جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت «گیم کانکشن» آمریکا برای بازی‌ساز ایرانی
نوید قادری

جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت «گیم کانکشن» آمریکا برای بازی‌ساز ایرانی

نوید قادری 1 فروردین 1403 بدون دیدگاه
2,605 بازدید

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مراسم اختتامیه فستیوال گیم کانکشن آمریکا که دیشب (29 اسفند) از ساعت ۱۹:۳۰ در سانفرانسیسکو برگزار شد، برندگان خود در بخش‌های مختلف را اعلام کرد. از ایران مهرداد رضایی از استودیو «پرشالند» با بازی «امپراتورهای قلابی» در این فستیوال شرکت کرده و در سه بخش نامزد دریافت جایزه شده بود.

در نهایت با رای داوران، مهرداد رضایی توانست بخاطر بازی «امپراتورهای قلابی» جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت در فستیوال گیم کانکشن ۲۰۲۴ آمریکا را از آن خود کند. مهرداد رضایی در این مراسم که به صورت آنلاین برای تمام مخاطبان در سراسر جهان پخش شد در ویدیویی کوتاه به معرفی بازی امپراتورهای قلابی و روند طراحی و تولید آن پرداخت. در ادامه همچنین گیم پلی این بازی برای مخاطبان این رویداد پخش شد.

امپراتورهای قلابی

مهرداد رضایی بعد از کسب این جایزه در گفتگویی کوتاه با ما، ضمن ابراز خوشحالی از اینکه توانسته در ساعات پایانی سال ۱۴۰۲ نام ایران را در فستیوال گیم کانکشن آمریکا بالا ببرد، گفت: امیدوارم این جایزه نویدبخش سالی پر از موفقیت در عرصه‌های بین‌المللی برای صنعت بازی ایران باشد.  مدیر استودیو «پرشالند» خاطر نشان کرد: از اینکه به‌عنوان یک ایرانی در این فستیوال شرکت کردم و جایزه بهترین بازی موبایل و تبلت گیم کانکشن آمریکا را به‌دست آوردم، احساس غرور می‌کنم.

او ابراز امیدواری کرد که این دستاوردها و موفقیت‌های بین‌المللی باعث توجه بیشتر مسئولین کشور نسبت به صنعت بازی و تلاش‌های صورت گرفته توسط بازی‌سازان ایرانی در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی شود.

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.