دانلود بازی Ebenezer and The Invisible World برای PC
دانلود بازی Ebenezer and The Invisible World برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Ebenezer and The Invisible World برای PC

پارسی گیم 24 آبان 1402 بدون دیدگاه
1,340 بازدید

دانلود بازی Ebenezer and The Invisible World برای کامپیوتر

Ebenezer and the Invisible World عنوانی است که سعی دارد ژانر مترویدوانیا چالشی را با برداشتی منحصر به فرد از داستان کلاسیک چارلز دیکنز، سرود کریسمس ادغام کند. این بازی که ترکیبی از چندین ژانر و ایده روایتی کاملا جدید بوده، یک ایده تازه را معرفی می‌کند که در آن شخصیت معروف اسکروج خسیس، نقش یک قهرمان را ایفا می‌کند که زندگی خود را اصلاح کرده و اکنون به عنوان بخشی از رستگاری‌اش به ارواح در مشکلاتشان کمک می‌کند. این مفهوم بسیار جذاب است و پیاده سازی این بازی نیز از نظر مبارزات، داستان‌گویی، کات سین‌ها و نمایش کلی، چیزهای زیادی را به ژانر پیچیده مترویدوانیا اضافه می‌کند.

این بازی یک تجربه قابل قبول از ژانر خود را ارائه می‌دهد که در آن بازیکنان اسکروج را کنترل می‌کنند. او توانایی‌های جدید را یاد می‌گیرد و سلاح‌هایی را برای پیشرفت در دنیای بازی و مراحل دشوار و رنگارنگ آن به دست می‌آورد. تنوع بسیار بالای دشمنان و توانایی‌های منحصر به فرد آنها هیجان زیادی را به گیم پلی بازی اضافه می‌کند. مکانیک‌های مبارزه و پلتفرمینگ دقت و ظرافت زیادی دارند که در سایر عناوین جذاب و همه مترویدوانیا دیده می‌شود. اسپرایت‌های طراحی‌شده با دست از نظر بصری جذاب هستند و هوش مصنوعی نیز به خوبی پاسخگو است. باس فایت‌های دشوار نیز شما را برای مدت زیادی درگیر خواهند کرد.

این بازی خارق‌العاده و بسیار سرگرم کننده یک برداشت جذاب و تخیلی از داستان کلاسیک کریسمس است. روایت دلگرم کننده، گیم پلی جذاب و دنیای همه‌جانبه، آن را به انتخابی لذت بخش برای کسانی که به دنبال یک ماجراجویی شاد هستند، تبدیل کرده است. اگرچه ممکن است یک شاهکار بی عیب و نقص نباشد، اما عنوانی است که قدرت دگرگونی و روح فصل تعطیلات را به ما یادآوری می‌کند. مفهوم کمک اسکروج به ارواح در سفر خود به سمت رستگاری ایده‌ای تأثیرگذار و قابل تأمل است. مراحل جانبی و مختلف این بازی، جایی که اسکروج با یافتن و تهیه اشیاء به دیگران کمک می‌کند، یادآور قدرت مهربانی و از خودگذشتگی خواهند بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Laika Aged Through Blood و Summum Aeterna را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Ebenezer and The Invisible World برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Amd Athlon X4 / Intel Core i3 – 4th Gen
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Vega 8 / Intel HD Graphics
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Amd Ryzen 3 / Intel Core i5 – 4th Gen
Memory: 8 GB RAM
Graphics: RX 560 / GTX 1050
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Join Ebenezer Scrooge and a team of spectral allies as they battle to save London from the clutches of the wealthy industrialist, Caspar Malthus, and his militant Private Guard. With each Ghost lending their unique abilities, explore the dark corners of London and uncover the sinister influence of the Dark Spirit and an army of Unrepentant Ghosts. Will you have the courage to confront Caspar and stop his malevolent plans before it is too late?

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.