دانلود زیرنویس فارسی بازی Control
دانلود بازی Fast & Furious Showdown برای PC
دانلود بازی Fast & Furious Showdown برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Fast & Furious Showdown برای PC

پارسی گیم 6 اسفند 1397 4 دیدگاه

دانلود بازی Fast & Furious Showdown برای کامپیوتر

Fast & Furious: Showdown یک بازی Racing بر اساس همین سری فیلم مشهور است که شما را در نقش مشهوترین شخصیت‌های فیلم‌های Fast & Furious قرار می‌دهد. داستان بازی بین Fast Five و Fast & Furious 6 است که جدا از داستان اصلی فیلم‌های این مجموعه نیست. این بازی توسط Firebrand Games توسعه یافته است و Activision آن را در سال 2013 روانه‌ی بازار کرد. این بازی دارای دو بخش تک نفره و چند نفره است که تمرکز اصلی بازی، بر روی بخش تک نفره‌ قرار گرفته است.

داستان بازی با یک سینماتیک شروع می‌شود که Monica Fuentes، Riley Hicks را در حالی که در دفتر او در حال گشتن فایل‌های محرمانه است، پیدا می‌کند. Riley خود را معرفی می‌کند و می‌گوید که قرار است Luke Hobbs را طی 24 ساعت آینده ملاقات کند و به تمام اطلاعاتی که به او مربوط می‌شود، نیاز دارد. Monica شروع به توضیح دادن می‌کند که مراحل بازی نیز مربوط به وقایعی است که Monica روایت می‌کند. این وقایع، مربوط به فیلم‌های پنجم و ششم این مجموعه می‌شود و برای مثال، شما در یکی از مراحل باید گاوصندوق بزرگی را پشت ماشین خود حمل کنید که مربوط به یکی از واقعه‌های فیلم پنجم این مجموعه است. مراحل بازی معمولا یا به صورت مسابقه‌ای است و یا به صورت مبارزه‌ی ماشین‌ها. برای مثال مراحل مسابقه‌ای بازی، معمولا به این صورت هستند که بازیکن را در یک مسیر حلقه مانند قرار می‌دهند و بازیکن باید چندین دور مشخص را بدون نابود شدن ماشینش، بزند. شما می‌توانید بازی را به صورت دو نفره با دوستتان یا با یک هوش مصنوعی تجربه کنید چراکه اکثر مراحل بازی را باید به صورت دو نفره به اتمام برسانید. تنوع مراحل بسیار پایین است و سیستم رانندگی بازی نیز تعریف خاصی ندارد و تجربه‌ای نه چندان جالب را به هواداران این سبک ارائه می‌دهد.

اگر از طرفداران شدید سری فیلم‌های Fast & Furious هستید، بازی Fast & Furious: Showdown می‌تواند چند ساعتی شما را سرگرم کند.

در ادامه برای دانلود بازی با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP SP3/Vista/7/8
CPU: Core 2 Duo E8200 2.66 GHz/Phenom X3 8750 2.4 GHz
RAM (memory): 2 GB
Videocard: 512 MB (Radeon HD 4850/GeForce 8800 GT)
HDD: 2 GB
DirectX: 9.0c

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Fast & Furious: Showdown is a cooperative racing video game developed by Firebrand Games.[1] It was published by Activision for Xbox 360, PlayStation 3, Wii U, Nintendo 3DS, and Microsoft Windows. The game is based on The Fast and the Furious series, and bridges the story between the movies Fast Five and Fast & Furious 6.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 4 دیدگاه
 • دانیال

  مهمان

  سلام روی سیستم من میاره. ممنون اگه جواب بدید ویندوز 7 . رم 4

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به دانیال

   پشتیبانی

   سلام
   مشخصات کامل و دقیق سیستم خودتون رو بگید

 • مانی خفن

  مهمان

  سلام رو سیستم من میاره:لطفا زودتر پاسخ دهید ممنون
  system
  cpu:intel core i3 2.6 ghz quad
  ram:6gb ddr3
  gpu:nvidia gefkrce 750gtx 2gb
  win 10 pro 64 biti

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به مانی خفن

   پشتیبانی

   سلام
   بله


Adv
Adv