دانلود بازی Summerhouse برای PC
دانلود بازی Summerhouse برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Summerhouse برای PC

پارسی گیم 15 فروردین 1403 بدون دیدگاه
1,688 بازدید

دانلود بازی Summerhouse برای کامپیوتر

به Summerhouse خوش آمدید؛ جایی که خلاقیت حد و مرزی نمی‌شناسد و تنها محدودیت آن تخیل شماست. در دنیایی آرام شیرجه بزنید که در آن گرمای نوستالژی با هیجان اختراعات معماری روبرو می‌شود. این فقط یک بازی نیست. این دعوتی برای ایجاد تکه‌ای از بهشت شما است. خود را در محله‌ای آرام تصور کنید که اطراف آن توسط امواج ملایم در کنار دریا، شلوغی منظره شهری پرجنب‌وجوش، یا آرامش یک خلوتگاه کوهستانی احاطه شده است. در Summerhouse، شما این قدرت را دارید که این محیط‌ها را به دلخواه بسازید و شکل دهید. دنیا بوم نقاشی شماست و ابزارهایتان مثل تخیل شما بی حد و حصر هستند.

برخلاف بازی‌های ساخت و ساز سنتی، Summerhouse از محدودیت‌های قوانین رهایی می‌یابد. در اینجا، شما مقید به بودجه یا نقشه نیستید. در عوض، شما تشویق می‌شوید جذاب‌ترین رؤیاهای معماری خود را پیاده کنید. از کلبه‌های عجیب و غریب گرفته تا آسمان‌خراش‌های آینده نگر، انتخاب با شماست. چیزهای عجیب و غریب، زیبا، باشکوه یا مبهم را در آغوش بگیرید، زیرا Summerhouse همه آنها را درون خود جای داده است. به سادگی چکش مجازی خود را بردارید و شروع به ساختن کنید. طرح‌های غیر متعارف را آزمایش کنید، اشیا روزمره را به شگفتی‌های معماری تغییر دهید و شاهد زنده شدن خلاقیتتان باشید.

همان‌طور که خانه‌های کوچک خود را می‌سازید، Summerhouse با شگفتی‌های لذت بخشی در طول مسیر به شما پاداش می‌دهد. با شخصیت‌های جذاب روبرو شوید، مصالح ساختمانی جدید را باز کنید و به ایده‌های دنج جان بدهید. هیچ مسیر مشخصی برای دنبال کردن یا اهدافی برای دستیابی وجود ندارد. فقط خلاقیت خالص و بدون تحریف در بازی حاکم است. گذر زمان را بی‌سابقه تجربه کنید زیرا روز به شب تبدیل می‌شود و با لمس یک دکمه دوباره برمی‌گردد. شاهد درخشش ملایم شب‌های مهتابی، رنگ‌های پر جنب و جوش صبح‌های آفتاب‌زده، یا نمایش یک طوفان در حال نزدیک شدن در جریان این بازی بی نظیر باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های The Leviathans Fantasy و Heroes Of Eternal Quest را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Summerhouse برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10 or later
Processor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX950 or higher
Storage: 500 MB available space
Sound Card: Have one.

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

SUMMERHOUSE is a small-scale building game and a love letter to the feeling of long lost summer afternoons. Craft a neighbourhood of tiny, beautiful lived-in homes in a variety of settings: the sea, the city, or the mountains. While there are some little secrets to uncover, there are no rules, and you can’t win or lose. Just chill out, build to your heart’s content and soak up the atmosphere. If relaxation and creation are your thing, this is a game for you 🙂

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.