دانلود بازی Toy Tactics برای PC
دانلود بازی Toy Tactics برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Toy Tactics برای PC

پارسی گیم 15 آذر 1402 بدون دیدگاه
2,620 بازدید

دانلود بازی Toy Tactics برای کامپیوتر

مأموریت فوق‌العاده‌ای برای کسب شکوه را در Toy Tactics آغاز کنید، یک بازی استراتژی RTS عجیب و غریب و فیزیک محور که مهارت تاکتیکی را با جذابیت اسباب‌بازی‌های بامزه درگیر در نبردهای حماسی ترکیب می‌کند. تحت هدایت ژنرال‌های افسانه‌ای، بازیکنان باید ترکیب‌هایی را در میدان جنگ ترسیم کنند و نیروهای اسباب‌بازی را به محاصره کردن، فریب دادن و پیشی گرفتن از رقبا هدایت کنند. اما برای هرج و مرج فیزیکی آماده باشید، این بازی با تمرکز بر روی فیزیک پیشرفته، این موضوع را به قلب گیم پلی تزریق کرده و شاهد لرزیدن و غلط زدن بسیار واقع‌گرایانه اسباب‌بازی‌ها در میدان‌های نبرد خواهید بود.

Toy Tactics یک سیستم طراحی منحصر به فرد را معرفی می‌کند که به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا اکشن بازی را متوقف کنند و ترکیبات را در میدان جنگ ترسیم کنند. دشمنان را با الگوهای عجیب، حملات مستقیم یا محاصره استراتژیک از بین ببرید و محاصره کنید. میدان جنگ تبدیل به یک بوم می‌شود و شما هنرمندی هستید که سرنوشت ارتش مینیاتوری خود را رقم می‌زنید. در مبارزه با انواع دشمنان، از جمله دایناسورهای اسکلتی، نکرومانسرهای شبح وار و سامورایی‌های مخفی و سایه‌ای شرکت کنید. اجازه ندهید پوسته اسباب بازی بیرونی آن‌ها شما را فریب دهد. این شرورهای تشنه به خون برای نابودی شما آماده شده‌اند.

Toy Tactics به بازیکنانی در تمام سطوح تجربه، از استراتژیست‌های حرفه‌ای گرفته تا تازه واردان معمولی، پاسخ می‌دهد. سیستم ترسیم بصری و مکانیک‌های گیم‌پلی ساده، ورود را برای تازه‌واردان آسان می‌کند، در حالی که عمق و پیچیدگی را برای علاقه‌مندان باتجربه بازی استراتژی ارائه می‌دهد. خود را در دنیایی غوطه ور کنید که تنها محدودیت آن تخیل خودتان است. با تشکیلات، استراتژی‌ها و جادوهای مختلف آزمایش کنید تا مؤثرترین راه‌ها را برای هدایت نیروهای اسباب بازی خود به سوی پیروزی کشف کنید. این بازی خلاقیت و تفکر استراتژیک را تشویق کرده و هر دست را به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hamster on Rails و Paperman Adventure Delivered را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Toy Tactics برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel Core i5 / AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 290X
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel Core i7 / AMD Ryzen 5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1070 / Radeon RX 480
DirectX: Version 12
Storage: 15 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Toy Tactics is a physics-based RTS where you can draw unit formations and command units based on minifigs to victory. Under the guidance of legendary generals, master the ability to draw configurations into the battlefield and send miniature legions to war against hordes of undead foes. Charge up your army with artifacts and destructive spells to give you the upper hand in battle and smash your foes in real-time. Think fast, deploy your units strategically, and lead them to victory!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.