دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Ion Fury برای PC
دانلود بازی Ion Fury برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Ion Fury برای PC

پارسی گیم 31 مرداد 1398 1 دیدگاه

دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر

دنیای شوترهای اول‌شخص همیشه این‌چنین پرزرق‌وبرق نبود و زمانی تنها یک سری پیکسل‌های درهم‌وبرهم هیجان می‌آفرید. این سبک از شوترهای اول‌شخص دیگر نوستالژیک حساب می‌شود اما به معنی آن نیست که دیگر استودیویی سمت آن نرود. Ion Fury اما یک شوتر اول‌شخص تک نفره است که دقیقاً روی همان موتور گرافیکی قدیمی و نام‌آشنای Build ساخته‌شده است. استودیو Viodpoint بار دیگر ما را به دنیای سه‌بعدی پر از ارواح و دشمنان دوبعدی برده است و آن موسیقی نام‌آشنا را در کنار بکش‌بکش پایان‌ناپذیری به خورد ما داده است.

بازی ما را در نقش Shelly Bombshell قرار می‌دهد و او یک‌پا در خنثی کردن بمب اوستاست و حتی اسم خود را نیز به همین دلیل دریافت کرده است. اوضاع همین‌طور خوب پیش نمی‌رود و به‌یک‌باره آنتاگونیست داستان به نام دکتر یودا هسکل وارد داستان می‌شود و به همراه نوچه‌هایش تمام شهر را تحت کنترل قرار می‌دهند. این بار دیگر باید دست به انفجار زد و فرصت بمب خنثی کردن نیست. هدف اصلی شکست دادن حریف و کشتن هسکل بی‌همه‌چیز است. برای رسیدن به این هدف روش‌های مختلفی در نظر گرفته‌شده‌اند و صحنه‌های خشن و مرگ‌آور فراوانی برای سکته دادن بازیکن فراهم‌شده‌اند. تنها کافی است که کاور بگیرید، بدوید و با سلاحتان در یک حرکت، دشمن را پودر کنید و البته پودر قرمز!

سلاح‌های مختلفی برای پایین کشیدن قصر آدم بده داستان فراهم‌شده است و برای رسیدن به هدف به همه آن‌ها نیاز خواهید داشت. تقریباً هر شلیک شما اهمیت خود را دارد و البته همه‌ی دشمنان نیز با تفنگ نمی‌میرند و دخل بعضی از آن‌ها را باید با نارنجک آورد. حریفان در بازی Ion Fury فوق‌العاده سرسخت و کله خراب هستند و تازه باس فایت های آن نیز شمارا پیر خواهد کرد. طوری است که با خودخواهید گفت که این پدرسوخته‌ها چطور به من شلیک می‌کنند و هر چه من شلیک می‌کنم به هیچ جایشان برنمی‌خورد! در این عصر مدرن که تمامی شوترها المان‌های فوق‌العاده پیشرفتی در خوددارند و دنیای مولتی پلیر فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند، Ion Fury باهدفی آسان پا به میدان گذاشته است و تنها می‌خواهد خاطرات قدیمی را زنده کند. چه چیزی بهتر از اینکه در دنیایی سه‌بعدی دست به تفنگ شد و دخل چند آدم شرور را آورد؟

در ادامه برای دانلود بازی Ion Fury با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: Any 64-bit Intel or AMD CPU
Memory: 1024 MB RAM
Graphics: 512 MB video memory. Intel integrated graphics supported.
Storage: 100 MB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5, AMD Ryzen or equivalent
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: 1024 MB or more dedicated video memory. NVIDIA or AMD preferred.
DirectX: Version 9.0c
Storage: 100 MB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

While Shelly “Bombshell” Harrison earned her codename defusing bombs for the Global Defense Force, when evil transhumanist mastermind Dr. Jadus Heskel unleashes the members of his cybernetic cult onto the streets of Neo DC, she knows it’s time to start causing explosions instead of preventing them. Her quest to slay Heskel leaves a trail of carnage throughout huge, multi-path levels filled with gigantic explosions, more secret areas than we can count, and inhuman foes behind every corner. There’s no regenerating health here; stop taking cover and start running and gunning.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • farzad

    مهمان

    عالی کم حجم و بسیار مهیج سیستم بالایی هم نمیخواد

    پاسخ دهید


Adv
Adv