

تا چه اندازه از جهنم و مرگ می‌ترسید؟ آیا فکر به اینکه یک سری شیطان ایستاده باشند و شمارا تا بی‌نهایت عذاب دهند، آزارتان می‌دهد؟ خب این اتفاق قرار است در بازی Afterparty برایتان پیش بیاید. استودیو Night School Studio با داستانی جذاب پا پیش گذاشته است. شما در نقش دو شخصیت به نام‌های Milo و Lola قرار خواهید گرفت. این دو یکی از دوستان جدانشدنی هستند که بعد از مرگ جایشان را در جهنم دیده‌اند! اما اینجا یک‌راه فرار نیز وجود دارد. می‌توانید روح خودتان را کف دست شیطان بزرگ بگذارید و او قرار است که یک فرصت دیگر به شما بدهد و به زمین برتان گرداند. اما این به چه قیمتی برای خودتان تمام خواهد شد؟

Milo و Lola حالا مرده‌اند و در حال گذشت از خیابان‌های ناکجاآباد هستند. آن‌ها روبه روی کوه بلندی قرار دارند و روی این کوه نیز به خط بزرگی نوشته‌شده است جهنم! اینجا دنیای مردگان است و فکرش را کنید چه چالش‌ها و داستان‌هایی پیش روی شما قرار دارد. هر پله‌ای که باید بردارید به خود شما بستگی دارد. تنها یک شانس برای شما وجود دارد و می‌توانید بار دیگر به زندگی عادی خود برگردید اما به دست آوردن آن‌چنان ساده نخواهد بود. حالا وقت آن است که همراه داستان Afterplay شوید و رازهای عمق جهنم تاریک و آتش وار را کشف کنید. لعنت خدا بر شما بوده است و مشخص نیست در زندگی واقعی‌تان چه کرده‌اید. هر چه باشد یک شانس دوباره برای بازگشت به زندگی دارید و به‌هیچ‌عنوان آن را از دست ندهید. Afterplay زندگی پس از مرگ در چنگال شیطان و جهنم سوزان است.

همراه سرنوشت شوم Milo و Lola شوید و با سیستم مکالمه‌ای بازی سرگرم شوید. تمام داستان به تصمیمات شما بستگی دارد و کافی است که یک تصمیم اشتباه بگیرید و آنگاه برای همیشه در عمق جهنم بسوزید. برای اینکه در عمق گرما زنده بمانید، نیاز است که یک سری نوشیدنی‌های خاصی را نوش جان‌کنید و برای همین هم باید حسابی حواستان به میزان سلامتتان باشد. برای گذر وقت در بی‌نهایت نیز یک سری بازی‌های خاص آماده‌شده‌اند که شمارا اندکی سرگرم خواهند کرد. یادتان باشد که اعمال شما در Afterplay تماماً سرنوشت جهنم را تغییر می‌دهد. به‌نوعی نجات از جهنم ممکن است به معنی نابودی کامل آن باشد. بازی Afterplay دنیایی خیالی و فانتزی را به تصویر می‌کشد که در آن مرگ حقیقتی ناخوشایند است. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید، می‌توانید نگاهی به Demons Never Lie نیز بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی Afterparty با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 SP1
Processor: Intel Core i3 2.5GHz
Memory: 4 GB
Graphics: Radeon HD 6850 or equivalent
DirectX: 11
Storage: 5GB

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5 3.0 GHz
Memory: 8 GB
Graphics: Radeon RX 460 or equivalent
DirectX: 11
Storage: 5GB

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

In Afterparty, you play Milo and Lola, recently deceased best buds who suddenly find themselves staring down an eternity in Hell. But there’s a loophole: outdrink Satan and he’ll grant you re-entry to Earth. Milo and Lola are now dead, thirsty, and roaming the streets of Nowhere, the outermost island of Hell. What adventures will you stumble through in the underworld? Every step is up to you. Time to go on the best bender ever, uncover the mystery of why you’ve been damned, and drink the big guy under the table.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • FarzamGD

    مهمان

    سلام. خسته‌نباشید. آقا سایت مشکل فیلتر و ارورای عجیب‌غریب‌ش خدارو شکر خیلی محدود شده و داره محو می‌شه کلاً.. بعضی وقت‌هام میاد ولی دو سه‌بار ریفرش می‌کنیم سایت بالا میاد کاملا عادی.. ولی قضیه‌ی دانلود ها هنوز پا برجا هست. من کلی تست کردم با چند دستگاه و چند اپراتور و ساعت‌های مختلف.. دیشب بالاخره فهمیدم که ( سرور دانلود 5م شما ( DL5 )) مشکل داره! یه هم‌چین حالتی مثل سایت داره.. انگار فیلتر شده‌ست.. دانلود منیجر تو بخش Request Information می‌مونه و دانلود آغاز نمی‌شه ( که معمولا برای سایت‌های فیلتر شده توی ریکوست اینفو می‌مونه.. ) بعدش از سرور 4 یه دانلود کردم با سرعت کامل بدون ضعف و تاخیر دانلود شدن سالم سالم.. سرور 5 ایراد داره ( حالا یا فیلتر شده یا هر اتفاق دیگه‌ای ) من کل دانلودام از شانس رو سرور 5ه درستش کنید (((: ممنون از سایت عالی‌تون 🙏🙏

    پاسخ دهید


Adv
Adv