میزان فروش بازی Helldivers 2
آیدا امشاسفند

میزان فروش بازی Helldivers 2 از 3 میلیون نسخه گذشت

آیدا امشاسفند 8 اسفند 1402 بدون دیدگاه
638 بازدید

فروش بازی Helldivers 2 در سه هفته به بیش‌تر از سه میلیون نسخه رسید که استاندارد فروش جدیدی را برای بازی‌های AA ایجاد کرد. بازی Helldivers 2 کمتر از سه هفته است که به بازار عرضه شده و در این سه هفته توانسته به رکوردی بزرگ دست پیدا کند. با این‌که انتظار می‌رفت عنوان ذکر شده به دلیل محدودیت بازاریابی پلی‌استیشن زیاد دیده نشود، با فروش نسخه تقریبی هر هفته یک میلیون، خودی نشان داده و بازیکنان زیادی را جذب کرد. بازی Helldivers 2 در تنها سه روز بعد از انتشار خود به فروش یک میلیون نسخه‌ای دست یافت و توانست راه را برای توسعه دهندگان دیگر برای رسیدن به این رقم را روشن کند؛ در عین حال تعداد بازیکنان در حال افزایش این بازی در پلتفرم استیم هم توانسته رکوردهای زیادی را جا به جا کند.

افزایش تعداد بازیکنان همزمان تا 640 هزار نفر، کار را به جایی رسانده که سرورهای استودیو برای بازی Helldivers 2 کاملا پر شده و استودیو Arrowhead مجبور شد ظرفیت سرورها را تا 800 هزار نفر افزایش دهد. از ابتدای تاریخ عرضه بازی، مدیر عامل استودیو یوهان پیلستد (Johan Pilestedt) در شبکه اجتماعی توییتر با طرفداران در ارتباط بود و تمامی نقطه عطف‌های فروش و افزایش ظرفیت سرورها را به صورت مداوم با بازیکنان در اشتراک می‌گذاشت. پیلستد در یکی از پاسخ‌های خود به طرفداران، گفت که سه میلیون نسخه هدفی دست‌یابی شده است به این معنی که بازی در حال رسیدن به رکورد فروش چهار میلیون است.

میزان فروش بازی Helldivers 2بازی Helldivers 2 و صلح میان کنسولی

استودیو Arrowhead Game سازنده بازی Helldivers 2، این عنوان خوش ساخت را در رویداد PlayStation Showcase 2023 را معرفی کرد و در این شوتر/اکشن آنلاین محور، شما باید به همراه گروه خود از سیارات مختلف در برابر هجوم بیگانگان محافظت کنید. به دلیل محبوبیت بالای بازی، مشکلاتی در سرورها و بازی خود را نشان دادند که البته خیلی زود برطرف شده و هل‌درایورز 2 توانست نظرات مثبتی را در پلتفرم استیم دریافت کند. قسمت اول هل‌دایورز در سال 2015 منتشر شد و در هشت سال گذشته، استودیو سازنده فقط تمرکز خود را بر روی ساخت این بازی گذاشت و ارقام گزارش شده نشان می‌دهد که استودیو ارووهد توانسته به خوبی از پس ساخت یک اکشن شوتر آنلاین برآید.

این بازی در حال حاضر، بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5 و کامپیوترهای شخصی قابل تجربه بوده و با اینکه عنوان ذکر شده فقط برای این دو پلتفرم‌های عرضه شد، به نظر می‌رسد همه بازیکنان به صورت جمعی درخواست ساخت بازی Helldivers 2 را برای ایکس‌باکس دارند و توانایی این بازی به حدی بالا بوده که در حال برقرار کردن صلح بین طرفداران کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن است.

منبع: Tech4gamers

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.