دانلود بازی Celeste برای PC
دانلود بازی Celeste برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Celeste برای PC

پارسی گیم 6 مهر 1398 11 دیدگاه

دانلود بازی Celeste برای کامپیوتر

Celeste را میتوان یکی از بهترین بازی‌های مستقل سال 2018 دانست که برای کامپیوترهای شخصی و سایر پلتفرم ها منتشر شده است، این بازی که در ژانر پلتفرمر طراحی شده، داستان دختری را روایت می کند که باید به نک قله‌ی یک کوه به نام Celeste برسد. Celeste در مدت زمان کوتاهی موفق شده نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند و امتیازات بسیار بالایی نیز به دست بیاورد. توسعه‌دهندگان این بازی که یک تیم بسیار کوچک هستند، مدت زمان بسیاری را صرف توسعه‌ی بازی خودکرده‌اند. بااینکه Celeste در زمینه‌ی گرافیکی ضعف‌هایی دارد اما گیم پلی بازی آن‌قدر جذاب طراحی‌شده که ضعف‌های بازی در دیگر بخش‌ها زیاد به چشم نخواهد آمد.

همان‌طور که گفته شد داستان بازی در مورد دختری به نام Madeline است که قصد دارد به نوک قله‌ی کوه Celeste سعود کند، Madeline در راه خود با سختی‌های زیادی روبه رو می‌شود، از جمله این سختی‌ها می‌توان به عوامل طبیعی و موجودات خطرناک اشاره کرد، بازی بیش از 100 مرحله‌ی مختلف دارد که بازیکنان در هر مرحله با چالشی جدید روبه رو خواهند شد. روند سخت شدن مراحل تدریجی خواهد بود، شما در مراحل ابتدایی با چالش های ساده ای روبه رو هستید اما هر چقدر که در بازی پیشروی کنید، بازی برای شما سخت تر و چالش‌برانگیزتر خواهد شد.

Celeste در بخش گرافیک هنری توانسته بسیار فوق‌العاده عمل کند، طراحی محیط بازی کاملاً متناسب با گیم پلی انجام شده و به جذاب تر شدن روند بازی کمک بسیار زیادی کرده است، اما گرافیک فنی بازی با اینکه به صورت دوبعدی طراحی شده اما شباهت زیادی به بازی‌های دهه‌ی 90 میلادی دارد، با اینکه این عمل تصمیم خود سازندگان بازی بوده اما به نظر نمی‌رسد که این کار تصمیم درستی بوده باشد.

اگر به بازی‌های پلتفرمر علاقه دارید و دوست دارید که از وقت اضافه‌ی خود نهایت استفاده و لذت را ببرید، Celeste یک بازی فوق‌العاده است که می‌تواند شما را مجذوب خود کند.

در ادامه برای دانلود بازی Celeste با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 or newer
Processor: Intel Core i3 M380
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD 4000
DirectX: Version 10
Storage: 1200 MB available space

تصاویری از محیط بازی :


تبليغات
دانلود
About This Game :

Help Madeline survive her inner demons on her journey to the top of Celeste Mountain, in this super-tight, hand-crafted platformer from the creators of multiplayer classic TowerFall. The controls are simple and accessible – simply jump, air-dash, and climb – but with layers of expressive depth to master, where every death is a lesson. Lightning-fast respawns keep you climbing as you uncover the mysteries of the mountain and brave its many perils.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 11 دیدگاه