Par30Game
تبلیغات شما در پارسی گیم
تبلیغات شما در پارسی گیم
در تعریف تبلیغات چنین آمده است: تبلیغات فرآیند روشمند ارائه اطلاعات مناسب در مورد کالاها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف‌کنندگان به خرید کالاها و خدمات می‌باشد. تبلیغات از طریق رسانه‌های مختلفی انجام می‌پذیرد که از آن جمله می‌توان به روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و … اشاره نمود. چندی است که رسانه‌ای جدید، یعنی شبکه جهانی اینترنت، به جمع رسانه‌های مورداستفاده تبلیغات اضافه‌شده است. رشد تبلیغ در اینترنت نسبت به تبلیغ در رسانه‌های سنتی، از سرعت بسیار بیشتری برخوردار بوده است. چرا که پس از گذشت 38 سال از پیدایش رادیو، تعداد استفاده‌کنندگان آن به 50 میلیون نفر رسید، تلویزیون 13 سال پس از پیدایش این حد نصاب را کسب کرد و اما اینترنت تنها با گذشت 4 سال توانسته به این حد نصاب دست پیدا کند.

تبلیغات شما در پارسی گیم

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال
خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال
سامانه Pay98 یک صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال با بیش از 5 سال سابقه است، که در آن علاوه بر امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتالی چون بیت کوین و اتریوم می توانید، آموزش های لازم در خصوص فناوری ارزهای دیجیتال، ترید، NFT و فروش کاراکترها و ایتم های بازی های کامپیوتری را نیز بیاموزید.

خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال

assassins-creed-odyssey
یحیی رحیمی

آیتم ها و محتوای خوبی را در جشن تولد بازی Assassin’s Creed Odyssey دریافت کنید

یحیی رحیمی 11 مهر 1398 بدون دیدگاه

بازی Assassin’s Creed Odyssey برای جشن گرفتن تولد یک سالگی خود، رویداد جذابی را شروع کرده است که محتوای فوق العاده خوبی را در دسترس شما قرار می دهد. این ماه قرار است که هر روز یک سری چالش های مختلف به بازی اضافه شوند و این طور که هر روز بتوانید از محتوای جدید لذت ببرید و جوایز خوبی نیز برای خودتان دست و پا کنید که فوق العاده به دردتان خواهند خورد.

یکی از این آیتم های جدید، همین اسب تک شاخی است که در زیر مشاهده می کنید. این اسب در فروشگاه بازی قرار گرفته است و همان طور که می بیند، او سر و قیافه بسیار جذاب و رنگارنگی دارد و دقیقا مصداق یک تک شاخ با بال های زیباست. هر چه که باشد، این یک موجود بسیار زیباست که به جذابیت بازی کمک زیادی خواهد کرد.

بازیکنان در رویداد یک سالگی بازی Assassin’s Creed Odyssey قادر به شکست دادن دشمنان جدیدی نیز خواهند بود. در تمام ماه، می توانید طلا و پول خوبی را در کشتی ها یا مراحل آدم کشی بیابید. این مراحل به صورت روزانه در دسترس بازیکنان خواهند بود و دیگر یک لحظه هم بیکار نخواهید نشست. می توانید جدول این رویدادها را نیز در زیر مشاهده کنید.

acd_melainaunicorn

اواخر این ماه نیز قرار است که آخرین آپدیت بازی به نام پچ v1.5.1 منتشر شود و این دیگر پایان ماجرای بازی Assassin’s Creed Odyssey خواهد بود. این آپدیت البته بیشتر روی برطرف کردن باگ های آزار دهنده و ریز و درشت تمرکز کرده است و قرار است که جزئیات آن نیز به زودی اعلام شود.

یوبی‌سافت به مناسبت تولد یک سالگی بازی نیز یک سری آمار از تعداد بازیکنان بازی منتشر کرده است و برای نمونه بیش از 20 میلیارد دشمن در بازی کشته شده اند و همچنین بازیکنان 645 میلیون ساعت به انجام Assassin’s Creed Odyssey پرداخته اند. این ماه برای طرفداران بازی Assassin’s Creed Odyssey فوق العاده خواهد بود و این همه محتوا را هیچ جایی نمی توان پیدا کرد. بنشینید و از هر آنچه دریافت خواهید کرد نهایت لذت را ببرید.

منبع: VG247

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv