آپدیت بازی Prince of Persia: The Lost Crown
آیدا امشاسفند

بازی Prince of Persia جدید چندین آپدیت بزرگ دریافت می‌کند

آیدا امشاسفند 8 اسفند 1402 بدون دیدگاه
280 بازدید

بر اساس گفته‌های کارگردان بازی Prince of Persia جدید، قرار است چندین آپدیت تازه و رایگان دریافت کند که بازی را هیجان‌انگیزتر هم می‌کند. بازی Prince of Persia جدید که با عنوان کامل Prince of Persia: The Lost Crown امسال منتشر شد، توانست نظرات زیادی را به خود جلب کند و نام استودیو یوبی‌سافت را در صنعت بازی‌سازی درخشان‌تر کرد. این قسمت از مجموعه مشهور که با نام شاهزاده ایرانی هم در ایران شناخته می‌شود، طبق گفته‌ طرفداران و منتقدان بهترین بازی استودیو یوبیسافت (Ubisoft) در چند سال اخیر است و البته از استودیو مون‌پلیه که عنوان Rayman Legends را در رزومه خود دارد انتظار دیگری هم نمی‌رفت.

بازی Prince of Persia جدید توانسته خود را از سایه بازی‌های معروفی مانند Assassins Creeds و Far-Cry که از گیم‌های معروف جهان‌باز این استودیو هستند بیرون کشیده، به خوبی خود را در ژانر مترویدوینیا (Metroidvania) جا انداخته و پرنس آف پرشیا را دوباره سر زبان‌ها بیاندازد. به دلیل کیفیت بالا، از زمان انتشار این بازی، طرفداران به خوبی از بازی Prince of Persia جدید پشتیبانی‌ کردند و به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت تصمیم دارد از بازیکنان وفادار این سری با انتشار چندین آپدیت جدید و رایگان تشکر کند. کارگردان بازی منیر رادی (Mounir Radi) به تازگی اعلام کرده: «در ماه آینده، نقشه‌های هیجان‌انگیزی را پیش‌رو داریم، آپدیت‌هایی جدید، برنامه‌ها و مود‌هایی جدید که حتی بازی‌ را هم بهتر از چیزی که هست، می‌کنند. اولین آپدیت رایگان بازی Prince of Persia: The Lost Crown احتمالا به زودی منتشر می‌شود.»

آپدیت بازی Prince of Persia: The Lost Crownآپدیت جدید Prince of Persia

این بازی دوبعدی، در ابتدا به دلیل نادیده گرفته شدن سری توسط یوبیسافت زیر رگبار منتقدان قرار گرفت اما بعد از گذشت زمان کوتاهی که بازیکنان در این دنیا گذراندند نظرات را تغییر داد. بیش از سی سال از انتشار اولین بازی سری شاهزاده ایرانی می‌گذرد و قسمت‌های زیادی از این فرنچایز منتشر شده که خاطرات زیادی را برای گیمرهای سرتاسر جهان شکل داده است. با این حال در چند سال اخیر یوبیسافت موقعیت عجیبی را در مورد بازی‌ بسیار معروف خود گرفته بود که می‌توانستیم در ریمیک Prince of Persia: The Sands of Time آن‌ را ببینیم.

در عین حال بازی جدید سری منتشر شد و توانست تعداد زیادی از طرفداران از دست رفته را بازگرداند. داستان پر پیچ و خم و گیم‌پلی عمیق ترکیب شده با ژانر مترویدوینیا، بازی سرتاسر لذتی را برای ما به ارمغان آورده که تا ساعت‌ها بازیکن را در خود غرق می‌کند. سازندگان این استودیوی فرانسوی با ترکیب المان‌های ایرانی و گیم‌پلی تمیز، از خط داستانی‌ همیشگی خود خارج شدند که هرگز از نفس نیفتاده و به نظر می‌رسد با آپدیت‌های جدیدی که در راه است، به داستانی خوش فرم‌تر هم تبدیل می‌شود.

منبع: Pcgamesn

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.