دانلود بازی Logiart Grimoire برای PC
دانلود بازی Logiart Grimoire برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Logiart Grimoire برای PC

پارسی گیم 22 فروردین 1403 بدون دیدگاه
1,124 بازدید

دانلود بازی Logiart Grimoire برای کامپیوتر

در Logiart Grimoire، بازیکنان سفری را برای کشف اسرار و بازیابی قدرت جادویی یک گریمور مرموز آغاز می‌کنند. این بازی به طور یکپارچه دو مکانیک پازل جذاب را در هم می‌آمیزد: «Logiart»، یک معمای منطقی تصویری و «Fusion»، یک پازل کلمه که باید به دقت آن را حل کنید. با راهنمایی امیل، متولی گریمور، بازیکنان باید پازل‌های Logiart را حل کنند، راه‌حل‌های خود را از طریق Fusion ترکیب کنند و به تدریج اسرار پنهان در صفحات گریمور را باز کنند. با پیشرفت بازیکنان، آنها نه تنها مهارت‌های حل پازل خود را تقویت می‌کنند، بلکه شاهد رشد امیل با به دست آوردن قدرت جادویی خود در جریان داستان هستند.

در Logiart Grimoire، بازیکنان نقش شخصیتی را بر عهده می‌گیرند که Logiart grimoire (کتابی عرفانی با قدرت حل پازل‌های پیچیده) را کشف می‌کند. با این حال، یک اتفاق ناگوار گریمور را به یک شی معمایی تبدیل کرده است و بسیاری از معماهای Logiart آن را غیر قابل حل می‌کند. با راهنمایی امیل، بازیکنان برای بازگرداندن توانایی‌های از دست رفته گریمور و کشف اسرار پنهان در صفحات آن، تلاش می‌کنند. با حل معماهای Logiart و درگیر شدن در Fusion، بازیکنان قصد دارند گریمور را به شکوه سابق خود بازگردانند و دانش پنهان آن را باز کنند. قدرت‌های شما امکان کشف ترکیب‌های جدید پازل را فراهم می‌کند.

با مجموع 280 پازل موجود در اندازه های مختلف، بازیکنان فرصت های زیادی برای آزمایش مهارت حل پازل خود دارند. بازیکنان به حل پازل‌های تازه ایجاد شده ادامه می‌دهند و در کنار امیل برای بازیابی توانایی‌های از دست رفته گریمور و کشف اسرار آن کار می‌کنند. با دنبال کردن این پیشرفت، بازیکنان به تدریج گریمور را به حالت اولیه خود باز می‌گردانند و دانش پنهان آن را باز می‌کنند، در حالی که مهارت‌های حل پازل خود را تقویت می‌کنند و از یک تجربه بازی همهجانبه لذت می‌برند. اگر به دنبال یک بازی پازل و معمایی بسیار پیچیده هستید که شما را برای روزها درگیر خود کند، توصیه میکنیم این اثر خاص را دانلود کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Gordian Rooms 2 A curious island و The White Chamber را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Logiart Grimoire برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DX10,DX11,DX12
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

You, who have taken hold of the Logiart grimoire, encounter Emil, the custodian of the grimoire. Originally, it was the grimoire that could solve “Logiart”, but the cast magic has gone awry, transforming it into the enigmatic grimoire. Most of the “Logiart” can no longer be unraveled. As one led by the Logiart’s grimoire, you can solve it and once again restore the ability to solve “Logiart.” Let’s work together with Emil to unravel the mysteries of this enigmatic grimoire and restore it to its original state.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.